SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Skanowanie dokumentów i odczytywanie w SaldeoSMART jest naprawdę proste! Plik z fakturami otrzymanymi w PDF dodajesz do aplikacji. Jeśli faktury otrzymujesz w wersji papierowej, nie musisz skanować każdej z nich pojedynczo. Za pomocą skanera z automatycznym podajnikiem skanujesz paczkę dokumentów do jednego pliku.
2019-02-18, 10:00
facebook
Czy wiecie, że do naszego Biura Obsługi Klientów można także kierować pytania handlowe? ? Na część z nich odpowiemy sami, a bardziej szczegółowe przekażemy do Działu Handlowego.
2019-02-15, 10:53
facebook
Jedno miejsce - różne typy dokumentów!
Od dziś w Odczytywaniu Dokumentów możesz dodawać Umowy, Pisma i Proformy jako osobne, nowe typy dokumentów. Dzięki temu cała dokumentacja firmy jest uporządkowana, zarchiwizowana i dostępna w jednym miejscu. Co więcej - Proformy, jako typ wydzielony z Faktur można odczytywać i generować elektroniczne przelewy, a niebawem pod kątem pełnotekstowej wyszukiwarki odczytywać będzie można także Pisma i Umowy.
Szczegóły aktualizacji są dostępne na blogu ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/nowe-typy-dokumentow-w-odczytywaniu-dokumentow
2019-02-14, 09:53
facebook
Jedną z największych zmian, jakie przyniósł przedsiębiorcom nowy rok jest zmiana zasad opodatkowania leasingu, nabycia i używania samochodów osobowych ? Jakim kwestiom muszą stawić czoła polscy przedsiębiorcy w tym zakresie?
Już teraz przeczytajcie artykuł na naszym blogu!
⤵️⤵️⤵️
2019-02-12, 10:00
66% więcej odczytanych dokumentów w 2018 roku. Branża księgowa zmierza ku digitalizacji i cyfryzacji - podsumowuje BrainSHARE IT
Krakowska firma BrainSHARE IT, producent systemu SaldeoSMART wspierającego nowoczesną księgowość, potwierdza trend związany z cyfryzacją usług księgowych w biurach rachunkowych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach. Tylko w 2018 roku program przetworzył elektronicznie aż 12,5 mln dokumentów. Spółka zyskała także aż o 22% nowych klientów więcej niż w roku 2017.
SaldeoSMART - informacje
2019-02-12, 09:53
facebook
Początek roku skłonił nas do podsumowań i przygotowania statystyk ? I tak najpopularniejszymi programami księgowymi wśród naszych klientów są: AP Ramzes, Comarch ERP Optima, enova, Insert, Sage Symfonia i Wapro. A wy, z jakiego programu korzystacie?
2019-02-11, 12:00
facebook
Co nam przyniesie 2019 rok? Jaki będzie dla przedsiębiorców i przedsiębiorczości? Na naszym blogu opublikowaliśmy krótki przegląd trendów w biznesie ważnych zarówno dla tych dużych, jak i mniejszych firm!
Zapraszamy do lektury ⤵️
2019-02-08, 10:00
facebook
Zachęcamy do wyboru jednej z trzech form kontaktu ze specjalistami Biura Obsługi Klienta SaldeoSMART:
✅ mailowo - obsługa@saldeoSMART.pl
✅ telefonicznie - 12 350 66 88
✅ bezpośrednio w programie - "Zgłoś zapytanie"
2019-02-06, 09:05
facebook
A jaka jest Wasza motywacja do pracy? ?
2019-02-04, 10:00
facebook
Dzięki funkcji "Zgłoś zapytanie" dostępnej po zalogowaniu się do SaldeoSMART w prosty i szybki sposób można przesłać pytanie, wybrać kategorię, której ono dotyczy oraz - w razie potrzeby - dołączyć pliki :) Nasze Biuro Obsługi Klienta pozostaje do Państwa dyspozycji i służy pomocą!
2019-01-31, 09:09
facebook
Nowy rok zawsze zwiastuje zmiany w prawie podatkowym . W tym roku największe zainteresowanie przedsiębiorców wzbudza tzw. mały ZUS i zasady jego obliczania. Kto skorzysta na nowej ustawie? Odpowiedzi znajdują się w naszym artykule ⤵⤵⤵
https://blog.saldeosmart.pl/maly-zus-kto-skorzysta-na-nowej-ustawie
2019-01-29, 10:00
SaldeoSMART umożliwia prowadzenie e-akt pracowniczych
BrainSHARE IT, producent platformy SaldeoSMART wspierającej nowoczesną księgowość, poszerzył swoją ofertę o możliwość prowadzenia akt pracowniczych w formie elektronicznej. Zmiana podyktowana jest ustawą obowiązującą od 1 stycznia 2019 roku, która pozwala firmom na digitalizację dokumentów kadrowych.
SaldeoSMART - informacje
2019-01-28, 12:18
facebook
Styczeń to tradycyjnie pora kluczowych zmian w prawie, do których należy między innymi ustalenie przez Radę Ministrów wysokości płacy minimalnej oraz minimalnej stawki godzinowej. W praktyce oznacza to tyle, że żaden pracownik zatrudniony na umowę o pracę nie może otrzymać pensji niższej od ustalonego przez rząd “minimalnego wynagrodzenia”, którego mechanizm obliczania regulują przepisy.
Sprawdź, czy wiesz wszystko na ten temat w artykule na naszym blogu ⤵⤵⤵
2019-01-28, 10:00
facebook
Dobrze wykonana praca księgowego wcale nie musi być okupiona mozolnym wysiłkiem, zwłaszcza jeśli można ją choć w niewielkiej części zautomatyzować. Nowoczesne oprogramowania dają biurom rachunkowym możliwość zoptymalizowania własnego biznesu i wyjścia do klientów z w pełni dopasowaną do ich potrzeb ofertą. Aby jednak w pełni czerpać z dóbr technologii, należy w pierwszej kolejności zmienić do nich stosunek.
Więcej w tym temacie dowiecie się z naszego artykułu ⤵️⤵️⤵️

http://erpworld.pl/rozwiazania/czy-to-juz-koniec-tradycyjnych-biur-rachunkowych-potrzebna-cyfrowa-rewolucja
2019-01-25, 10:00
facebook
Biuro Obsługi Klienta SaldeoSMART to pierwsza linia kontaktu. BOK pomaga w sprawach administracyjnych, odpowiada na pytania dotyczące obsługi programu, a także przyjmuje zgłoszenia dotyczące rozwoju SaldeoSMART.
2019-01-24, 10:00
facebook
Najważniejsze korzyści płynące z otwarcia firmy to:
✔Wybór jednej z kilku form opodatkowania.
✔Współpraca z wieloma firmami
✔Skorzystanie ze zniżek na składki ZUS

Dowiedz się więcej o samozatrudnieniu z naszego artykułu:https://blog.saldeosmart.pl/czy-samozatrudnienie-sie-oplaca
2019-01-21, 10:00
facebook
Automatyczne rozliczanie przychodzących i wychodzących transakcji firmy to duże ułatwienie, a sam mechanizm jest niezwykle prosty!
Dowiedz się więcej: https://www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-wyciagow-bankowych
2019-01-18, 10:00
facebook
To już oficjalne ? SaldeoSMART ma nowego inwestora! W nowym inwestorze, norweskiej Grupie Visma, zyskujemy stabilnego partnera, którego zaplecze merytoryczne i finansowe stanie się naszym atutem w rozmowach z dużymi firmami i pozwoli nam na intensyfikację naszych działań w Polsce i tym samym powiększenie portfolio naszych klientów.

Co ważne dla naszych Klientów:
✅Strategia spółki i rozwoju produktu na rynku polskim zachowają dotychczasowy kształt. Nie planujemy żadnych zmian organizacyjnych, nadal będziemy odrębnym podmiotem.
✅Wszelkie umowy zarówno z klientami, jak i z partnerami pozostają w mocy i nie wymagają aneksowania.
✅Wszystkie warunki korzystania z naszej aplikacji zostają bez zmian, nie zmieniają się w żadnym zakresie zasady współpracy.

Więcej na ten temat ⤵️⤵️⤵️
2019-01-17, 15:00
SaldeoSMART zmienia właściciela. Norweska Grupa Visma po raz pierwszy kupuje polski produkt
Krakowski BrainSHARE IT, producent SaldeoSMART, wiodącego systemu w chmurze dla biur rachunkowych i działów księgowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, został przejęty przez norweską grupę Visma. Dzięki akwizycji Visma poszerza swój zasięg geograficzny i umacnia się na pozycji północnoeuropejskiego lidera w zakresie cloudowych rozwiązań księgowych, a SaldeoSMART zyskuje silnego partnera o międzynarodowym zasięgu.
Aktualności Firmowe
2019-01-17, 10:21
facebook
Każde wdrożenie SaldeoSMART traktujemy indywidualnie i dostosowujemy aplikację do tego programu, na którym pracuje dane biuro rachunkowe lub firma.
W ten sposób każdy może korzystać z systemu SaldeoSMART i przyspieszyć proces wprowadzania faktur!
Więcej: https://www.saldeosmart.pl/biuro/integracje
2019-01-16, 10:00
facebook
Te teksty czytaliście najczęściej! Przygotowaliśmy zestawienie TOP 10 wpisów, a w nim te artykuły, które przedsiębiorcy i księgowi czytali najchętniej. Sprawdźcie nasze zestawienie, może któryś z artykułów okaże się pomocny ⤵⤵⤵
2019-01-14, 10:00
facebook
Czy w Waszych firmach możecie liczyć na zgrany i pomocny zespół współpracowników?
2019-01-11, 10:38
facebook
1 stycznia 2019 weszła w życie ustawa, która umożliwia prowadzenie akt pracowniczych w formie elektronicznej, skraca także okres ich archiwizacji z 50 do 10 lat.
Dowiedz się, jak korzystać z modułu Kadry w Pakiecie Komunikacja z Klientem, po jego przebudowie, która umożliwia Użytkownikom SaldeoSMART prowadzenie e-akt pracowniczych ⤵⤵⤵
https://blog.saldeosmart.pl/e-teczki-pracownicze-archiwum-dokumentow-kadrowych-zgodne-z-nowymi-regulacjami
2019-01-09, 10:22
facebook
W najnowszej aktualizacji dostosowaliśmy moduł Kadry do obowiązujących od 1 stycznia zmian dotyczących archiwizowania dokumentów kadrowych elektronicznie ?

Dowiedz się więcej na naszym blogu ⤵️⤵️⤵️
2019-01-07, 10:07
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies