SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze księgowym, czy jesteś właścicielem firmy, Pakiet Odczytywania Dokumentów SaldeoSMART to rozwiązanie, które szybko usprawni Twoją codzienną pracę ?

Dzięki niemu zaoszczędzisz czas na ręcznym przepisywaniu i skanowaniu dokumentów do systemów księgowych, korygowaniu błędnych faktur, czy archiwizowaniu dokumentów ?

Ponadto korzystając z Pakietu Odczytywania Dokumentów, zautomatyzujesz odczytywanie wyciągów bankowych oraz generowanie przelewów do bankowości elektronicznej.

Sprawdź szczegóły już teraz!⤵️⤵️⤵️
www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-dokumentow
2019-04-08, 10:00
facebook
Czy warto elektronizować teczki pracownicze? O korzyściach digitalizacji piszemy w artykule opublikowanym na stronie Brandsit!
Zapraszamy do lektury ➡️ https://brandsit.pl/czy-warto-elektronizowac-teczki-pracownicze
2019-04-05, 15:00
facebook
Wielu małych przedsiębiorców jak najwięcej rzeczy w firmie stara się wykonywać samodzielnie, by uniknąć dodatkowych kosztów. W efekcie nierzadko zamieniają się w multikombajny do zadań wszelakich – od spraw związanych z realną tematyką firmy, przez sprzedaż, marketing, logistykę, po księgowość i dział prawny.
Na blogu piszemy o tym, kiedy bardziej opłaca się zlecić zadanie i wrzucić je w koszta niż wykonywać je samemu ⤵️⤵️⤵️
2019-04-03, 10:35
facebook
Czy wiesz, że na 31. marca obchodziliśmy Dzień Buckupów? Bez względu na rodzaj działalności czy wielkość Twojej organizacji, backup, czyli kopia zapasowa danych powinna być bardzo ważną częścią operacji IT w firmie. Świadomość ryzyka i konsekwencji związanych z utratą danych to pierwszy krok do wprowadzenia odpowiedniej polityki i rozwiązań technologicznych, pozwalających zapewnić firmie ciągłość działania.
Przeczytaj więcej na ten temat ⤵️
2019-04-01, 10:31
facebook
W Polsce funkcjonuje ponad 40 000 biur rachunkowych, a ich liczba stale rośnie. Konkurencja na rynku jest coraz większa, a przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie daje im dobrze zaplanowana kampania reklamowa. Zespół SaldeoSMART opublikował raport dedykowany sektorowi księgowości, w którym podzielił się tajnikami tworzenia skutecznej kampanii marketingowej.

Kliknij, by pobrać raport⤵️⤵️⤵️
https://www.saldeosmart.pl/raport/raport-reklama-biura-rachunkowego
2019-03-29, 11:18
Ruszyły zapisy na III edycję konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Tajniki skutecznej sprzedaży czy najnowsze funkcje oprogramowania - to właśnie te kwestie poruszą eksperci z obszaru IT i resellingu podczas III edycji konferencji SaldeoSMART adresowanej do dystrybutorów systemów dla księgowości oraz firm zajmujących się outsourcingiem IT.
Aktualności Firmowe
2019-03-28, 12:45
facebook
Rozpoczęliśmy zapisy na III edycję Konferencji Sieci Partnerskiej, która odbędzie się w dniach 16-17.05.2019 r. Zapraszamy do poznania harmonogramu konferencji oraz zapisów na naszej stronie ⤵️⤵️⤵️
https://www.saldeosmart.pl/strefa-partnera/konferencja-zapisy
2019-03-26, 11:21
facebook
Od tego roku zeznania roczne PIT-37 i PIT-38 wypełni za nas skarbówka, a wgląd do rozliczenia będzie miał każdy obywatel dzięki platformie ePIT.
Więcej na ten temat piszemy na naszym blogu ⤵️⤵️
2019-03-25, 10:00
facebook
Od 1 stycznia 2019 r. obowiązuje ustawa pozwalająca na prowadzenie akt pracowniczych w formie elektronicznej, co w SaldeoSMART umożliwiają Kadry. Już teraz przeczytajcie jak rozbudowaliśmy moduł dostępny w Pakiecie Komunikacja z Klientem, usprawniając tym samym pracę z e-aktami pracowniczymi ➡️ https://blog.saldeosmart.pl/e-teczki-pracownicze-rozbudowane-archiwum-dokumentow-kadrowych-cz-2
2019-03-22, 10:00
facebook
Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze księgowym, czy jesteś właścicielem firmy, Pakiet Obieg Dokumentów SaldeoSMART to rozwiązanie, które szybko usprawni Twoją codzienną pracę ?

Dzięki niemu wszystkie ważne faktury, pisma, rozliczenia i umowy z kontrahentami, zamówienia oraz korespondencje znajdziesz w jednym miejscu ?

Korzystając z Pakietu Obieg Dokumentów, uporządkujesz przepływ informacji, zarchiwizujesz i zdigitalizujesz ważne dokumenty, łatwiej zorganizujesz pracę swoją lub swojego zespołu oraz poprawisz komunikację z Twoimi klientami ?

Sprawdź szczegóły już teraz ⤵️
https://www.saldeosmart.pl/biuro/obieg-dokumentow
2019-03-21, 10:00
facebook
Czy polscy przedsiębiorcy wciąż są na bakier z budowaniem modelu finansowego dla swoich firm? Jak stworzyć przedsiębiorstwo, które przetrwa zderzenie z realiami rynkowymi i rozwinie swoje skrzydła na nieco dłużej, niż pierwsze dwa lata działalności?
Odpowiedzi na te pytania zawarliśmy w artykule, który opublikowany został na Outsourcing Portal. Zapraszamy do lektury!

➡️ http://www.outsourcingportal.eu/pl/polscy-przedsiebiorcy-wciaz-sa-na-bakier-z-budowaniem-modelu-finansowego-swojej-firmy
2019-03-20, 10:00
facebook
Nowy rok 2019 przyniósł zmiany przepisów dotyczących e-teczek pracowniczych. Od teraz możliwe jest prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akt osobowych) w formie elektronicznej. Jakie wzory dokumentów warto przygotować, by były dostępne dla pracowników i działu Kadr? Przeczytajcie na naszym blogu ⤵️⤵️
2019-03-18, 10:00
facebook
Nadchodzą duże zmiany przeciwko oszustwom podatkowym. Przepisy mają być bardziej restrykcyjne, a kary za przestępstwa i wykroczenia skarbowe znacznie wyższe. Celem nowelizacji kodeksu karnego skarbowego jest również lepsze zabezpieczenie interesów finansowych budżetu państwa.
Więcej na ten temat napisaliśmy na naszym blogu⤵️ https://blog.saldeosmart.pl/kodeks-karny-skarbowy-nadchodza-duze-zmiany-przeciwko-oszustwom-podatkowym
2019-03-15, 10:00
facebook
W 2018 nasi użytkownicy wystawili o 106% więcej faktur sprzedażowych niż w 2017 r. Coraz chętniej użytkownicy SaldeoSMART wystawiają także faktury cykliczne, w 2018 r. było ich 170% więcej niż przed rokiem.
2019-03-14, 10:00
facebook
Najnowsza aktualizacja SaldeoSMART to ostatni etap nowości w Kadrach, tym razem są to rozbudowane uprawnienia, a także funkcja tworzenia indywidualnych powiadomień dotyczących dokumentów kadrowych. W ramach integracji Pakietów Komunikacja z Klientem oraz Panel Pracownika, firmy, które mają dostęp do obu Pakietów będą mogły przydzielać swoim Użytkownikom dostęp do ich teczek pracowniczych. W tej aktualizacji dodaliśmy także przenoszenie danych ze skanów dla odczytywanych dokumentów.
Po więcej informacji zapraszamy na naszego bloga⤵️
2019-03-13, 10:00
facebook
Innowacja niejednokrotnie wymaga od przedsiębiorców otwartej postawy i gotowości do podejmowania ryzyka, a także umiejętności nieszablonowego myślenia o przyszłości ich sektora biznesowego.
Więcej w temacie innowacji przeczytacie na naszym blogu ➡️ https://blog.saldeosmart.pl/innowacja-czym-jest-i-jak-zarzadzac-nia-w-firmie
2019-03-12, 10:00
facebook
Pamiętajmy, że nawet największa porażka może zostać przekuta w sukces! Przypominacie sobie taką sytuację na swojej drodze zawodowej?
2019-03-11, 10:00
facebook
Dzięki automatycznemu rejestrowaniu wiadomości mają Państwo informacje na temat statusu odpowiedzi, a nadawany numer zgłoszenia pozwala szybko odnaleźć wszystkie maile w danym wątku. To najszybszy sposób kontaktu mailowego. Jeśli mają Państwo pytania, które wymagają szybkiej odpowiedzi, zachęcamy do pisania właśnie na ten adres, ponieważ ze względu na wyjazdy, imienne maile naszych pracowników nie zawsze odbierane są na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu!
2019-03-08, 10:00
facebook
Czas na kolejne podsumowania! Czy wiecie, że z SaldeoSMART korzysta blisko 60 tysięcy firm w całej Polsce?
2019-03-06, 10:00
facebook
Początek roku to tradycyjnie okres rozliczeń podatkowych osób fizycznych. Składając PIT-37, mogą przeznaczyć 1% dla wybranej Organizacji Pożytku Publicznego lub na konkretny cel szczegółowy. W tym roku serdecznie Państwa zachęcamy do pomocy córeczce naszego kolegi Piotra – Hali.
Więcej na temat pomocy dla Hali znajduje się na naszym blogu ⤵️
2019-03-05, 10:04
facebook
28 lutego zespół SaldeoSMART miał przyjemność uczestnictwa w pierwszej edycji konferencji Kongres Księgowość Przyszłości w Warszawie. Nasz Kolega Patryk wygłosił na nim prelekcję "Ziemia niczyja – czyli zarządzanie procesami obsługi dokumentów w organizacji", która dotyczyła obiegu dokumentów. Dziękujemy za możliwość spotkania w inspirującym gronie!
2019-03-04, 10:00
facebook
Znów niemile zaskoczył cię bilans na koniec miesiąca? Tyle pracowałeś, a wystawione klientom faktury wyglądają dość żałośnie? To odpowiedni moment, by dowiedzieć się czym jest Timesheet i dlaczego jest Ci on potrzebny! Sprawdź na naszym blogu!
➡️ https://blog.saldeosmart.pl/po-co-ci-timesheet
2019-03-01, 10:00
facebook
Nie zawsze możemy odpowiedzieć od razu, czasem wymaga to konsultacji z Działem Wdrożeń, IT a nawet programistami. Dlatego prosimy o cierpliwość i dziękujemy za zrozumienie ?
2019-02-27, 10:00
facebook
Zarządzanie firmami zdecydowanie zmierza ku digitalizacji dokumentów i cyfryzacji. Widać to w zainteresowaniu Obiegiem Dokumentów – na koniec roku 2018 liczba firm korzystających z tego pakietu była wyższa niż na koniec 2017 o blisko 70%!
2019-02-26, 10:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies