SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Na co zwracają uwagę firmy, szukając biura rachunkowego? Ważną rolę pełni doradztwo w zakresie finansów, doradztwo podatkowe czy gospodarcze. Dla przedsiębiorcy ważne jest wsparcie ze strony księgowego. Więcej na temat doradztwa w biurach rachunkowych znajdziecie na naszym blogu:
http://www.saldeosmart.pl/blog/doradztwo-w-biurach-rachunkowych/Doradztwo w Biurach rachunkowychNie tylko aktualna wiedza księgowa i sprawne rozliczenia stanowią o konkurencyjnej przewadze biura rachunkowego.
2016-05-25, 17:10
facebook
Najbardziej narażone na kłopoty związane z zachowaniem płynności finansowej są przedsiębiorstwa z sektora MŚP. Mają one jednak do dyspozycji wiele środków mogących zmniejszyć ryzyko utraty zdolności płatniczej.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_PlynnoscFinansowa
2016-05-24, 09:01
facebook
Aby stać się skutecznym negocjatorem, należy wykształcić u siebie pewien bagaż cech. Czym charakteryzuje się dobry negocjator i jak nim zostać? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SkuteczneNegocjacje
2016-05-20, 11:15
google+
Jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesie? Czy można nauczyć się negocjowania? Zdecydowanie tak. Wystarczy odpowiednia wiedza i przygotowanie, aby bez trudu opanować umiejętność prowadzenia biznesowych rozmów. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się jakie są cechy dobrego negocjatora i od czego zacząć, przystępując do negocjacji w firmie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/negocjacje-na-miare-firmy-jak-prowadzic-skuteczne-negocjacje-w-biznesie/Negocjacje na miarę firmy – jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesieMając odpowiednią wiedzę i przygotowanie, możemy bez trudu opanować skuteczne negocjacje. Dowiedz się więcej o cechach dobrego negocjatora.
2016-05-19, 17:36
facebook
Nawet najlepszy system zabezpieczający nie wystarczy, jeśli pracownicy będą niefrasobliwie korzystać z narzędzi i aplikacji internetowych.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_LokalnePrzechowywanieDanych
2016-05-16, 13:23
facebook
Franczyza to podjęcie współpracy, której celem jest osiągnięcie większych zysków ;) Polega ona na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej pod szyldem obcej marki. Jak rozkręcić biznes na zasadzie franczyzy i o czym wtedy warto pamiętać? Sprawdźcie na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Franczyza
2016-05-12, 10:03
facebook
Jedną z wyróżniających cech SaldeoSMART jest liczba integracji z programami księgowymi oraz systemami ERP - jest ich ponad 30! :) Co więcej, dostępność API oraz Webservice umożliwia dostosowanie do indywidualnych programów wykorzystywanych w firmie.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_Integracje
2016-05-11, 10:52
google+
Z SaldeoSMART pracuje się lepiej – ponad 30 integracji z programami księgowymi to jedna z cech wyróżniających SaldeoSMART na rynku. Wysoki poziom integracji SaldeoSMART jest wynikiem kilkuletniego doświadczenia i wielu godzin pracy spędzonych nad ich rozwojem. Integracje przygotowane przez SaldeoSMART umożliwiają nie tylko przenoszenie danych do programów księgowych, co znacząco przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu podczas wprowadzania faktur, ale przede wszystkim pozwalają na kompletne przenoszenie już zadekretowanych dokumentów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/z-saldeosmart-pracuje-sie-lepiej-ponad-30-integracji-z-programami-ksiegowymi/
2016-05-10, 12:41
facebook
W połowie marca rząd przyjął projekt tzw. małej noweli Prawa zamówień publicznych. Po wejściu w życie nowe przepisy uproszczą i uelastycznią procedury oraz zwiększą rolę komunikacji elektronicznej w procesie przetargowym.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_ZamowieniaPubliczneMSP
2016-05-09, 10:22
SaldeoSMART rośnie w siłę i zyskuje inwestora – firmę Marketplanet
Marketplanet i SaldeoSMART wprowadzają polskie zakupy i księgowość w nową erę. Od teraz firmy mogą wykorzystać potencjał automatyzacji procesów zakupowych i księgowych w nowym wymiarze oraz odkrywać potencjał internetu w kontaktach z dostawcami.
Inwestycja Marketplanet w SaldeoSMART to również korzyści dla obu firm - dostęp do nowych rynków i wymiana doświadczeń na styku finansów i zakupów. Umożliwiło to powstanie unikatowego na polskim rynku rozwiązania w obszarze zakupów i obsługi dokumentacji finansowo-księgowej, które już jest dostępne dla pierwszych klientów.
Aktualności Firmowe
2016-05-06, 10:57
facebook
W SaldeoSMART dbamy o rozwój naszej Sieci Partnerskiej, dlatego pod koniec kwietnia zorganizowaliśmy szkolenie z Pakietu Obieg Dokumentów :)

Zobacz więcej o tym produkcie:
➡ http://www.saldeosmart.pl/firma/obieg-dokumentow
2016-05-05, 10:23
google+
Wiesz jak działa pomoc de minimis i czy możesz z niej skorzystać? To ciekawa forma pomocy finansowej ze strony państwa skierowana do firm, które chcą się rozwijać. Bardzo ważne - podstawowym założeniem pomocy de minimis jest pomoc w lepszym funkcjonowaniu firmy, a nie ochrona firmy przed upadkiem. Z jej udziałem można uzyskać nawet zwolnienia podatkowe bądź umorzenia składek ZUS-owskich.
Dowiedz się więcej na >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/pomoc-de-minimis-kiedy-i-po-co/Pomoc de minimis – kiedy i po co?Z jej udziałem można uzyskać nawet zwolnienia podatkowe bądź umorzenia składek ZUS-owskich.
2016-05-04, 14:42
facebook
Pomoc de minimis to ciekawa forma wsparcia finansowego ze strony państwa dla firm, które chcą się rozwijać. Na czym dokładnie polega i kiedy się o nią starać? Sprawdźcie na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PomocDeMinimis
2016-05-02, 13:38
facebook
Aby zapewnić bezpieczeństwo przesyłanych danych, zwłaszcza dotyczących pracowników czy dokumentów księgowych, warto pomyśleć nad specjalną formą kontaktu, np. zakładką "Kadry" w naszym Pakiecie Komunikacja z Klientem :)

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_ZakladkaKadry
2016-04-28, 13:45
google+
Szukasz sposobu na finansowanie swojej działalności a wystawiasz faktury z długim terminem płatności. Weź pod uwagę faktoring. To wciąż niedoceniana usługa polegająca na odblokowaniu środków finansowych zamrożonych w wystawionych, lecz nieuregulowanych jeszcze fakturach. Dowiedz się więcej na temat faktoringu - przeczytaj nasz artykuł na Blogu:
http://www.saldeosmart.pl/blog/faktoring-czy-warto-z-niego-skorzystac/Faktoring – czy warto z niego skorzystać?Podpowiadamy, kiedy warto rozważyć ten sposób dodatkowego finansowania.
2016-04-28, 12:02
facebook
Niektórzy klienci biur rachunkowych nadal przesyłają lub przywożą dokumenty w wersji papierowej. Jak zachęcić ich do korzystania ze skanów? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SkanyZamiastPapierowych
2016-04-26, 10:51
google+
Właściwe tytułowanie dokumentów może być proste, wystarczy pamiętać o kilku zasadach. Jeśli odpowiednio nazwiesz dokumenty unikniesz bałagany w firmowych dokumentach i łatwiej będziesz mógł odnaleźć ich ostateczną wersję. W naszym artykule podpowiadamy co zrobić, aby mieć perfekcyjnie uporządkowane archiwum dokumentów firmowych.
http://www.saldeosmart.pl/blog/balagan-w-firmowych-dokumentach-jak-je-dobrze-tytulowac/Bałagan w firmowych dokumentach – jak je dobrze tytułować?Jak go opanować?
2016-04-25, 13:16
facebook
Faktoring to sposób finansowania zapewniający przedsiębiorstwu szybki zastrzyk gotówki. Korzystając z faktoringu, mamy możliwość finansowania należności krótkoterminowych, zanim nastąpi termin ich wymagalności.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_Faktoring
2016-04-22, 10:23
google+
Inwestycja w nowoczesne technologie jest opłacalna i coraz więcej firm dostrzega realne korzyści wynikające z zastosowania IT w biznesie. Potwierdza to badanie „Nowoczesne IT w MŚP” zrealizowane dla Microsoftu. Aż 40% badanych wskazało, że szczególnie dostrzegają korzyści w wykorzystaniu IT w komunikacji z klientem, co tylko potwierdza nasze własne obserwacje trendów na rynku i wzrost zainteresowania SaldeoSMART wśród firm.
Zachęcamy do zapoznania się z całością >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/nowoczesne-it-i-biznes-realne-korzysci/Nowoczesne IT i biznes – realne korzyściCzy do sprawnego funkcjonowania firmy w obecnych czasach potrzebne są nowoczesne technologie? Czy przedsiębiorstwo, które z nich nie korzysta, może przetrwać na rynku? W czym i jak technologie IT realnie pomagają firmom? Jakie korzyści – zdaniem biznesmenów – daje im IT i jego zdobycze?
2016-04-21, 14:37
facebook
W tym roku przetworzyliśmy w naszym systemie już 1 000 000 dokumentów! SaldeoSMART pracuje dla Was całą dobę! :)
2016-04-20, 10:41
facebook
Sprawne zarządzanie dokumentami w biurze to podstawa produktywnej pracy ;) Jak zapobiec bałaganowi i co powinno znaleźć się w nazwie pliku, by łatwo można było zorientować się, czym jest dany dokument? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_JakTytulowacDokumenty
2016-04-14, 14:45
google+
SaldeoSMART rośnie w siłę i zyskuje inwestora – firmę Marketplanet. To wydarzenie wprowadza polskie zakupy i księgowość w nową erę.
Pozyskanie silnego partnera, jakim jest Marketplanet, to dla SaldeoSMART nowy etap rozwoju i możliwość nie tylko świadczenia wyższej jakości usług i szybszego rozwoju aplikacji dla naszych dotychczasowych klientów, ale również wyjście na nowy rynek jakim są największe firmy w Polsce, które w ten sposób będą mogły korzystać z innowacyjnego rozwiązania w zakresie obsługi dokumentów papierowych. Więcej na:
http://www.saldeosmart.pl/blog/saldeosmart-rosnie-w-sile-i-zyskuje-inwestora-firme-marketplanet/SaldeoSMART rośnie w siłę i zyskuje inwestora – firmę MarketplanetMarketplanet i SaldeoSMART wprowadzają polskie zakupy i księgowość w nową erę. Od teraz firmy mogą wykorzystać potencjał automatyzacji procesów zakupowych i księgowych w nowym wymiarze oraz odkrywać potencjał internetu w kontaktach z dostawcami.
2016-04-13, 14:11
facebook
SaldeoSMART i Marketplanet łączą siły i wprowadzają polskie zakupy i księgowość w nową erę.
2016-04-12, 16:35
facebook
Dzięki ulgom podatkowym i finansowym przedsiębiorca w okresie zawieszenia działalności ma większe szanse na to, że będzie mógł z sukcesem prowadzić firmę w przyszłości.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_ZawieszenieDzialalnosciGospodarczej
2016-04-12, 11:22
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies