SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Już jutro startuje dwudniowa konferencja EOIF, w której bierzemy udział :) Wydarzenie dotyczy nowoczesnych rozwiązań informatycznych, m.in. elektronicznego obiegu informacji w firmie.

Dowiedz się więcej:
➡ http://gigacon.org/event/eoif_warszawa_2016
2016-07-26, 10:23
facebook
Co więcej, do wartości początkowej sprzętu należy zaliczyć także każde ulepszenie bądź modernizację środka trwałego.

Dowiedz się więcej o amortyzacji sprzętu komputerowego:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AmortyzacjaSprzetuKomputerowego
2016-07-25, 14:39
facebook
U nas zawsze możecie liczyć na szybkie działanie i wysoką jakość usług! :)
2016-07-22, 14:54
facebook
Jak wiemy, przedsiębiorca jest zobowiązany wystawić paragon z tytułu sprzedaży. Są jednak sytuacje, w których na potwierdzenie dokonanej transakcji nabywca może zażądać faktury. Jak prawidłowo wystawić ten dokument sprzedażowy dla osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej? Sprawdź na naszym blogu:

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_FakturaDlaOsobyPrywatnej
2016-07-20, 15:04
google+
Na tę funkcję czekało wiele firm. Teraz program SaldeoSMART umożliwia odczytywanie pozycji towarowych na fakturach, co jest ważne pod kątem wdrożenia JPK w firmach. SaldeoSMART odczytuje pozycje z faktur wraz z informacjami o kodzie producenta (jeśli występuje), nazwie towaru, ilości, jednostce, cenie jednostkowej, stawce VAT, wartości netto i brutto. Docelowo odczytywanie pozycji będzie połączone z integracjami z popularnymi programami magazynowymi, a już teraz z pozyskanych tą drogą danych można korzystać w integracjach z wykorzystaniem API lub Webservice.
http://www.saldeosmart.pl/blog/odczytywanie-pozycji-towarowych-w-saldeosmartOdczytywanie pozycji towarowych w SaldeoSMARTLipcowa aktualizacja SaldeoSMART uruchomiła nową funkcję, na którą czekało wiele firm. Jest to odczytywanie pozycji towarowych z faktur.
2016-07-20, 11:58
facebook
Zazwyczaj wzięcie samochodu do bezpłatnego użytkowania pociąga za sobą konsekwencje w postaci powstania przychodu z tytułu skorzystania z nieodpłatnego świadczenia. Jednak nie zawsze umowa użyczenia skutkuje powstaniem przychodu. Kiedy nie zapłacimy wyższego podatku? Sprawdźcie na naszym blogu:

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_UzyczeniePojazdu
2016-07-18, 12:11
facebook
Dostęp do uporządkowanego i przejrzystego elektronicznego archiwum dokumentów oznacza szybsze odnajdywanie potrzebnych informacji :)
2016-07-12, 10:05
google+
Zastanawiasz się jak wybrać dobry program do skanowania faktur? Na co szczególnie zwrócić uwagę, decydując się na program do odczytywania skanowanych dokumentów? Podpowiemy, że ważnym elementem jest oferowane wsparcie techniczne i support, na który może liczyć użytkownik takiego programu do skanowania faktur. Więcej wskazówek na stronie http://www.saldeosmart.pl/blog/jak-wybrac-dobry-program-do-odczytywania-skanowanych-faktur-trzy-wazne-elementy/Jak wybrać dobry program do odczytywania skanowanych faktur? Trzy ważne elementyZastanawiasz się, wg jakiego klucza wybrać najlepszy program do skanowania faktur? Poszukaj podpowiedzi w artykule SaldeoSMART.
2016-07-11, 16:08
facebook
Otrzymaliśmy referencje od ING Usługi dla Biznesu S.A.! :) A w nich m.in.:
"Dobrze oceniamy wdrożenie aplikacji SaldeoSMART jak również funkcje i możliwości jakie oferuje system. Jesteśmy zadowoleni z działania i stabilności programu podczas pracy na co dzień."
2016-07-08, 12:40
facebook
Kapitał zapasowy stanowi dodatkowe źródło finansowania i pewną rezerwę, która zabezpiecza funkcjonowanie danego podmiotu. Kiedy i na jakich zasadach się go tworzy? Odpowiedź znajdziesz na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_KapitalZapasowy
2016-07-07, 10:01
google+
Już wkrótce SaldeoSMART umożliwi odczytywanie pozycji towarowych z faktur. Nowa funkcja ma bezpośredni związek z wprowadzeniem w Polsce Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), który od 1 lipca jest obowiązkowy dla dużych firm. Wiąże się to dla wielu firm z koniecznością wprowadzenia zmian w prowadzeniu ksiąg czy sposobach dokumentowania transakcji handlowych - tu będą potrzebne właśnie pozycje z faktur. Jednolity Plik Kontrolny będzie w przyszłości obowiązywał wszystkie firmy, dlatego juz teraz warto pomyśleć o dostosowaniu się do wymogów. SaldeoSMART wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.
http://www.saldeosmart.pl/blog/jednolity-plik-kontrolny-i-odczytywanie-pozycji-faktur-w-saldeosmartJednolity plik kontrolny i odczytywanie pozycji faktur w SaldeoSMARTOd 1 lipca obowiązuje Jednolity Plik Kontrolny, który zmienia prowadzenie księgowości. W odpowiedzi SaldeoSMART będzie odczytywał pozycje towarowe na fakturach.
2016-07-06, 12:11
facebook
Usprawnienie tego procesu pozwala na kompleksowe kontrolowanie rezultatów pracy firmy, co przekłada się na jej dalszy zysk :)

Czytaj więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ObiegDokumentowKsiegowych
2016-07-05, 10:01
facebook
A to wszystko dzięki wbudowanemu systemowi do odczytywania danych z dokumentów (faktur, wyciągów bankowych, innych typów) :)
2016-07-04, 12:47
google+
Refaktura to dokument, który służy przeniesieniu kosztów z nabywcy na faktycznego użytkownika danej usługi lub towaru. Kiedy wystawić refakturę i jakie dane muszą się znaleźć na refakturze? To częste pytania wśród przedsiębiorców, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy stykają się z tym dokumentem. Przeczytaj tekst i dowiedz się, co należy wiedzieć o refakturze.
http://www.saldeosmart.pl/blog/refaktura-co-warto-o-niej-wiedziec/Refaktura – co warto o niej wiedzieć?Co w przypadku, gdy kupujemy usługę dla osoby trzeciej? Kiedy wystawić refakturę i o czym należy pamiętać przy jej stosowaniu?
2016-07-04, 09:37
facebook
Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz wsparcia na inwestycje? Dowiedz się więcej o programach Funduszy Europejskich :)
2016-06-29, 11:57
facebook
Dzięki sztucznej inteligencji i szybkiej kategoryzacji system SaldeoSMART automatyzuje proces księgowania :)
2016-06-27, 11:08
facebook
Skanując dokument i widząc jego cyfrową formę na monitorze, nie zastanawiamy się nad tym, jak działa OCR i skąd wzięła się ta technologia ;) Tymczasem historia oprogramowania wykorzystującego OCR to fascynujące ponad 100 lat prób i doświadczeń!

➡ Chcesz wiedzieć nieco więcej? Wejdź na naszego bloga:
http://bit.ly/SaldeoSMART_OCR
2016-06-24, 10:20
google+
Kalendarz świat nietypowych w Polsce wzbogacił się o nowe święto. Na 21 czerwca zaplanowano świętowanie Dnia Przedsiębiorcy. O co chodzi? Dzień Przedsiębiorcy to inicjatywa, która ma integrować środowiska przedsiębiorców oraz wspierać wzrost świadomości społecznej w zakresie roli przedsiębiorców w rozwoju biznesu. Brzmi bardzo ambitnie - my zaś podpowiadamy, jak w bardziej praktyczny sposób uczcić ten dzień. Jesteście ciekawi jak? Zapraszamy na Blog SaldeoSMART >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/3-pomysly-na-swietowanie-dnia-przedsiebiorcy/3 pomysły na świętowanie Dnia PrzedsiębiorcyNa 21. czerwca zaplanowano wprowadzenia do kalendarza nowego święta. Będzie to Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy.
2016-06-23, 10:49
facebook
Każdy przedsiębiorca, stojąc przed koniecznością wydatków, analizuje korzyści, przelicza zyski i zastanawia się, czy dana zmiana jest niezbędna. Kiedy oprogramowanie do odczytywania dokumentów będzie najbardziej potrzebne?

Dowiedz się z naszego bloga:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SkanowanieFaktu
2016-06-23, 10:32
facebook
Poznaj naszą nową funkcję, czyli Odczytywanie Wyciągów Bankowych! To automatyczne rozliczanie przychodzących i wychodzących transakcji firmy, z bardzo prostym mechanizmem działania :)

➡ Dowiedz się więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_OdczytywanieWyciagowBankowych
2016-06-22, 12:59
google+
Czym jest obieg dokumentów księgowych? Odpowiadamy - podstawą w zarządzaniu rachunkowością firmy i jej dokumentami księgowymi. Od tego, jak jest zorganizowany obieg dokumentów księgowych bardzo dużo zależy, choćby to, jak szybko i sprawnie przepływają dokumenty, jak wygląda proces ich akceptacji u poszczególnych osób czy jak łatwo jest obecny status każdego dokumentu. Jednym słowem, jeśli chcesz sprawnie zarządzać dokumentami w dziale księgowym czy biurze rachunkowych (Tak, biura rachunkowe coraz częściej wdrażają u siebie obieg i usprawniają w ten sposób swoją pracę) - pomyśl o obiegu dokumentów księgowych dla siebie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/obieg-dokumentow-ksiegowych/Obieg dokumentów księgowychObieg dokumentów księgowych to jeden z najistotniejszych elementów zarządzania rachunkowością współczesnego przedsiębiorstwa.
2016-06-22, 12:05
facebook
Szukasz kompleksowego rozwiązania wspierającego działy zakupowe i finansowe? Sprawdź ofertę Marketplanet :)
2016-06-20, 13:41
facebook
SaldeoSMART pracuje dla Ciebie przez całą dobę - Ty w tym czasie możesz kibicować naszej reprezentacji ;)
2016-06-16, 11:51
SaldeoSMART udostępnia ponad 30 integracji z programami księgowymi
Jedną z wyróżniających cech SaldeoSMART jest liczba integracji z programami księgowymi oraz systemami ERP. Jest ich ponad 30, co więcej, dostępność API oraz Webservice pozwala na dostosowanie do indywidualnych programów używanych w firmie. Przygotowana przez SaldeoSMART infografika pokazuje różnorodność wykorzystania programów księgowych w biurach rachunkowych oraz najważniejsze informacje związane z integracjami.
SaldeoSMART - informacje
2016-06-14, 12:38
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies