SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
III edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART dobiegła końca! Serdecznie dziękujemy naszym partnerom i uczestnikom za dwa dni wymiany doświadczeń! Podczas konferencji odbyły się dyskusje z ekspertami, a także ważna dla nas premiera aplikacji mobilnej SaldeoSMART. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!
2019-05-20, 11:05
facebook
NOWOŚĆ! Przedstawiamy aplikację mobilną SaldeoSMART!
Aplikacja przeznaczona jest dla firm, korzystających z programu SaldeoSMART w ramach współpracy z biurem rachunkowym lub posiadających wybrany Pakiet SaldeoSMART bezpośrednio w swojej firmie. Umożliwia:
✅ wygodne i szybkie dodawanie dokumentów bezpośrednio z poziomu telefonu,
✅ dostęp do pełnego archiwum faktur sprzedażowych i kosztowych,
✅ prostą w obsłudze wyszukiwarkę dokumentów,
✅ błyskawiczny podgląd wyniku finansowego firmy z bieżącego roku.
Tylko teraz aplikację mobilną SaldeoSMART można pobrać bezpłatnie w sklepach iOS oraz Android:
https://itunes.apple.com/us/app/saldeosmart/id1458288371?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brainshare.mobile.saldeosmart

Teraz SaldeoSMART możesz mieć zawsze pod ręką - w swoim telefonie!
2019-05-17, 10:00
facebook
??? Premiera podczas III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej!
Prezes BrainSHARE IT - Krzysztof Wojtas prezentuje uczestnikom aplikację mobilną SaldeoSMART ?. Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepach iOS oraz Android, a jej główną funkcją jest dodawanie dokumentów.
2019-05-16, 11:15
Księgowość w mobile’u. SaldeoSMART z aplikacją mobilną rozpoczyna nową epokę dla klientów biur rachunkowych.
BrainSHARE IT, producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do odczytywania i obiegu dokumentów oraz komunikacji między biurami rachunkowymi i ich klientami, stworzył własną aplikację mobilną umożliwiającą szybkie dodawanie i przeglądanie firmowych dokumentów. Innowacyjne rozwiązanie ogłoszono podczas III Edycji Konferencji Sieci Partnerskiej.
SaldeoSMART - informacje
2019-05-16, 11:05
facebook
Aplikacja SaldeoSMART otwiera się na firmy z magazynem. Wszystkie faktury, dla których odczytane zostały pozycje towarowe, można łączyć z kartoteką towarów zaciągniętą z programu magazynowego.
2019-05-15, 09:59
facebook
Eksperci, mentorzy, influencerzy. W czasach powszechnego dostępu do mediów społecznościowych wszyscy możemy wsłuchiwać się w ich głos. Wypowiedzi jakich postaci regularnie obserwujecie i szanujecie?
2019-05-13, 10:00
facebook
Dziś przypada Dzień Doradcy Podatkowego – święto ustanowione na pamiątkę uchwalenia 11.05.2001 roku ustawy, która umożliwiła zwołanie I Krajowego Zjazdu Doradców Podatkowych.
Kim jest doradca podatkowy i w jakiej sytuacji warto udać się do niego po poradę? Odpowiadamy na naszym blogu ⤵️⤵️⤵️
2019-05-11, 10:00
facebook
SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności.
Jeśli nie poznaliście jeszcze naszej platformy, sprawdźcie korzyści ⤵️⤵️⤵️
https://saldeosmart.pl/biuro
2019-05-10, 10:00
facebook
Szkolenie na koszt pracodawcy to sytuacja win-win: przedsiębiorstwo zyskuje na rosnących kompetencjach zatrudnionych osób, a sami pracownicy zazwyczaj chętnie poszerzają wiedzę i zdobywają nowe umiejętności przydatne w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Sprawdźcie co musicie wiedzieć na temat szkoleń na koszt pracodawcy ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/szkolenie-na-koszt-pracodawcy-co-trzeba-o-nim-wiedziec
2019-05-09, 10:00
facebook
Z radością przedstawiamy kolejnego partnera III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej saldeoSMART! Historia marki Kodak Alaris jest związana z fotografią, na przestrzeni lat firma przekształciła się w globalną markę specjalizującą się w technologii digitalizacji oraz automatyzacji procesów skanowania. Dewizą jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie digitalizacji (zarówno dużym jak i małym firmom), aby wspierać je w zwiększeniu biznesowej rentowności i efektywności.
O sukcesie marki decyduje podejście do realizowanych zadań - otwarcie na technologie, dlatego nieustannie dąży ona do udoskonalania serii produktowych, a tym samym dostarczania partnerom biznesowym rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Skanery Kodak Alaris doskonale sprawdzają się zarówno w regularnej pracy biurowej, jak i podczas skanowania niewyraźnych lub bardzo zniszczonych dokumentów.
2019-05-07, 11:00
facebook
Czy w dzisiejszych czasach marki wciąż powinny być absolutnie klientocentryczne, czy może jednak wyznacznikiem dojrzałości rynkowej jest umiejętność postawienia granicy użytkownikom?
Nasi specjaliści zabierają głos w tej sprawie dla serwisu Brief.pl. Przeczytajcie! ⤵️
2019-05-06, 10:00
facebook
Służbowe wyjazdy czy biurowe zakupy – niektórzy pracownicy często pobierają pieniądze z firmowej kasy na opłacenie dodatkowych wydatków. Co najważniejsze, osoby odpowiedzialne za tego rodzaju rozliczenia muszą zawiesić pobrane fundusze bezpośrednio na koncie ubiegającego się o nie pracownika, a następnie poczekać, aż pracownik się ze wszystkich pieniędzy dokładnie rozliczy. Przeczytajcie więcej na ten temat na naszym blogu ⬇️⬇️⬇️
2019-05-02, 10:42
facebook
Z przyjemnością informujemy, że partnerem III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej saldeoSMART została marka Epson - globalny lider w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, zegarki i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Przypominamy, że konferencja odbędzie się w dniach 16-17.05.2019 r. w hotelu Dębowa Góra w Łącku koło Płocka.
2019-04-30, 12:00
facebook
Jak wygląda typowy księgowy? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Udało nam się zebrać kilka ciekawostek dotyczących postrzegania i stereotypów związanych z zawodem księgowego.
https://blog.saldeosmart.pl/jak-wyglada-typowy-ksiegowy
2019-04-29, 12:43
facebook
Skuteczne działania reklamowe to jeden ze sposób aktywnego pozyskiwania klientów. Jaka powinna być więc reklama biura rachunkowego? Przeczytajcie na ten temat na naszym blogu!
⤵️⤵️⤵️
2019-04-25, 10:00
facebook
Macie w swoich zespołach takich menedżerów? ?
2019-04-24, 10:00
facebook
Podnoszenie kwalifikacji to ważny element pracy zawodowej. Nie zawsze jednak planowane kursy czy szkolenia idą w parze z odpowiednią ilością wolnego czasu, którego wymagają. Czym jest urlop szkoleniowy i komu przysługuje? Przeczytajcie już teraz ⤵️
2019-04-23, 10:00
facebook
Radosnych Świąt Wielkanocnych! Wspaniałego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie najbliższych, a także mokrego poniedziałku! ?
2019-04-19, 15:00
facebook
Jakie nowe metodologie i teorie dotyczące zarządzania przedsiębiorstwem przyniosły ostatnie lata? Trzem z nich przyglądamy się na naszym blogu!
Przeczytajcie już teraz ⤵️⤵️⤵️
2019-04-18, 10:00
facebook
Prawo do odczytu dokumentów przez klientów biur to zmiana, która pozwala znacząco przyspieszyć pracę z dokumentami – gdy odczyt jest uruchamiany na etapie dodawania dokumentu przez pracownika firmy, księgowość w chwili otrzymania tego dokumentu w systemie, pracuje już z gotowymi danymi.

Więcej ➡️ https://blog.saldeosmart.pl/aktualizacja-saldeosmart-prawo-do-odczytu-dokumentow-przez-klientow-biu
2019-04-16, 10:00
facebook
Czy wiecie, że niedawno minęły trzy lata, odkąd formalnie połączyliśmy Saldeo i SaldeoSMART w jedną platformę?
2019-04-15, 10:00
facebook
W najnowszej aktualizacji SaldeoSMART prezentujemy zupełnie nową funkcję, czyli dostęp do odczytywania dokumentów dla firm. W ten sposób można rozwinąć obieg dokumentów między księgowością i firmą, a także przyspieszyć pracę z danymi z dokumentów.
Więcej na temat aktualizacji przeczytacie na naszym blogu ⤵️⤵️⤵️
2019-04-12, 10:04
facebook
Koordynacja i zarządzanie działaniami zespołu nie należą wcale do najłatwiejszych zadań. Choć może się wydawać, że wspólny cel jest czynnikiem, który ma bezpośredni wpływ na zaangażowanie pracowników, to jednak warto wziąć pod uwagę, że każdy pracowników jest inny.
Więcej w tym temacie przeczytacie, o, tutaj ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/zespol-projektowy-czy-wiesz-jaka-role-w-nim-pelnisz
2019-04-11, 10:00
facebook
Aby ułatwić zapoznanie się z nowościami w SaldeoSMART, które wprowadziliśmy w Panelu Firmy, przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych zmian z I kwartału 2019 r. Przedstawiamy je z podziałem na moduły programu w kolejności od najstarszej do najnowszej funkcji.
Zapraszamy do lektury naszego artykułu ⤵️⤵️⤵️
2019-04-09, 10:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies