SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Dlaczego warto zainwestować w elektroniczny obieg dokumentów?
2017-09-06, 09:46
google+
Aktualizacja SaldeoSMART, która znacząco rozwija Pakiety Komunikacja z Klientem oraz Panel Pracownika. Wśród nowości są sufiksy w numeracji faktur, które pozwolą na personalizację numeracji a także przenoszenie VAT w rozliczeniu księgowym. Zaliczki pracownicze zostały poszerzone o funkcję dodawania nowych wydatków na podstawie skanów załączonych do programu dokumentów. Warto także wspomnieć o rozbudowie dwóch filtrów na liście dokumentów. Więcej szczegółów we wpisie >>>
https://blog.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-sufiksy-w-numeracji-faktur-dodawanie-wydatkow-na-podstawie-dokumentow/Aktualizacja – sufiksy w numeracji faktur oraz dodawanie wydatków na podstawie dokumentówAktualizacja SaldeoSMART. Tworzenie wydatków na podstawie skanów faktur, spersonalizowana numeracja wystawianych faktur (sufiksy).
2017-09-05, 10:42
google+
Sprawdź swojego kontrahenta – status VAT podatnika i baza VIES. Po nowelizacji ustawy o VAT ro firma jest zobowiązana do sprawdzania, czy jej kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT. Jest to konieczne, aby uniknąć sankcji w przypadku przyjęcia faktury, nawet nieświadomie, od firmy, która została skreślona z listy czynnych podatników VAT. Dlatego też SaldeoSMART wprowadziło funkcję, która pozwala na szybką weryfikację kontrahentów. Nie tylko polskich, ale także zagranicznych. Więcej informacji we wpisie:
https://blog.saldeosmart.pl/sprawdz-swojego-kontrahenta-status-vat-podatnika-baza-viesSprawdź swojego kontrahenta – status VAT podatnika i baza VIESPo nowelizacji ustawy o VAT z 1 stycznia 2017, firmy powinny weryfikować status VAT podatnika, aby uniknąć ryzyka sankcji. Dlaczego tak jest?
2017-09-04, 12:37
facebook
Dzięki SaldeoSMART zwiększysz efektywność pracy i oszczędzisz czas!
2017-09-04, 10:34
facebook
Bo bez dobrego zarządzania finansami nie będzie fortuny!
2017-09-01, 09:39
facebook
Jesteście ciekawi, jak pozyskaliśmy pierwszego klienta?
2017-08-31, 12:29
facebook
Co zmieniło się w kwestii zatrudniania do pracy tymczasowej po nowelizacji z czerwca tego roku? Sprawdź na naszym blogu:
➡️ http://bit.ly/SaldeoSMART_PracaTymczasowa
2017-08-28, 14:25
facebook
Wracamy z kolejną dawką cennych informacji, które pomogą Wam opanować przydatną sztukę cyfrowego savoir-vivre’u
2017-08-25, 11:44
facebook
Z SaldeoSMART zyskujesz dostęp do uporządkowanego i przejrzystego elektronicznego archiwum dokumentów
2017-08-24, 12:41
google+
Praca tymczasowa – o czym warto pamiętać po czerwcowej nowelizacji przepisów?
Praca tymczasowa to idealne rozwiązanie dla tych firm, które na krótki okres potrzebują wsparcia stałego zespołu. Czerwcowa nowelizacja ustawy o pracy tymczasowej w znaczącym stopniu poprawi warunki zatrudnienia i bezpieczeństwo osób zatrudnionych tymczasowo. Jakie zmiany zostały wprowadzone?
https://blog.saldeosmart.pl/praca-tymczasowa-o-czym-warto-pamietac-po-czerwcowej-nowelizacji-przepisowPraca tymczasowa – o czym warto pamiętać po czerwcowej nowelizacji przepisów?Do tej pory pracodawcy często nadużywali czasowej formy zatrudnienia. Co zmieniła nowelizacja ustawy o pracy tymczasowej z 1 czerwca 2017 r.?
2017-08-23, 11:59
facebook
Obowiązek weryfikacji statusu VAT podatnika spoczywa teraz na firmach odbierających fakturę. Dlaczego status VAT kontrahenta jest tak ważny i jak go sprawdzić w SaldeoSMART? Dowiesz się na naszym blogu:
➡️ http://bit.ly/SaldeoSMART_StatusKontrahenta
2017-08-22, 14:45
facebook
Współczesna księgowość wymaga specjalnego zestawu cech, które jeszcze kilka lat temu nie były aż tak potrzebne.
Na jakie umiejętności, poza technicznymi, zwrócić uwagę przy rekrutacji księgowego do Biura Rachunkowego?
2017-08-21, 12:53
facebook
Pakiet SaldeoSMART Komunikacja z Klientem pozwala na automatyczne przesyłanie rozliczeń księgowych
2017-08-18, 10:30
facebook
Projekt nowelizacji ustaw podatkowych to kolejny element uszczelniania CIT i PIT. Dowiedz się, jakie mogą być konsekwencje tych zmian ⤵️
2017-08-16, 13:22
google+
SaldeoSMART w liczbach - podsumowanie i trendy. Tak rośnie liczba odczytywanych dokumentów w naszym programie. Tak wygląda nasza motywacja do rozwoju SaldeoSMART :)
Dane nie uwzględniają instalacji lokalnych u naszych klientów.
https://infograph.venngage.com/p/289713/saldeosmart-w-liczbach-2017SaldeoSMART - podsumowanie i trendy
2017-08-16, 13:14
google+
Jak skutecznie się reklamować, mając ograniczony budżet? Jakie są bezpłatne formy reklamy w Internecie, z których może skorzystać nawet mała firma? Mamy kilka wskazówek w tym zakresie. Reklama firmy wcale nie musi być bardzo kosztowa, a jeśli nie jesteś o tym przekonany - zobaczy wpis na na naszym blogu. Dowiesz się, o tym jak reklamować firmę w Internecie przy niewielkich nakładach finansowych i co koniecznie trzeba zrobić, aby firma zaistniała w sieci.
Czytaj na https://blog.saldeosmart.pl/jak-skutecznie-sie-reklamowac-majac-ograniczony-budzetJak skutecznie się reklamować, mając ograniczony budżet?Prowadzisz mała firmę, w budżecie której brakuje pieniędzy na reklamę? Przeczytaj jak się reklamować w Internecie i rozwiń swój biznes.
2017-08-11, 11:20
google+
Działalność sezonowa – wakacyjne kompendium wiedzy dla Twojej firmy. Lato to czas, w którym wiele osób zakłada firmę, której działalność jest sezonowa. Należy jednak pamiętać, że taka działalność rządzi się tymi samymi prawami, co całoroczna. Sprawdź, jakich formalności trzeba dopełnić, aby móc prowadzić firmę.
https://blog.saldeosmart.pl/dzialalnosc-sezonowa-wakacyjne-kompendium-wiedzy-dla-twojej-firmyDziałalność sezonowa – wakacyjne kompendium wiedzy dla Twojej firmySezonowi przedsiębiorcy prowadzą swój interes czasowo, zazwyczaj kilka miesięcy w roku. Jaki prawami rządzi się działalność sezonowa?
2017-08-09, 13:42
google+
Czy praca za granicą się opłaca? Planujesz wyjazd do pracy za granicę - sprawdź, co powinieneś wiedzieć na temat wyjazdów w celach zarobkowych. Szczególnie ważna jest znajomość przepisów podatkowych, czyli w jakim kraju należy zapłacić podatek, pracując za granicą.
https://blog.saldeosmart.pl/czy-praca-granica-sie-oplaca-wakacyjna-emigracja-zarobkowaCzy praca za granicą się opłaca? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o wakacyjnej emigracji zarobkowej!Lato to najpopularniejszy okres emigracji zarobkowej. Wiele osób decyduje się na sezonową pracę. Praca za granicą - co trzeba o tym wiedzieć?
2017-08-07, 11:12
google+
Automatyzacja w księgowości - jak ją widzą księgowi? Wielu z nich docenia korzyści, które wynikają z zastosowania nowoczesnych technologii w księgowości. Ułatwienie pracy w księgowości to trend chętnie wdrażany w działach księgowych. Nic dziwnego - pozwala na optymalizację działań, a w efekcie podniesienie jakości pracy i świadczonych usług. Więcej informacji o tym, jak do automatyzacji podchodzą księgowi w naszym wpisie.
https://blog.saldeosmart.pl/automatyzacja-w-ksiegowosci-jak-ja-widza-ksiegowiAutomatyzacja w księgowości – jak ją widzą księgowi?Wg Oxford University 47% zawodów dąży do całkowitej automatyzacji. Czy automatyzacja w księgowości jest dla branży zagrożeniem czy zbawieniem?
2017-08-02, 14:30
google+
Czy praca za granicą się opłaca? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o wakacyjnej emigracji zarobkowej! Planujesz wyjechać do pracy za granicę? Nawet jeśli będzie to praca tymczasowa, warto pamiętać o prawidłowym rozliczaniu podatku za pracę za granicą. Podpowiadamy na co koniecznie należy zwrócić uwagę.
https://blog.saldeosmart.pl/czy-praca-granica-sie-oplaca-wakacyjna-emigracja-zarobkowaCzy praca za granicą się opłaca? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o wakacyjnej emigracji zarobkowej!Lato to najpopularniejszy okres emigracji zarobkowej. Wiele osób decyduje się na sezonową pracę. Praca za granicą - co trzeba o tym wiedzieć?
2017-07-28, 12:31
google+
Wakacyjna aktualizacja, a w niej przede wszystkim rozwój programu pod kątem obsługi firm zagranicznych, czyli funkcja konfiguracji stawek VAT wg firm. Ważnym punktem jest rozbudowa modułu KASA, czyli m.in. utworzenie wyszukiwarki dokumentów KP/ KW czy zmiany w generowaniu elektronicznych przelewów. Zoptymalizowano także zbiorcze dodawanie dokumentów (multiupload), które jest obecnie dostępne dla wszystkich użytkowników SaldeoSMART.
Więcej informacji na temat wprowadzonych zmian można znaleźć we wpisie >>> https://blog.saldeosmart.pl/wakacyjna-aktualizacja-konfigurowanie-stawek-vat-rozbudowa-modulu-kasaWakacyjna aktualizacja – konfigurowanie stawek VAT i rozbudowa modułu KASAZobacz wakacyjne nowości SaldeoSMART - konfiguracja stawek VAT wg firm, a także zmiany w module KASA i generowaniu elektronicznych przelewów.
2017-07-27, 12:24
google+
Działalność gospodarcza w mieszkaniu – o czym warto poinformować przedsiębiorcę? Jest wiele zawodów, w których wynajem powierzchni biurowej jest bardzo kosztowny i nieopłacalny dla przedsiębiorcy. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przeznaczenie części powierzchni mieszkania na prowadzoną działalność gospodarczą. Z czym to się wiążę - przydatne informacje na stronie Blog SaldeoSMART.
https://blog.saldeosmart.pl/dzialalnosc-gospodarcza-w-mieszkaniu-o-czym-warto-poinformowac-przedsiebiorceDziałalność gospodarcza w mieszkaniu – o czym warto poinformować przedsiębiorcę?Działalność gospodarcza w mieszkaniu to coraz częstsza forma przedsiębiorczości. Sprawdź, co jest istotne i jak rozliczać domowy biznes!
2017-07-26, 14:49
google+
Elektroniczne archiwum dokumentów SaldeoSMART to jedna z głównych funkcji systemu, z której korzystają nie tylko firmy, ale także księgowi z biur rachunkowych. Archiwizacja dokumentów w chmurze to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu każda upoważniona osoba zyskuje błyskawiczny dostęp do informacji, bez konieczności przeszukiwania teczek czy segregatorów z dokumentami. E-archiwum dokumentów to coraz częściej standard pracy w nowoczesnej firmie.
https://blog.saldeosmart.pl/elektroniczne-archiwum-dokumentow-saldeosmartElektroniczne archiwum dokumentów SaldeoSMARTJakie korzyści oferuje skanowanie dokumentów i elektroniczna archiwizacja danych w SaldeoSMART? Szybki dostęp i wygoda to nie wszystko.
2017-07-21, 15:57
google+
Czy zorganizowanie stażu opłaca się przedsiębiorcy? W wielu firmach krąży przekonanie, że nie warto inwestować swojego czasu w stażystów. Jednak my zastanowiliśmy się nad tą kwestią i postanowiliśmy odpowiedzieć na najczęstsze wątpliwości przedsiębiorców. Wbrew pozorom staż do doskonała opcja na pozyskanie wartościowych pracowników. Sprawdźcie na na naszym blogu >>> https://blog.saldeosmart.pl/staz-czy-zorganizowanie-stazu-oplaca-sie-przedsiebiorcyStaż. Czy zorganizowanie stażu opłaca się przedsiębiorcy?Programy stażowe budzą wątpliwości nie tylko wśród poszukujących pracy. Czy z punktu widzenia pracodawcy zorganizowanie stażu się opłaca?
2017-07-17, 11:49
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies