SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Na dodatek, design thinking opiera się na wypracowaniu sposobu myślenia, który znajduje swoje zastosowanie nie tylko w szeroko rozumianym biznesie, ale również w codziennym życiu
2018-09-27, 10:01
google+
Kryptowaluty a podatek od ich kupna i sprzedaży. Od pewnego czasu handle kruptowalutami znacząco się rozwija. To oczywiście ma wpływ na kwestie podatkowe i to jak rozliczać obrót elektroniczną walutą. Sprawdź, jakie zmiany szykuje rząd w opodatkowaniu transakcji kryptowalutami.
https://blog.saldeosmart.pl/kryptowaluty-a-podatek-od-ich-kupna-i-sprzedazy/Kryptowaluty a podatek od ich kupna i sprzedaży – sprawdź, jakie zmiany szykuje rząd!Kryptowaluty zyskują na popularności. Jak prawnie uregulowany jest obrót elektroniczną walutą oraz jakie zmiany w opodatkowaniu szykuje rząd?
2018-09-26, 16:47
Trwają zapisy na II edycję Konferencji dla Klientów SaldeoSMART
Garść praktycznej wiedzy i możliwość zgłębienia tajników obsługi jednego z najchętniej wybieranych systemów wspierających nowoczesną księgowość - tak w dużym skrócie wyglądać będzie “Jesień z SaldeoSMART”, czyli cykl edukacyjnych konferencji skierowany do klientów firmy w całym kraju. Trwają właśnie zapisy na wydarzenia w Krakowie, Warszawie i Gdańsku.
Aktualności Firmowe
2018-09-25, 13:18
facebook
Już za tydzień w Krakowie pierwsze spotkanie w ramach II edycji Konferencji dla Klientów!
2018-09-25, 13:01
google+
Już niebawem rozpoczynamy cykl październikowych spotkań z Klientami SaldeoSMART w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Zachęcamy do zapoznania się z planem wydarzeń i tematami, które będą omawiane podczas prezentacji. Wśród prelekcji m.in. zmiany w politykach cięcia dokumentów, module fakturowania czy bazie kontrahentów.
https://www.saldeosmart.pl/konferencja-harmonogram
2018-09-24, 14:10
facebook
Dzięki temu można łatwo wychwycić sytuację zmiany nr rachunku na wystawionej fakturze od naszego dostawcy
2018-09-24, 10:00
google+
W archiwum dokumentów SaldeoSMART można dodawać załączniki do dokumentów. Załącznikiem może być np. umowa, na podstawie której wystawiono fakturę. W cyklu "Przewodnik po programie" wyjaśniamy jak działa dodawanie załączników w SaldeoSMART, kiedy warto korzystać z tej funkcji i jakie są jej zalety.
https://blog.saldeosmart.pl/jak-dodawac-zalaczniki-do-dokumentow/Jak dodawać załączniki do dokumentów?W SaldeoSMART możesz dodawać załączniki do dokumentów, czyli np. umowy lub zestawienia zbiorcze do faktur. Jak skorzystać z tej funkcji?
2018-09-21, 16:49
facebook
Na początku przyszłego roku w życie wejdzie ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Na czym dokładnie polega ten pomysł czy rzeczywiście pomoże zrewolucjonizować polski system emerytalny? Dowiedz się z naszego bloga ⤵️⤵️⤵️
2018-09-21, 10:00
google+
Jak zastrzec nazwę firmy i po co? Wielu przedsiębiorcom może wydawać się, że zastrzeganie nazwy firmy jest niepotrzebne i skomplikowane. Fakt, są procedury, które należy wypełnić, jednak zyski z zastrzeżenia nazwy są znacznie przewyższają trudności. W krótkim poradniku wyjaśniamy dlaczego warto zarzec nazwę swoje firmy oraz jak można to zrobić.
https://blog.saldeosmart.pl/poradnik-jak-zastrzec-nazwe-firmy/PORADNIK: Jak zastrzec nazwę firmy?Nazwa firmy to początek długiej drogi – budowania renomy i rozpoznawalności marki. Dlatego też warto zastrzec nazwę firmy. Podpowiadamy jak.
2018-09-19, 15:19
facebook
Zapraszamy na II edycję Konferencji dla Klientów SaldeoSMART!
2018-09-19, 12:18
google+
II edycja Konferencji dla Klientów SaldeoSMART już wkrótce. Porozmawiamy o zmianach, nowościach i planowanych na najbliższy czas funkcjach. Tym razem spotkamy się w 3 miastach - Krakowie (02.10.2018), Warszawie (09.10.2018) i Gdańsku (26.10.2018).
Szczegóły na stronie
https://www.saldeosmart.pl/konferencja
2018-09-17, 17:46
facebook
Model grupowego podejmowania decyzji bywa bardzo efektywny, jednak nieuważne i rutynowe praktykowanie go może prowadzić do wystąpienia syndromu myślenia grupowego. Sprawdź, na czym to polega i jak temu przeciwdziałać ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/podejmowanie-decyzji-jak-uniknac-syndromu-myslenia-grupowego
2018-09-17, 10:00
facebook
Określenie celu działań to podstawa w biznesie
2018-09-14, 10:00
facebook
W ramach dostępu do Bazy kontrahentów wydzieliliśmy możliwość nadania 3 uprawnień: dodawania, edycji i usuwania kontrahenta.

Dowiedz się więcej o najnowszej aktualizacji ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/aktualizacja-saldeosmart-zaawansowane-uprawnienia-do-bazy-kontrahentow
2018-09-13, 10:53
google+
W październiku odbędzie się we Wrocławiu kolejna Konferencja z cyklu "Podatki bez granic". Hasłem przewodnik wydarzenia jest "Oszustwa podatkowe - fakty i mity", jako SaldeoSMART jesteśmy Patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału, informacje można znaleźć u nas na blogu.
https://blog.saldeosmart.pl/konferencja-podatki-bez-granic/VIII Konferencja z cyklu “Podatki bez granic” w październiku we WrocławiuSaldeoSMART jest Patronem medialnym VIII Międzynarodowej Konferencji "Podatki bez granic", która odbędzie się 12-13 października we Wrocławiu.
2018-09-12, 11:38
google+
System poleceń pracowniczych to metoda pozyskiwania wartościowych pracowników nie tylko dla dużych firm. W ten sposób coraz częściej rekrutują pracowników także mniejsze firmy, które kładą nacisk na zgrany, dopasowany zespół. Przeczytaj czy warto wdrożyć program poleceń pracowniczych i jak go stworzyć.
https://blog.saldeosmart.pl/system-polecen-pracowniczych-dlaczego-warto-go-wdrozyc/System poleceń pracowniczych w Twojej firmie – dlaczego warto go wdrożyć?Programy poleceń pracowniczych nabierają znaczenia w pozyskiwaniu pracowników. Jak efektywnie wdrożyć w firmie system poleceń pracowniczych?
2018-09-11, 10:58
facebook
Już za miesiąc, w dniach 12-13 października we Wrocławiu odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja z cyklu “Podatki bez granic”, której SaldeoSMART jest Patronem medialnym
2018-09-11, 10:13
facebook
Na skorzystanie z programu poleceń pracowniczych decyduje się coraz więcej firm
2018-09-10, 10:31
facebook
Już na początku października odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL. Z radością informujemy, że jesteśmy jednym z partnerów tego wydarzenia
2018-09-07, 10:21
google+
W nowościach SaldeoSMART m.in. zaawansowane uprawnienia do działań w bazie kontrahentów, czyli dodawania, edycji i usuwania kontrahentów z listy. W związku ze split payment wydzieliliśmy także profil Alior Bank w generowaniu elektronicznych płatności. Szczegółowy opis zmian w aktualizacji na Blogu
https://blog.saldeosmart.pl/aktualizacja-saldeosmart-zaawansowane-uprawnienia-do-bazy-kontrahentow/Aktualizacja SaldeoSMART – zaawansowane uprawnienia do bazy kontrahentówNajważniejszą zmianą w nowej aktualizacji jest funkcja, pozwalająca nadawać Użytkownikom uprawnienia do działań w ramach bazy kontrahentów.
2018-09-06, 16:52
facebook
Rynek kryptowalut kwitnie z dnia na dzień, a o obrocie wirtualnymi pieniędzmi ochoczo dyskutują zarówno specjaliści od prawa podatkowego, jak i sami przedsiębiorcy.

Jak prawnie w naszym kraju uregulowany jest obrót elektroniczną walutą oraz jakie zmiany szykuje rząd? Dowiesz się na naszym blogu ⤵️⤵️⤵️
2018-09-05, 13:33
facebook
Często zdarza się, że dla przyszłego przedsiębiorcy to księgowy jest przewodnikiem w gąszczu biurokracji.

Dowiedz się więcej o nowej roli księgowego ⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/wspolczesny-ksiegowy-jak-zmienia-sie-praca-w-ksiegowosci
2018-09-03, 10:00
google+
Podejmowanie decyzji w grupie to dość newralgiczny moment. W firmie, bardzo często, jeśli nie zawsze wiele od takich decyzji zależy, więc w interesie wszystkich jest podjęcie jak najlepszej decyzji. Tymczasem jest coś takiego jak syndrom myślenia grupowego, który wcale nie pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji. Wręcz przeciwnie, ma działanie negatywne. Jak uniknąć syndromu myślenia grupowego - przeczytacie na Blogu.
https://blog.saldeosmart.pl/podejmowanie-decyzji-jak-uniknac-syndromu-myslenia-grupowego/Podejmowanie decyzji – jak uniknąć syndromu myślenia grupowegoModel grupowego podejmowania decyzji nie zawsze może okazać się tym najefektywniejszym. Czym jest myślenie grupowe i jak mu przeciwdziałać?
2018-08-31, 16:16
facebook
Pod koniec kwietnia zaczęła obowiązywać tzw. Ulga na start dla nowych przedsiębiorców. Dowiedz się, jakie są jej korzyści i kiedy warto się na nią zdecydować ⤵️⤵️⤵️
2018-08-31, 10:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies