SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
SaldeoSMART uruchomiło funkcję automatycznego cięcia podczas odczytywania dokumentów za pomocą OCR
Szybko, precyzyjnie i wygodnie – tak w aplikacji SaldeoSMART wygląda teraz odczytywanie i rozdzielanie zeskanowanych dokumentów. Nowa funkcjonalność umożliwia m.in. automatyczne cięcie faktur zeskanowanych jednostronnie lub dwustronnie.
SaldeoSMART - informacje
2018-01-31, 17:01
Integracja SaldeoSMART i Comarch ERP Optima – import dokumentów jednym kliknięciem
Manualne operacje wykonywane w systemie przez księgowych to już pieśń przeszłości- nowy dodatek integracyjny wprowadzony przez SaldeoSMART zapewnia użytkownikom aplikacji szybkie i bezplikowe przenoszenie danych do najpopularniejszego programu księgowego Comarch ERP Optima. System działa w oparciu o mechanizm „funkcji dodatkowych” stanowiących element oprogramowania firmy Comarch, dzięki czemu automatyczny import i eksport danych jest w zasięgu jednego kliknięcia myszką.
Aktualności Firmowe
2017-12-15, 11:45
Księgowi są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb technologicznych. SaldeoSMART podsumowuje 6 lat działalności
Mija 6 lat od uruchomienia SaldeoSMART, aplikacji służącej do wspierania pracy księgowych. Inteligentny system OCR odczytujący m.in. faktury kosztowe, elektroniczny obieg dokumentów czy niemal całkowita likwidacja papierologii to tylko nieliczne z innowacji, których oczekiwał rynek i które usprawniły kontakt między przedstawicielami biznesu a księgowymi. BrainSHARE IT, producent oprogramowania, zapewnia, że branża nowoczesnej księgowości zmieni się jeszcze bardziej.
Aktualności Firmowe
2017-12-07, 13:33
Księgowych czeka wiele zmian. Trendy i wyzwania na 2018 okiem klientów SaldeoSMART
Promocja biur rachunkowych w social media, kontrowersyjne zmiany w prawie podatkowym czy praktyczne warsztaty z obsługi najnowszych funkcji aplikacji wspierającej nowoczesną księgowość. Tak wyglądała pierwsza odsłona cyklu konferencji zorganizowanych przez SaldeoSMART, przeznaczona dla księgowych i osób związanych z branżą finansowo-rachunkową. W trakcie wydarzenia uczestnicy dyskutowali o wyzwaniach stawianych współczesnemu księgowemu oraz zapoznawali się z najnowszymi funkcjami systemu SaldeoSMART, a także z planami rozwoju aplikacji na najbliższy czas.
Aktualności Firmowe
2017-10-30, 15:52
Trendy w nowoczesnej księgowości od podszewki – ruszają zapisy na konferencję SaldeoSMART
Najświeższe nowiny ze świata księgowości, elektroniczny obieg dokumentów, rozliczenia księgowe czy problematyka relacji na linii biuro – duży klient. To tematy przewodnie I edycji konferencji „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”, która odbędzie się w październiku w Katowicach i Warszawie. Spotkania skierowane są do księgowych, którzy nie tylko zapoznają się z najnowszymi funkcjami systemu SaldeoSMART, ale też wezmą udział w warsztatach doskonalących ich obsługę.
SaldeoSMART - informacje
2017-09-14, 15:27
Sprawne zarządzanie zmianą według BrainSHARE IT – pierwszy krok w stronę dyskursu o przyczynach nieudanych wdrożeń
Praca grupowa, dokumenty w chmurze czy automatyzacja obsługi faktur – to tylko kilka z licznych tematów omówionych w Warszawie podczas konferencji GigaCon poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji w firmie. W gronie prelegentów tegorocznej edycji wydarzenia znalazła się Edyta Wojtas z BrainSHARE IT, która poruszyła temat roli klienta w procesie wdrażania elektronicznego obiegu dokumentów.
Aktualności Firmowe
2017-08-16, 14:58
71 procent więcej odczytanych dokumentów w pierwszym półroczu 2017 roku - BrainSHARE IT na drodze po tytuł lidera w branży nowoczesnej księgowości
Firma BrainSHARE IT, producent aplikacji SaldeoSMART wspierającej nowoczesną księgowość, potwierdza trend związany z rosnącą liczbą przedsiębiorstw, które chętnie korzystają z dóbr innowacyjnych systemów usprawniających pracę. W pierwszym półroczu 2017 roku firma odnotowała wzrost odczytywanych dokumentów aż o 71% w stosunku do pierwszego półrocza 2016 roku. Spółka zyskała także w ostatnim półroczu aż o 67% więcej nowych klientów w porównaniu z analogicznym okresem w roku 2016. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoją przede wszystkim nowe produkty i aktualizacje, które poszerzyły ofertę SaldeoSMART.
Aktualności Firmowe
2017-07-20, 14:43
Północna Polska pod skrzydłami SaldeoSMART – BrainSHARE IT uruchamia oddział w Gdańsku
BrainSHARE IT, producent internetowej platformy SaldeoSMART, otworzył w czerwcu pierwszy poza Krakowem oddział swojej firmy. Filia w Gdańsku będzie rozwijać sieć klientów na północy Polski, a także wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem dotychczasowych oraz nowych użytkowników SaldeoSMART z tego regionu kraju.
Aktualności Firmowe
2017-06-22, 17:00
Technologia XXI wieku. Sukces I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Intrygujące studia przypadków, dyskusje na temat trendów w księgowości i praktyczne warsztaty z zagadnień sprzedażowo- finansowych. Tak wyglądała pierwsza edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, przeznaczona dla firm zajmujących się sprzedażą aplikacji wspierającej nowoczesnych przedsiębiorców. W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznali się z analizą efektywnych wdrożeń oraz najnowszych funkcji systemu, a także z planami rozwoju SaldeoSMART na najbliższy czas.
Aktualności Firmowe
2017-03-29, 13:57
Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART 16-17 marca 2017
Zespół SaldeoSMART zaprasza Partnerów na I edycję Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Spotkanie odbędzie się w dniach 16-17 marca w Warszawie. W programie znajdują się podsumowanie sprzedaży 2016, plany rozwojowe, Case Study wdrożeń SaldeoSMART a także prezentacje techniczne dotyczące integracji oraz wybranych funkcji aplikacji.
Aktualności Firmowe
2017-02-17, 14:50
SaldeoSMART rozliczy zaliczki pracownicze
Internetowa platforma księgowa SaldeoSMART uruchomiła nowy pakiet „Panel Pracownika” umożliwiający rozliczanie zaliczek pracowniczych.
SaldeoSMART - informacje
2016-12-20, 09:59
Wiosenna Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Twórcy aplikacji SaldeoSMART zapraszają na konferencję dla specjalistów zajmujących się sprzedażą oprogramowania dla księgowości i obsługą informatyczną firm. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się w marcu 2017 roku, nie zabraknie tematyki najbardziej aktualnych trendów w rozwiązaniach informatycznych dedykowanych branży finansowo-księgowej.
Aktualności Firmowe
2016-10-27, 15:29
Nowy wizerunek aplikacji SaldeoSMART
Wraz z nadejściem jesieni internetowa platforma księgowa SaldeoSMART zaczęła posługiwać się nowym, odświeżonym logotypem. W swojej identyfikacji wizualnej firma postawiła na prostotę formy i przyjemne dla oka, nasycone kolory.
Aktualności Firmowe
2016-09-13, 16:11
SaldeoSMART udostępnia ponad 30 integracji z programami księgowymi
Jedną z wyróżniających cech SaldeoSMART jest liczba integracji z programami księgowymi oraz systemami ERP. Jest ich ponad 30, co więcej, dostępność API oraz Webservice pozwala na dostosowanie do indywidualnych programów używanych w firmie. Przygotowana przez SaldeoSMART infografika pokazuje różnorodność wykorzystania programów księgowych w biurach rachunkowych oraz najważniejsze informacje związane z integracjami.
SaldeoSMART - informacje
2016-06-14, 12:38
SaldeoSMART rośnie w siłę i zyskuje inwestora – firmę Marketplanet
Marketplanet i SaldeoSMART wprowadzają polskie zakupy i księgowość w nową erę. Od teraz firmy mogą wykorzystać potencjał automatyzacji procesów zakupowych i księgowych w nowym wymiarze oraz odkrywać potencjał internetu w kontaktach z dostawcami.
Inwestycja Marketplanet w SaldeoSMART to również korzyści dla obu firm - dostęp do nowych rynków i wymiana doświadczeń na styku finansów i zakupów. Umożliwiło to powstanie unikatowego na polskim rynku rozwiązania w obszarze zakupów i obsługi dokumentacji finansowo-księgowej, które już jest dostępne dla pierwszych klientów.
Aktualności Firmowe
2016-05-06, 10:57
facebook
A gdyby tak mieć wszystkie dokumenty – od faktur kosztowych i sprzedażowych po dokumenty kadrowe – w jednym miejscu i dostępne 24 godziny na dobę? ?

Z pakietami Moja Firma i Moja Firma PLUS to możliwe! Dowiedz się więcej ➡️ www.saldeosmart.pl/firma/moja-firma
2020-09-29, 10:00
facebook
Przynosimy Wam odrobinę inspiracji na nowy tydzień ? Damy radę, prawda? ?
2020-09-28, 10:00
facebook
W ostatniej aktualizacji dodaliśmy ważną funkcję dla naszych Użytkowników – to pole na wpisanie kodów grup towarowych.

Kody grup towarowych będą obowiązywać od 1 października 2020 roku i są związane z wejściem w życie zmian dotyczących przesyłania JPK_VAT.

W SaldeoSMART GTU będą one możliwe do wpisania na etapie wystawiania, edycji i podglądu detali faktury sprzedażowej – wybór będzie możliwy z rozwijanej listy.

Przygotowaliśmy także przekazywanie kodów grup towarowych ustawionych na fakturach wystawianych w SaldeoSMART do kilku najczęściej występujących programów księgowych – będziemy tę listę sukcesywnie rozwijać.
2020-09-25, 10:00
facebook
Wczoraj i dziś spotkaliśmy się z Partnerami SaldeoSMART podczas IV edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. W tym roku odbyła się ona online. Nie mogło oczywiście zabraknąć wręczenia wyróżnień dla Partnerów, którzy w 2019 roku osiągnęli najwyższą sprzedaż. ?
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym firmom! ?
Statuetki oraz nagrody ufundowane przez firmy EPSON oraz Kodak Alaris wyślemy pocztą ?
2020-09-24, 12:24
facebook
Jak zadbać o wellbeing pracowników – czyli, mówiąc wprost, co zrobić, by czuli się oni dobrze w naszej firmie?

Przeczytaj najnowszy artykuł na blogu SaldeoSMART i poznaj nasze propozycje ⤵️
2020-09-23, 10:00
facebook
Jak zbudować innowacyjne biuro rachunkowe? ?

Zacznij od podstaw: nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę oraz dobrych relacji z Twoimi klientami.

Przeczytaj artykuł z naszym udziałem na łamach Magazyn Manager+ i poznaj naszą wizję innowacji w Twoim biurze ⤵️
2020-09-21, 10:03
facebook
SaldeoSMART umożliwia integrację na trzy dostępne sposoby – jednym z nich jest integracja z programami księgowymi.

Każde wdrożenie SaldeoSMART traktujemy indywidualnie i dostosowujemy aplikację do tego programu, na którym pracuje dane biuro rachunkowe lub firma.

Dowiedz się więcej ➡️ www.saldeosmart.pl/biuro/integracje
2020-09-17, 09:58
facebook
W dniach 23-24 września będzie mieć miejsce Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART ?

To wydarzenie online jest przeznaczone wyłącznie dla Partnerów SaldeoSMART, zaś udział w nim jest bezpłatny.

Program konferencji oraz możliwość zapisów dla uczestników udostępniliśmy tutaj ➡️ www.saldeosmart.pl/strefa-partnera/konferencja-zapisy
2020-09-14, 09:54
facebook
W 256. dniu roku – czyli, w roku przestępnym, właśnie 12 września – świętujemy Dzień Programisty! ?

To dobra okazja, by ciepło pomyśleć o tych wszystkich, którzy wprawiają cyfrowy świat w ruch – dziękujemy! ❤️
2020-09-12, 10:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies