SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Funkcja wystawiania faktur cyklicznych to ułatwienie dla tych, którzy mają stałych odbiorców lub usługi abonamentowe. Korzysta z niej 10% firm wystawiających faktury w SaldeoSMART :)

Dowiedz się więcej o fakturach cyklicznych:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_FakturyCykliczne
2016-09-14, 12:30
Nowy wizerunek aplikacji SaldeoSMART
Wraz z nadejściem jesieni internetowa platforma księgowa SaldeoSMART zaczęła posługiwać się nowym, odświeżonym logotypem. W swojej identyfikacji wizualnej firma postawiła na prostotę formy i przyjemne dla oka, nasycone kolory.
Aktualności Firmowe
2016-09-13, 16:11
google+
Wśród wystawców na największych targach informatyczno-technologicznych w Polsce, IT Future Expo 2016, nie mogło zabraknąć SaldeoSMART. Spotkanie z liderami rynku IT, networking oraz konkurs Liderzy IT to główne punkty wydarzenia, które po raz IV zgromadziło na Stadionie Narodowym w Warszawie kilkadziesiąt firm, które wyznaczają trendy w nowych technologiach. W Centrum Konferencyjne na Stadionie PGE Narodowym było obecne także SaldeoSMART. Poznajcie krótką relację z tego wydarzenia.
http://www.saldeosmart.pl/blog/saldeosmart-na-targach-it-future-expo-2016SaldeoSMART na Targach IT Future Expo 2016Wśród wystawców na największych targach informatyczno-technologicznych w Polsce, IT Future Expo 2016, nie mogło zabraknąć SaldeoSMART
2016-09-12, 16:27
facebook
Kontrolowanie płatności w firmie to duże wyzwanie, ale są przecież narzędzia, które mogą nam w tym pomóc :) Jakie? Czytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PlatnosciWfirmie
2016-09-12, 13:19
google+
Zbuduj wizerunek swojej firmy wśród kontrahentów. Jednym z narzędzi są Twoje faktury - zadbaj aby wystawiane faktury miały logo firmy oraz inne informacje, które ułatwią jej identyfikację wśród kontrahentów. SaldeoSMART podpowiada, jak spersonalizować wystawiane faktury.
http://www.saldeosmart.pl/blog/personalizacja-faktury-jako-element-prPersonalizacja faktury jako element PRPersonalizacja faktury pomoże Ci w budowaniu wizerunku marki i jej rozpoznawalności. Sprawdź jak to zrobić z SaldeoSMART.
2016-09-12, 10:13
facebook
Mamy rozwiązanie na gubiące się dokumenty! ;)
2016-09-09, 14:29
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-09-07, 14:08
google+
Czas na zmianę. SaldeoSMART z nowym logo, które zostało znacznie przeprojektowane. Zmieniła się kolorystyka i uproszczono formę graficzną. Nowe logo SaldeoSMART lepiej oddaje najważniejsze cechy programu - innowacyjność i nowoczesność.
http://www.saldeosmart.pl/blog/nowy-wizerunek-saldeosmart/Nowy wizerunek SaldeoSMARTNowy wizerunek SaldeoSMART. Od 1 września posługujemy się odświeżonym logo, które lepiej oddaje cechy aplikacji - nowoczesność i innowacyjność.
2016-09-06, 15:14
google+
Co musisz wiedzieć o kapitale zapasowym? Składa się na niego część kapitału własnego przedsiębiorstwa wydzielona na pokrycie potencjalnych strat finansowych. Stanowi on dodatkowe źródło finansowania i pewną rezerwę, która zabezpiecza funkcjonowanie danego podmiotu. Kiedy i na jakich zasadach tworzy się kapitał zapasowy?  Jakie firmy muszą posiadać kapitał zapasowy? Tego dowiesz się z naszego wpisu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/kapital-zapasowy-co-musisz-o-nim-wiedziec/Kapitał zapasowy – co musisz o nim wiedzieć?Czym jest oraz kiedy i na jakich zasadach tworzy się kapitał zapasowy? Dowiedz się wszystkiego z najnowszego wpisu na blogu SaldeoSMART.
2016-09-06, 15:11
facebook
Idzie jesień, idzie nowe! Od 1 września posługujemy się nowym, odświeżonym logo :) Jak Wam się podoba?

Więcej o tych zmianach przeczytacie tutaj:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_NowyWizerunek
2016-09-05, 12:04
facebook
Już w przyszłym tygodniu odbędą się targi It Future Expo, w których bierzemy udział! :) Spotkanie dotyczy trendów oraz innowacji informatyczno-technologicznych.
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:
➡ http://warszawa.itfuture.pl
2016-09-02, 13:46
google+
Na czym polega amortyzacja sprzętu komputerowego. Czy kupiony komputer lub drukarkę lepiej wrzucić w koszty czy amortyzować? Jaką metodę amortyzacji najlepiej wybrać? To są pytanie ważne dla przedsiębiorców. Na pewno wiele wątpliwości rozwiej rozmowa z zaufanym księgowym, który doradzi najlepsze wyjście, ale dobrze jest też samodzielnie dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat amortyzacji środków trwałych.
http://www.saldeosmart.pl/blog/amortyzacja-sprzetu-komputerowego/Amortyzacja sprzętu komputerowegoJeśli planujemy zakup np. komputerów, musimy pamiętać, że jest to środek trwały, czyli obowiązuje nas amortyzacja sprzętu komputerowego.
2016-09-01, 14:15
google+
Zastanawiasz się jak wystawić fakturę dla swojego kontrahenta? Z aplikacją do fakturowania SaldeoSMART zrobisz to łatwo i szybko. Nie wiesz co to jest faktura? Wyjaśnimy kto i kiedy powinien ją stosować.
Przygotowaliśmy krótki przewodnik, w którym czekają na Państwa informacje o fakturowaniu w SaldeoSMART, a także kilka podpowiedzi jak sprawne wystawianie faktur może pomóc w prowadzeniu firmy.
http://www.saldeosmart.pl/blog/wystawianie-faktur-w-saldeosmartWystawianie faktur w SaldeoSMARTJak wystawić fakturę w SaldeoSMART i co powinno się na niej znaleźć? Wyjaśniamy także jakie informacje powinny znaleźć się na fakturze.
2016-09-01, 14:10
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-09-01, 10:01
google+
Szkolimy Sieć Partnerską SaldeoSMART.
2016-08-31, 12:42
google+
Zastanawiasz się jak wybrać dobry program do skanowania faktur? Na co szczególnie zwrócić uwagę, decydując się na program do odczytywania skanowanych dokumentów? Podpowiemy. Ważnym elementem jest oferowane wsparcie techniczne i support, na który może liczyć użytkownik takiego programu do skanowania faktur. Więcej wskazówek znajdziesz na stronie http://www.saldeosmart.pl/blog/jak-wybrac-dobry-program-do-odczytywania-skanowanych-faktur-trzy-wazne-elementy/Jak wybrać dobry program do odczytywania skanowanych faktur? Trzy ważne elementyZastanawiasz się, wg jakiego klucza wybrać najlepszy program do skanowania faktur? Poszukaj podpowiedzi w artykule SaldeoSMART.
2016-08-31, 12:41
google+
Czy w biurze rachunkowym można pracować zdalnie? Jak wygląda home office w księgowości? Z tym tematem zmierzyliśmy się na naszym Blogu. Podpowiadamy jakie oprogramowanie jest niezbędne w zdalnej pracy w księgowości, a także jakie są zalety takiej formy współpracy księgowego i biura rachunkowego. Czytaj koniecznie:
http://www.saldeosmart.pl/blog/ksiegowosc-home-office-mozliwa-dzieki-odczytywaniu-dokumentow-saldeosmart/Księgowość home office możliwa dzięki odczytywaniu dokumentów SaldeoSMARTJeszcze kilkanaście lat temu praca z domu kojarzyła się jedynie z nisko opłacanym chałupnictwem. Dziś decyduje się na to coraz więcej osób z różnych branż – IT, marketingu, sprzedaży. Zdalnie można pracować również w biurze rachunkowym – wystarczy zadbać o odpowiednie oprogramowanie. Jakie konkretnie?
2016-08-31, 12:26
facebook
W SaldeoSMART dbamy o rozwój naszych partnerów, dlatego co jakiś czas organizujemy szkolenia handlowe - przykładem wczorajsze spotkanie poświęcone Odczytywaniu Dokumentów :)
2016-08-31, 12:03
google+
Refaktura to dokument, który służy przeniesieniu kosztów z nabywcy na faktycznego użytkownika danej usługi lub towaru. Kiedy wystawić refakturę i jakie dane muszą się znaleźć na refakturze? To częste pytania wśród przedsiębiorców, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy stykają się z tym dokumentem. Przeczytaj tekst i dowiedz się, co należy wiedzieć o refakturze.
http://www.saldeosmart.pl/blog/refaktura-co-warto-o-niej-wiedziec/Refaktura – co warto o niej wiedzieć?Co w przypadku, gdy kupujemy usługę dla osoby trzeciej? Kiedy wystawić refakturę i o czym należy pamiętać przy jej stosowaniu?
2016-08-30, 11:31
google+
SaldeoSMART się rozwija. W najnowszej, sierpniowej aktualizacji na Użytkowników czekają nowości w integracjach z programami księgowymi, a także przydatne funkcje związane z listą dokumentów oraz odczytywaniem wyciągów bankowych.
http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-saldeosmart-nowosci-w-integracjach/Aktualizacja SaldeoSMART – nowości w integracjachW sierpniowej aktualizacji SaldeoSMART wprowadzono nowości w integracjach m.in. dla Comarch Optima, Sage Symfonia, WF-KaPeR czy WF-FaKir.
2016-08-29, 15:58
google+
Na co zwracają uwagę firmy, szukając biura rachunkowego? Ważną rolę pełni doradztwo w zakresie finansów, doradztwo podatkowe czy gospodarcze. Dla przedsiębiorcy ważne jest wsparcie ze strony księgowego. Więcej na temat doradztwa w biurach rachunkowych znajdziecie na naszym blogu:
http://www.saldeosmart.pl/blog/doradztwo-w-biurach-rachunkowych/Doradztwo w Biurach rachunkowychNie tylko aktualna wiedza księgowa i sprawne rozliczenia stanowią o konkurencyjnej przewadze biura rachunkowego.
2016-08-29, 11:53
google+
Z SaldeoSMART pracuje się lepiej – ponad 30 integracji z programami księgowymi to jedna z cech wyróżniających SaldeoSMART na rynku. Wysoki poziom integracji SaldeoSMART jest wynikiem kilkuletniego doświadczenia i wielu godzin pracy spędzonych nad ich rozwojem. Integracje przygotowane przez SaldeoSMART umożliwiają nie tylko przenoszenie danych do programów księgowych, co znacząco przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu podczas wprowadzania faktur, ale przede wszystkim pozwalają na kompletne przenoszenie już zadekretowanych dokumentów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/z-saldeosmart-pracuje-sie-lepiej-ponad-30-integracji-z-programami-ksiegowymi/
2016-08-29, 11:51
facebook
Analiza danych firmowych to trend, który staje się coraz popularniejszy wśród polskich przedsiębiorców. Jak mają się do tego dane z faktur i czego możemy dowiedzieć się na podstawie zakupów firmowych? Czytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AnalizaDanych
2016-08-29, 10:56
google+
Tym razem zmierzyliśmy się na naszym blogu z tematem start-upów. Odpowiadamy na pytania co to jest start-up i jak rozpocząć swoją własną działalność w tym zakresie. Jeśli masz pomysł na biznes i chcesz zacząć własną działalność gospodarczą - nie czekaj. To czas na start-up.
Czas na start-up? Czytajcie >>>http://www.saldeosmart.pl/blog/czas-na-start-up/Czas na start-upJeśli i Ty chcesz wypróbować swój pomysł na biznes i stworzyć własny start-up, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.
2016-08-26, 16:44
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies