SaldeoSMART uruchomiło funkcję automatycznego cięcia podczas odczytywania dokumentów za pomocą OCR
Szybko, precyzyjnie i wygodnie – tak w aplikacji SaldeoSMART wygląda teraz odczytywanie i rozdzielanie zeskanowanych dokumentów. Nowa funkcjonalność umożliwia m.in. automatyczne cięcie faktur zeskanowanych jednostronnie lub dwustronnie.
2018-01-31, 17:01

Dodawanie do SaldeoSMART wielostronicowych dokumentów wiązało się dotychczas z koniecznością korzystania z białych kartek papieru, umożliwiających wyodrębnienie poszczególnych faktur z odczytywanego pliku. Nowa aktualizacja programu SaldeoSMART pozwala zrezygnować z białych kartek, przyczyniając się tym samym do oszczędności czasu i zwiększenia komfortu jej użytkowników. Z myślą o tych, którzy wolą pozostać przy dotychczasowych modelach pracy, pozostawiono pierwotne opcje dzielenia plików.

Technologia pod kontrolą

W pełni zautomatyzowane polityki cięcia dokumentów – zarówno tych skanowanych jednostronnie, jak i dwustronnie – już teraz odznaczają się bardzo dużą skutecznością. Mimo to twórcy aplikacji udostępnili użytkownikom także opcję ręcznego podziału oraz łączenia odczytanych plików, co umożliwia przede wszystkim korektę ewentualnych nieścisłości, powstałych wskutek nieprawidłowego podziału plików.

- Każda automatyzacja niesie ze sobą ryzyko pewnych niedociągnięć. Wiemy jednak, że warto rozwijać także rozwiązania manualne, które uchronią użytkowników przed ewentualnymi błędami ze strony technologii. Opcja ręcznego dzielenia i łączenia plików to także swoisty wentyl bezpieczeństwa dla tych, którzy wciąż chcą mieć pełną kontrolę nad przetwarzanymi przez aplikację dokumentami – podkreśla Edyta Wojtas, członek zarządu i analityk biznesowy w SaldeoSMART.

O aktualizacji i automatycznym dzieleniu dokumentów można przeczytać także na Blogu SaldeoSMART.

KONTAKT / AUTOR
Barbara Marcisz
Specjalistka ds. marketingu
BrainSHARE IT sp. z o.o.
691550376
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy