SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Nasza najnowsza aktualizacja wprowadza znaczącą funkcję optymalizującą pracę księgowych :) Nowa wersja to również pierwsza odsłona odczytywania pozycji towarowych z możliwością łączenia ich z pozycjami magazynowymi.

Przeczytaj szczegółowy opis zmian:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AktualizacjaStatusVAT
2017-04-21, 09:44
google+
Aktualizacja SaldeoSMART, a w niej nowości. Wśród nich integracja z Portalem MS, która umożliwia weryfikację statusu VAT kontrahentów bez konieczności przechodzenia na tę stronę za każdym razem. Dodaliśmy także wystawianie faktur z wskazaniem Odbiorcy/ Nabywcy oraz nowy raport analityczny - Zrealizowane płatności.
Więcej na Blogu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-status-vat-kontrahentow-wystawianie-faktur-wskazaniem-odbiorcy-nabywcyAktualizacja - weryfikacja statusu VAT kontrahentów i wystawianie faktur z wskazaniem Odbiorcy/ NabywcyNajnowsza aktualizacja wprowadza integrację z Portalem MS (status VAT kontrahenta) czy wystawianie faktur ze wskazaniem Odbiorcy/ Nabywcy.
2017-04-20, 12:22
facebook
Korzystanie z SaldeoSMART to przyszłość w księgowości! ;)
2017-04-19, 09:43
google+
Czym są środki trwałe w działalności gospodarczej? Zgodnie z treścią ustawy, środki trwałe to takie składniki majątku przedsiębiorcy, które przede wszystkim są jego własnością lub współwłasnością, można je w pełni wykorzystać do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a ich wartość początkowa przekracza 3500 zł. Ze względu na cenę bardzo często do środków trwałych zalicza się sprzęt komputerowy czy wyposażenie biura. Właściwe określenie środków trwałych jest bardzo ważne z punktu widzenia księgowego, więc w razie wątpliwości warto zasięgnąć rady specjalisty. On pomoże we właściwej ewidencji środków trwałych oraz ich odpowiednim rozliczaniu.
http://www.saldeosmart.pl/blog/czym-sa-srodki-trwale-dzialalnosci-gospodarczejCzym są środki trwałe w działalności gospodarczej?Czy korzystasz w pracy z komputera, samochodu lub telefonu? Sprawdź, czym są i według jakich kryteriów klasyfikujemy środki trwałe.
2017-04-18, 10:57
facebook
Czy wiesz, że Polska należy do krajów, w których wydajność pracy jest najmniejsza? Z czego to wynika? Pracodawcy lubią niską produktywność przypisywać lenistwu pracowników, podczas gdy powody są zdecydowanie inne. Dowiedz się, więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_WydajnoscPracy
2017-04-13, 11:04
google+
Wiarygodny kontrahent - jak go sprawdzić? Czy można się uchronić przed utratą płynności finansowej? Oczywiście, wystarczy pamietać, aby zapoznać się z informacjami o potencjalnym kontrahencie w kilku dostępnych miejscach. Być może nie zminimalizuje to ryzyka do zera, ale na pewno uchroni w wielu przypadkach. Potencjalnych kontrahentów można sprawdzać w bazach CEDIG, KRS czy BIK. W naszym artykule mamy także inne podpowiedzi.
http://www.saldeosmart.pl/blog/wiarygodny-kontrahent-jak-go-sprawdzicWiarygodny kontrahent - jak go sprawdzić?Brak otrzymania należności w terminie to dla firmy ryzyko utraty płynności finansowej. Jak sprawdzić wiarygodność naszego kontrahenta?
2017-04-12, 13:21
facebook
Polecamy nasz artykuł dla StartUp Magazine!
Odpowiadamy w nim na pytanie, jak za pomocą nowoczesnych systemów IT pomóc sobie w prowadzeniu własnej firmy :)
2017-04-11, 08:55
facebook
Rozpoczęliśmy akcję wydawania Certyfikatów dla biur rachunkowych, które pracują z naszą platformą :)

Dokument potwierdza wdrożenie nowoczesnego rozwiązania informatycznego SaldeoSMART, umożliwiającego świadczenie najwyższej jakości usług i sprawną komunikację z klientem.
2017-04-07, 13:48
facebook
Każda firma potrzebuje dostępu do źródła finansowania. Jako przedsiębiorca możesz wybierać między leasingiem a np. kredytem obrotowym. Kiedy sprawdza się leasing? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Leasing
2017-04-05, 10:31
google+
W sieci korzyści – sprawdź, dlaczego warto zaufać partnerom biznesowym?
Sieci Partnerskie występują chyba w każdej branży. Stąd wniosek, że są bardzo dobrym sposobem na biznes. Wiele firm decyduje się na dołączenie do sieci partnerskiej, gdyż w ten sposób zyskują dodatkowe usługi lub produkty, które moją oferować swoim klientom. Sprawdź jakie jeszcze korzyści niesie sieć partnerska.
http://www.saldeosmart.pl/blog/sieci-korzysci-dlaczego-warto-zaufac-partnerom-biznesowymW sieci korzyści – dlaczego warto zaufać partnerom biznesowym?Biznes oparty na sieci sprzedaży pozwala uzyskać firmie przewagę konkurencyjną. Dlaczego partnerska współzależność jest kluczem do sukcesu?
2017-04-04, 09:59
google+
Czy wiesz, że elektroniczne archiwum dokumentów ma zastosowanie także w rekrutacji? Jeśli jeszcze nie korzystasz z niego w ten sposób, koniecznie powinieneś przeczytać wpis na Blogu SaldeoSMART. Dowiesz się, jak rekruterzy mogą wykorzystać e-archiwum dokumentów (CV) w swojej pracy.
http://www.saldeosmart.pl/blog/elektroniczne-archiwum-pomocne-rekrutacjiElektroniczne archiwum pomocne w rekrutacjiDlaczego warto wykorzystać elektroniczne archiwum przy prowadzeniu projektów rekrutacyjnych? Poznaj korzyści z archiwizacji CV.
2017-04-03, 12:41
facebook
Wśród polskich przedsiębiorców nie brakuje firm, które są nievatowcami, czyli nie rozliczają VAT. SaldeoSMART jest przygotowane na obsługę różnych typów dokumentów, w tym również faktur bez VAT czy rachunków :)

Dowiedz się więcej o obsłudze tego typu faktur w naszym programie:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ObslugaFakturNievatowcy
2017-04-03, 09:47
facebook
Korzystanie z systemu automatycznego odczytywania dokumentów przyspiesza pracę, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z wprowadzaniem dokumentów :)
2017-03-31, 11:22
google+
Obsługa faktur dla nievatowców w SaldeoSMART - tak, te dokument także można wystawiać lub odczytywać w naszej aplikacji. W krótkim przewodniku na Blogu podpowiemy jak wystawić fakturę dla nievatowca, a także jak poprawnie skonfigurować aplikację, aby faktury od nievatowców były właściwie odczytywane. Podpowiadamy także co zrobić, aby dokumenty dla klientów, którzy są zwolnieni z VAT, były odpowiednio odczytywane i eksportowane do programu księgowego.
http://www.saldeosmart.pl/blog/obsluga-faktur-dla-nievatowcow-saldeosmartObsługa faktur dla nievatowców w SaldeoSMARTSaldeoSMART jest przystosowane do potrzeb przedsiębiorców, zarówno VAT-owców jak i nie. Zobacz jak wygląda obsługa faktur dla nievatowców.
2017-03-30, 15:37
google+
Intrygujące studia przypadków, dyskusje na temat trendów w księgowości i praktyczne warsztaty z zagadnień sprzedażowo- finansowych. Tak wyglądała pierwsza edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, przeznaczona dla firm zajmujących się sprzedażą aplikacji wspierającej nowoczesnych przedsiębiorców. W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznali się z analizą efektywnych wdrożeń oraz najnowszych funkcji systemu, a także z planami rozwoju SaldeoSMART na najbliższy czas. Polecamy relację z tego wydarzenia.
http://www.saldeosmart.pl/blog/technologia-xxi-wieku-sukces-konferencji-sieci-partnerskiej-saldeosmartTechnologia XXI wieku. Sukces I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMARTI edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART (16-17 marca 2017) zakończyła się dużym sukcesem. Przeczytaj relację z wydarzenia.
2017-03-29, 16:06
facebook
Biznes oparty na rozbudowanej sieci sprzedaży pozwala uzyskać firmie przewagę konkurencyjną na rynku. Dlaczego biznesowa współzależność jest kluczem do sukcesu? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SiecSprzedazy
2017-03-28, 10:51
google+
Moduł Kasa, wystawianie KP, KW i rozliczeń kasowych to nowości w aplikacji. Wiele firm ma problem z ciągłym kontrolowaniem stanu kasy firmowej, a często płaci gotówką. Warto tak ułożyć obsługę kasy ze swoim księgowym, aby dostęp do informacji o stanie kasy był łatwy i szybki. SaldeoSMART to umożliwia, wystarczy się zalogować i od razu widać informacje, co więcej księgowy w biurze rachunkowym, lub pracownik w firmie jeśli to on jest kasjerem, nie musi wypełniać ręcznie druczków KP/ KW - o wiele szybciej zrobi to w SaldeoSMART.
http://www.saldeosmart.pl/blog/rozliczenia-gotowkowe-i-raport-kasowy-w-saldeosmartRozliczenia gotówkowe i Raport Kasowy w SaldeoSMARTModuł Kasa umożliwia obsługę transakcji gotówkowych i prowadzenie Kasy. Teraz w SaldeoSMART wystawisz KP, KW czy wygenerujesz Raport Kasowy.
2017-03-27, 15:03
facebook
Brak otrzymania należności od kontrahenta w terminie może poważnie zdestabilizować przepływy finansowe firmy, a nawet sprawić, że utraci ona płynność finansową.
Jak sprawdzić wiarygodność kontrahenta? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_WiarygodnyKontrahent
2017-03-27, 11:28
facebook
Dzięki SaldeoSMART możesz zebrać dokumenty w jednym miejscu! :)
2017-03-24, 10:08
google+
Nieopłacone w terminie faktury są zmorą przedsiębiorców. Czy opłaca się przeprowadzić windykację we własnym zakresie? A może lepiej dochodzenie należności zlecić wyspecjalizowanej firmie? Sama windykacja ma dwie odsłony - miękką, czyli polubowne załatwianie sprawy i ustalanie warunków spłaty z dłużnikiem oraz twardą - skierowanie sprawy do sądu. Jeżeli Twoja firma ma problem z odzyskaniem należności, to nie należy zwlekać z podjęciem dalszych kroków. Dowiedz się więcej na temat windykacji, a będziesz mógł zdecydować czy przeprowadzać ją samodzielnie, czy zlecić zewnętrznej firmie windykacyjnej.
http://www.saldeosmart.pl/blog/windykacja-jak-ja-przeprowadzic-sprawnieW jak windykacja. Jak ją przeprowadzić sprawnie?Windykacja - czy opłaca się przeprowadzić ją we własnym zakresie? A może lepiej dochodzenie należności zlecić wyspecjalizowanej firmie?
2017-03-22, 14:18
facebook
Zobacz fotorelację z I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART! :)
2017-03-20, 12:04
facebook
Posiadanie elektronicznego archiwum to również możliwość prowadzenia bardziej sprawnej rekrutacji i tworzenia bazy kandydatów. Jak wykorzystać elektroniczne archiwum SaldeoSMART do rekrutacji? Dowiedz się na naszym blogu! :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ElektroniczneArchiwumRekrutacja
2017-03-20, 10:06
facebook
W zbliżającym się 2018 roku rząd zapowiada wielką reformę podatkową. Ma ona ułatwić obywatelom rozliczanie się oraz zwiększyć ściągalność podatków od przedsiębiorców oraz osób prywatnych.
Co wiemy o nadchodzących zmianach? Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ReformaPodatkowa
2017-03-10, 12:05
facebook
Moduł Zaliczki przeznaczony jest przede wszystkim dla firm, które mają wielu pracowników pobierających zaliczki lub których pracownicy pracują zdalnie.
2017-03-08, 09:04
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies