SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Wiemy jak ważne jest dla księgowych i przedsiębiorców bycie na bieżąco. Dlatego też w SaldeoSMART mamy rozbudowany system powiadomień, którymi w prosty sposób można zarządzać. Tak, aby dostawać najważniejsze dla firmy informacje.
http://www.saldeosmart.pl/blog/zarzadzanie-powiadomieniami-w-saldeosmartZarządzanie powiadomieniami w SaldeoSMARTZarządzanie powiadomieniami w SaldeoSMART. Zadbaj, aby nie umknęły Ci ważne informacje na temat aktywności w aplikacji lub istotnych dat.
2016-10-27, 12:12
facebook
SaldeoSMART to aplikacja o ogromnych możliwościach! :) Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać jej potencjał:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PotencjalAplikacji
2016-10-25, 12:32
facebook
SaldeoSMART to aplikacja o ogromnych możliwościach! :) Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać jej potencjał:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PotencjalAplikacji
2016-10-25, 09:32
google+
Ważnym elementem współpracy księgowych i firmy jest wspólne korzystanie z możliwości SaldeoSMART. Aplikacja jest projektowana tak, aby każda funkcja była przydatna dla obu stron. Misją SaldeoSMART jest optymalizacja pracy, uporządkowanie procesów w firmie a także ułatwienie codziennej pracy pracowników biura rachunkowego oraz firmy. Różnorodna i atrakcyjna oferta biura rachunkowego jest wspierana możliwościami SaldeoSMART, które pozwalają na usługi online biura rachunkowego. Firma zyskuje elektroniczne archiwum dokumentów księgowych a także stały dostęp do informacji. SaldeoSMART łączy księgowych i przedsiębiorców. http://www.saldeosmart.pl/blog/twoi-klienci-tez-pokochaja-saldeosmartTwoi klienci też pokochają SaldeoSMART!Klient biura rachunkowego też może korzystać z możliwości SaldeoSMART. Nasze narzędzie nieustanie ewoluuje, aby odpowiadać na jego potrzeby.
2016-10-24, 12:29
facebook
Zmiany, nie tylko w prawie podatkowym i przepisach, ale także nowości technologiczne, które wpływają na codzienną pracę, są wpisane w zawód księgowego. Jak za nimi nadążać? Czytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_NieznajomoscPrawaSzkodzi
2016-10-24, 10:47
facebook
Mamy nowe biuro!
Jakiś czas temu zmieniliśmy siedzibę. Zobaczcie kilka zdjęć z przeprowadzki ;)
2016-10-21, 10:17
google+
Czy Twoja firma musi wprowadzać liczne wyciągi bankowe? Mamy na to rozwiązanie - SaldeoSMART umożliwia import wyciągów bankowych do programu księgowego. Importujemy wyciągi do programów Comarch Optima, Sage Symfonia, enova i Wapro WF-FaKir. Czytaj więcej na stronie >>> http://www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-wyciagow-bankowychOdczytywanie wyciągów bankowych SaldeoSMARTOdczytywanie wyciągów bankowych SaldeoSMART | Zintegrowane z programami księgowymi
2016-10-20, 15:35
facebook
SaldoSMART, w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe, na bieżąco prezentuje Klientowi szacunkowy wynik jego firmy w danym miesiącu :)
2016-10-19, 14:30
google+
Jak zdobyć nowych klientów? To pytanie jest znane niemal każdemu przedsiębiorcy, także właścicielom i zarządzającym biurami rachunkowymi. Oczywiście bez reklamy ani rusz. Dowiedz się jak promować biuro rachunkowe w sieci oraz jaka reklama dla biura rachunkowego jest najlepsza.
http://www.saldeosmart.pl/blog/poradnik-jak-zdobyc-nowych-klientow-biura-rachunkowego/PORADNIK: Jak zdobyć nowych klientów biura rachunkowego?Jak zdobyć nowych klientów biura rachunkowego? W niniejszym poradniku prezentujemy kilka nieoczywistych pomysłów.
2016-10-17, 10:55
facebook
W naszej jesiennej aktualizacji programu znajdziesz przydatne funkcje dla każdego z Pakietów SaldeoSMART. Spora część wprowadzonych funkcji powstała z inicjatywy naszych Klientów, którzy chętnie dzielą się swoimi wnioskami :)
Zobacz więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_JesiennaAktualizacja
2016-10-14, 09:51
facebook
Współpraca z nowoczesnym biurem rachunkowym przynosi wiele korzyści, np. dzięki dostępowi do elektronicznego archiwum dokumentów. Na co powinieneś zwrócić uwagę, poszukując biura rachunkowego? Dowiesz się na naszym blogu! :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_NowoczesnaKsiegowa
2016-10-12, 12:29
facebook
Jesteśmy już w Katowicach na VI Targach Biznes Expo! :)

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:
➡ http://targibiznesexpo.pl
2016-10-10, 12:18
facebook
W przyszłym tygodniu spotkacie nas w Katowicach! :)
Bierzemy udział w VI Targach Biznes Expo, które towarzyszą Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Więcej informacji o wydarzeniu:
➡ http://targibiznesexpo.pl/

Do zobaczenia!
2016-10-04, 14:28
google+
Jak wybrać biuro rachunkowe? Wielu spośród świeżo upieczonych przedsiębiorców nie wie, czym powinni się kierować podczas poszukiwań biura rachunkowego. A wszyscy wiemy, że dobra księgowa to skarb dla firmy. Jeśli nie chcesz dokonać złego wyboru, przeczytaj na co zwrócić uwagę i jak wybrać dobrą księgową.
http://www.saldeosmart.pl/blog/zakladasz-firme-wybierz-nowoczesna-ksiegowaZakładasz firmę? Wybierz nowoczesną księgową!Gdzie znaleźć dobrą księgową i jak wybrać odpowiednie biuro księgowe? Nie chcesz dokonać złego wyboru? Mamy dla Ciebie kilka rad.
2016-10-04, 13:10
facebook
Takie zestawy gadżetów otrzymały wybrane biura rachunkowe, które są naszymi Klientami i wypełniły ankietę dotyczącą SaldeoSMART :)
Tego typu informacje są dla nas niezwykle ważne. To dzięki nim wiemy, jakie są nasze mocne strony i czego nam jeszcze brakuje.
2016-10-03, 10:25
facebook
Już 5 października spotkamy się w Warszawie na kolejnej edycji ELO ECM Kongres! :) Będziemy tam jednym z wystawców, a także sponsorem nagrody przeznaczonej dla uczestników konferencji.

Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ELO_ECM_Kongres
2016-09-30, 12:12
facebook
Jak pozyskać nowych klientów do biura rachunkowego? Co zrobić, by dotrzeć do młodych przedsiębiorców? Dowiesz się na naszym blogu, zapraszamy do lektury :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_JakZdobycKlientowBiuraRachunkowego
2016-09-27, 11:21
google+
Kontrola płatności w firmie. Jak pilnować, żeby wszystkie faktury zostały zapłacone, a nasi kontrahenci nie opóźniali się z wpłatami? Kontrolowanie płatności to ważny element prowadzenia własnego biznesu, bo od tego zależy zachowanie płynności finansowej.
http://www.saldeosmart.pl/blog/sprytne-kontrolowanie-platnosci-w-firmieKoniec z zaległymi fakturami! Sprytne kontrolowanie płatności w firmieKontrolowanie płatności w firmie to duże wyzwanie, ale są przecież narzędzia, które mogą nam w tym pomóc! Jakie? - sprawdź.
2016-09-26, 17:25
google+
Wdrażanie Jednolitego Pliku Kontrolnego w firmach trwa. My zadaliśmy sobie pytanie, jak wprowadzenie JPK wpłynie na pracę księgowych, jakie zmiany czekają biura rachunkowe. Jeśli jeszcze nie wiem, co wiążę się z obsługą JPK - koniecznie przeczytaj nasz tekst.
http://www.saldeosmart.pl/blog/ksiegowi-kontra-jpk-jakie-zmiany-czekaja-biura-rachunkowe/Księgowi kontra JPK. Jakie zmiany czekają biura rachunkowe?Jakie zmiany dla biur przyniesie wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego? Jak nowe przepisy wpłyną na pracę księgowych?
2016-09-22, 13:13
facebook
Podstawą sukcesu firmy często są relacje biznesowe z jej kontrahentami. Jakie informacje o kontrahentach dostarcza SaldeoSMART i co mówią raporty analityczne? Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Kontrahenci
2016-09-22, 09:58
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-09-19, 15:09
google+
Zastanawiasz się jaki kierunek studiów wybrać? Jeśli lubisz liczby, potrafisz myśleć analitycznie i chcesz pracować w biurze, to warto pomyśleć o perspektywach jakie dają finanse i rachunkowość. Te studia otwierają drogę do wielu ciekawych zawodów: księgowego, biegłego rewidenta czy audytora. Dowiedz się jak zostać księgowym, postaw na karierę w rachunkowości :)
http://www.saldeosmart.pl/blog/zawod-ksiegowy-czy-warto-postawic-na-kariere-w-rachunkowosciZawód: księgowy. Czy warto postawić na karierę w rachunkowości?Sweter, okulary i wielka księga albo w najlepszym przypadku skomplikowane tabelki w Excelu? Wcale nie! Dowiedz się jak zostać księgowym?
2016-09-19, 11:27
facebook
Księgowy, podobnie jak bibliotekarz czy urzędnik, to zawody w dalszym ciągu postrzegane w bardzo stereotypowy sposób. Czy w takim razie warto postawić na karierę w rachunkowości? ;) Przeczytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ZawodKsiegowy
2016-09-19, 10:21
google+
Temat wprowadzenia JPK nadal na topie. Nic dziwnego, już dawno było takiej rewolucji w zakresie przekazywania informacji do urzędów. Jednolity Plik Kontrolny ciągle jest jednak niezrozumiały dla wielu firm. Wiele z nich zastanawia się, czy JPK utrudni działalność firm czy jednak ją ułatwi. Na odpowiedź na to pytanie na pewno musimy jeszcze poczekać, ale już teraz warto zapoznać się z informacjami, co oznacza wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) dla polskich przedsiębiorstw.
http://www.saldeosmart.pl/blog/czy-jpk-utrudni-dzialalnosc-duzych-firm/Czy JPK utrudni działalność dużych firm?Nowa ustawa o JPK a obowiązki firm. Co oznacza wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego dla polskich przedsiębiorstw?
2016-09-15, 11:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies