SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Dziś przypada Dzień Doradcy Podatkowego – święto ustanowione na pamiątkę uchwalenia 11.05.2001 roku ustawy, która umożliwiła zwołanie I Krajowego Zjazdu Doradców Podatkowych.
Kim jest doradca podatkowy i w jakiej sytuacji warto udać się do niego po poradę? Odpowiadamy na naszym blogu ⤵️⤵️⤵️
2019-05-11, 10:00
facebook
SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności.
Jeśli nie poznaliście jeszcze naszej platformy, sprawdźcie korzyści ⤵️⤵️⤵️
https://saldeosmart.pl/biuro
2019-05-10, 10:00
facebook
Szkolenie na koszt pracodawcy to sytuacja win-win: przedsiębiorstwo zyskuje na rosnących kompetencjach zatrudnionych osób, a sami pracownicy zazwyczaj chętnie poszerzają wiedzę i zdobywają nowe umiejętności przydatne w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Sprawdźcie co musicie wiedzieć na temat szkoleń na koszt pracodawcy ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/szkolenie-na-koszt-pracodawcy-co-trzeba-o-nim-wiedziec
2019-05-09, 10:00
facebook
Z radością przedstawiamy kolejnego partnera III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej saldeoSMART! Historia marki Kodak Alaris jest związana z fotografią, na przestrzeni lat firma przekształciła się w globalną markę specjalizującą się w technologii digitalizacji oraz automatyzacji procesów skanowania. Dewizą jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie digitalizacji (zarówno dużym jak i małym firmom), aby wspierać je w zwiększeniu biznesowej rentowności i efektywności.
O sukcesie marki decyduje podejście do realizowanych zadań - otwarcie na technologie, dlatego nieustannie dąży ona do udoskonalania serii produktowych, a tym samym dostarczania partnerom biznesowym rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Skanery Kodak Alaris doskonale sprawdzają się zarówno w regularnej pracy biurowej, jak i podczas skanowania niewyraźnych lub bardzo zniszczonych dokumentów.
2019-05-07, 11:00
facebook
Czy w dzisiejszych czasach marki wciąż powinny być absolutnie klientocentryczne, czy może jednak wyznacznikiem dojrzałości rynkowej jest umiejętność postawienia granicy użytkownikom?
Nasi specjaliści zabierają głos w tej sprawie dla serwisu Brief.pl. Przeczytajcie! ⤵️
2019-05-06, 10:00
facebook
Służbowe wyjazdy czy biurowe zakupy – niektórzy pracownicy często pobierają pieniądze z firmowej kasy na opłacenie dodatkowych wydatków. Co najważniejsze, osoby odpowiedzialne za tego rodzaju rozliczenia muszą zawiesić pobrane fundusze bezpośrednio na koncie ubiegającego się o nie pracownika, a następnie poczekać, aż pracownik się ze wszystkich pieniędzy dokładnie rozliczy. Przeczytajcie więcej na ten temat na naszym blogu ⬇️⬇️⬇️
2019-05-02, 10:42
facebook
Z przyjemnością informujemy, że partnerem III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej saldeoSMART została marka Epson - globalny lider w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, zegarki i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Przypominamy, że konferencja odbędzie się w dniach 16-17.05.2019 r. w hotelu Dębowa Góra w Łącku koło Płocka.
2019-04-30, 12:00
facebook
Jak wygląda typowy księgowy? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Udało nam się zebrać kilka ciekawostek dotyczących postrzegania i stereotypów związanych z zawodem księgowego.
https://blog.saldeosmart.pl/jak-wyglada-typowy-ksiegowy
2019-04-29, 12:43
facebook
Skuteczne działania reklamowe to jeden ze sposób aktywnego pozyskiwania klientów. Jaka powinna być więc reklama biura rachunkowego? Przeczytajcie na ten temat na naszym blogu!
⤵️⤵️⤵️
2019-04-25, 10:00
facebook
Macie w swoich zespołach takich menedżerów? ?
2019-04-24, 10:00
facebook
Podnoszenie kwalifikacji to ważny element pracy zawodowej. Nie zawsze jednak planowane kursy czy szkolenia idą w parze z odpowiednią ilością wolnego czasu, którego wymagają. Czym jest urlop szkoleniowy i komu przysługuje? Przeczytajcie już teraz ⤵️
2019-04-23, 10:00
facebook
Radosnych Świąt Wielkanocnych! Wspaniałego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie najbliższych, a także mokrego poniedziałku! ?
2019-04-19, 15:00
facebook
Jakie nowe metodologie i teorie dotyczące zarządzania przedsiębiorstwem przyniosły ostatnie lata? Trzem z nich przyglądamy się na naszym blogu!
Przeczytajcie już teraz ⤵️⤵️⤵️
2019-04-18, 10:00
facebook
Prawo do odczytu dokumentów przez klientów biur to zmiana, która pozwala znacząco przyspieszyć pracę z dokumentami – gdy odczyt jest uruchamiany na etapie dodawania dokumentu przez pracownika firmy, księgowość w chwili otrzymania tego dokumentu w systemie, pracuje już z gotowymi danymi.

Więcej ➡️ https://blog.saldeosmart.pl/aktualizacja-saldeosmart-prawo-do-odczytu-dokumentow-przez-klientow-biu
2019-04-16, 10:00
facebook
Czy wiecie, że niedawno minęły trzy lata, odkąd formalnie połączyliśmy Saldeo i SaldeoSMART w jedną platformę?
2019-04-15, 10:00
facebook
W najnowszej aktualizacji SaldeoSMART prezentujemy zupełnie nową funkcję, czyli dostęp do odczytywania dokumentów dla firm. W ten sposób można rozwinąć obieg dokumentów między księgowością i firmą, a także przyspieszyć pracę z danymi z dokumentów.
Więcej na temat aktualizacji przeczytacie na naszym blogu ⤵️⤵️⤵️
2019-04-12, 10:04
facebook
Koordynacja i zarządzanie działaniami zespołu nie należą wcale do najłatwiejszych zadań. Choć może się wydawać, że wspólny cel jest czynnikiem, który ma bezpośredni wpływ na zaangażowanie pracowników, to jednak warto wziąć pod uwagę, że każdy pracowników jest inny.
Więcej w tym temacie przeczytacie, o, tutaj ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/zespol-projektowy-czy-wiesz-jaka-role-w-nim-pelnisz
2019-04-11, 10:00
facebook
Aby ułatwić zapoznanie się z nowościami w SaldeoSMART, które wprowadziliśmy w Panelu Firmy, przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych zmian z I kwartału 2019 r. Przedstawiamy je z podziałem na moduły programu w kolejności od najstarszej do najnowszej funkcji.
Zapraszamy do lektury naszego artykułu ⤵️⤵️⤵️
2019-04-09, 10:00
facebook
Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze księgowym, czy jesteś właścicielem firmy, Pakiet Odczytywania Dokumentów SaldeoSMART to rozwiązanie, które szybko usprawni Twoją codzienną pracę ?

Dzięki niemu zaoszczędzisz czas na ręcznym przepisywaniu i skanowaniu dokumentów do systemów księgowych, korygowaniu błędnych faktur, czy archiwizowaniu dokumentów ?

Ponadto korzystając z Pakietu Odczytywania Dokumentów, zautomatyzujesz odczytywanie wyciągów bankowych oraz generowanie przelewów do bankowości elektronicznej.

Sprawdź szczegóły już teraz!⤵️⤵️⤵️
www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-dokumentow
2019-04-08, 10:00
facebook
Czy warto elektronizować teczki pracownicze? O korzyściach digitalizacji piszemy w artykule opublikowanym na stronie Brandsit!
Zapraszamy do lektury ➡️ https://brandsit.pl/czy-warto-elektronizowac-teczki-pracownicze
2019-04-05, 15:00
facebook
Wielu małych przedsiębiorców jak najwięcej rzeczy w firmie stara się wykonywać samodzielnie, by uniknąć dodatkowych kosztów. W efekcie nierzadko zamieniają się w multikombajny do zadań wszelakich – od spraw związanych z realną tematyką firmy, przez sprzedaż, marketing, logistykę, po księgowość i dział prawny.
Na blogu piszemy o tym, kiedy bardziej opłaca się zlecić zadanie i wrzucić je w koszta niż wykonywać je samemu ⤵️⤵️⤵️
2019-04-03, 10:35
facebook
Czy wiesz, że na 31. marca obchodziliśmy Dzień Buckupów? Bez względu na rodzaj działalności czy wielkość Twojej organizacji, backup, czyli kopia zapasowa danych powinna być bardzo ważną częścią operacji IT w firmie. Świadomość ryzyka i konsekwencji związanych z utratą danych to pierwszy krok do wprowadzenia odpowiedniej polityki i rozwiązań technologicznych, pozwalających zapewnić firmie ciągłość działania.
Przeczytaj więcej na ten temat ⤵️
2019-04-01, 10:31
facebook
W Polsce funkcjonuje ponad 40 000 biur rachunkowych, a ich liczba stale rośnie. Konkurencja na rynku jest coraz większa, a przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie daje im dobrze zaplanowana kampania reklamowa. Zespół SaldeoSMART opublikował raport dedykowany sektorowi księgowości, w którym podzielił się tajnikami tworzenia skutecznej kampanii marketingowej.

Kliknij, by pobrać raport⤵️⤵️⤵️
https://www.saldeosmart.pl/raport/raport-reklama-biura-rachunkowego
2019-03-29, 11:18
Ruszyły zapisy na III edycję konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Tajniki skutecznej sprzedaży czy najnowsze funkcje oprogramowania - to właśnie te kwestie poruszą eksperci z obszaru IT i resellingu podczas III edycji konferencji SaldeoSMART adresowanej do dystrybutorów systemów dla księgowości oraz firm zajmujących się outsourcingiem IT.
Aktualności Firmowe
2019-03-28, 12:45
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies