SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Rok 2017 to rok dużych zmian w prawie podatkowym. W życie weszła nowelizacja ustawy o podatku VAT, a w niem m.in. spore zmiany związane z mechanizmem odwrotnego obciążenie. Od tego roku faktury z odwrotnym obciążeniem można wystawiać w znacznie większej liczbie przypadków niż do tej pory.
Czytaj więcej >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/mechanizm-odwrotnego-obciazenia-co-warto-o-nim-wiedziecMechanizm odwrotnego obciążenia – co warto o nim wiedzieć?1 stycznia weszła w życie "duża" nowelizacja ustawy o podatku VAT, a w niej budzący kontrowersje mechanizm odwrotnego obciążenia.
2017-01-16, 10:48
google+
Zakładasz firmę i zastanawiasz się, jak zorganizować dokumentację? Zdecydowanie polecamy zlecenie prowadzenia księgowości do biura rachunkowego. Księgowy doradzi, pomoże w zrozumieniu przepisów i w profesjonalny sposób zajmie się obsługą dokumentacji finansowej. Nie wiesz jak wybrać dobre biuro rachunkowe - przeczytaj nasze porady.
http://www.saldeosmart.pl/blog/najwyzszy-czas-na-biuro-rachunkoweNajwyższy czas na biuro rachunkowe!Jak założyć firmę i nie zwariować? Przede wszystkim skupić się na prowadzeniu biznesu. Rozwiązaniem jest nowoczesne biuro rachunkowe.
2017-01-13, 13:28
facebook
Poznaj nasz Pakiet Odczytywanie Dokumentów! :)
Jest to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów firmy z opcją importu faktur do programu księgowego lub systemu ERP i elektronicznym archiwum dokumentów

Dowiedz się więcej:
➡ dla biur rachunkowych: http://www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-dokumentow
➡ dla firm: http://www.saldeosmart.pl/firma/odczytywanie-dokumentow
2017-01-12, 09:14
facebook
Weekend 6.01. - 8.01. spędziliśmy na szkoleniu KIDP jako sponsor :) Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!
2017-01-10, 10:04
facebook
Dziś Dzień Sprzątania Biurka! ;) Jak wygląda Twoje?
Niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem czy szefem, powinieneś zadbać o czyste biurko. Podpowiemy Ci jak:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_DzienSprzataniaBiurka
2017-01-09, 13:24
facebook
Dlatego w SaldeoSMART zawsze szukamy nowych, jeszcze lepszych rozwiązań ;)
2017-01-06, 10:07
facebook
Czasami bardzo trudno jest o sprawny przepływ informacji czy satysfakcjonującą komunikację na linii klient – księgowy. Na naszym blogu podpowiadamy, jak zapobiec tworzeniu się tzw. „wąskiego gardła” i tym samym usprawnić organizację pracy w biurze ;)
Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PrzeplywInformacji
2017-01-04, 11:31
google+
Otwierasz firmę? Masz swoją działalność? Koniecznie wybierz program do wystawiania faktur. Fakturowanie online z SaldeoSMART to proste i wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy. Program do fakturowanie to nie tylko wystawianie faktur, ale także kontrola należności i sprawne wysyłanie faktur dla kontrahentów.
Dowiedz się więcej na http://www.saldeosmart.pl/firma/fakturowaniePakiet SaldeoSMART dla firm FakturowanieWystawianie faktur dla firm z SaldeoSMART | Prosty i wygodny w obsłudze program do wystawiania faktur
2017-01-03, 13:25
facebook
Żeby nadchodzący Nowy Rok 2017 przyniósł Wam zadowolenie z podejmowanych wyzwań oraz sukcesy w realizacji planów! :)
2016-12-30, 10:05
google+
Nowości w SaldeoSMART. W grudniowej aktualizacji przygotowaliśmy m.in. wystawianie faktur z odwrotnym obciążeniem, co jest związane ze zmianami podatkowymi wchodzącymi od 2017 roku. To jednak nie wszystko, na Użytkowników Obiegu Dokumentów czekają etykiety dla dokumentów, a Odczytywania Dokumentów - łączenie generowanych przelewów. Czytajcie więcej >>>
http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-grudzien-2016Aktualizacja grudzień 2016 – łączenie generowanych przelewów, etykiety dokumentów i faktury z odwrotnym obciążeniemZakończenie roku podsumowujemy aktualizacją, która wprowadza trzy duże nowości, w tym m.in. wystawianie faktur z odwrotnym obciążeniem.
2016-12-28, 16:32
facebook
Temat przetwarzania danych w chmurze nadal budzi wiele kontrowersji. Czy na pliki przetrzymywane w chmurze rzeczywiście czyha wiele zagrożeń? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_CloudComputing
2016-12-27, 10:45
facebook
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam radości, spokoju i wszelkiej pomyślności :)
2016-12-23, 09:07
google+
Świąteczny temat dla firm, które z okazji Świąt kupują dla swoich kontrahentów czy klientów prezenty. Dowiedz się czy prezenty dla kontrahentów to koszty reprezentacji, a może koszty marketingowe.
http://www.saldeosmart.pl/blog/prezenty-dla-kontrahentow-jak-je-rozliczycPrezenty dla kontrahentów – jak je rozliczyć?Na święta wiele firm kupuje prezenty dla swoich kontrahentów, kluczowych klientów lub dostawców. Jak rozliczyć prezenty dla kontrahentów?
2016-12-22, 10:00
facebook
Prezenty świąteczne dla kontrahentów to jeden z elementów utrzymywania pozytywnych relacji, ale też miły akcent na zakończenie roku. Jak je rozliczyć? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PrezentyDlaKontrahentów
2016-12-19, 14:18
google+
Obieg dokumentów dla każdej firmy? Nie wierzysz? - przeczytaj nasz tekst i przekonaj się, że wdrożenie obiegu dokumentów w Twojej Firmie to krok naprzód. Funkcjonalny obieg dokumentów dla firmy to pomoc w obsłudze dokumentów i kontroli ich przepływu między pracownikami. Koniec zgubionych faktur czy zapomnianych umów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/obieg-dokumentow-w-zasiegu-rekiObieg dokumentów w zasięgu rękiZ elektronicznego obiegu z powodzeniem mogą korzystać z niego podmioty zatrudniające nawet kilka osób. To rozwiązanie dla każdej firmy.
2016-12-19, 12:17
facebook
Jak założyć firmę i nie zwariować? Przede wszystkim skupić się na prowadzeniu biznesu, a formalne sprawy powierzyć w ręce profesjonalistów ;)
Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_CzasNaBiuroRachunkowe
2016-12-16, 12:51
facebook
Klientami biur rachunkowych są firmy z przeróżnych branż, dlatego bardzo wiele zmian prawnych może mieć wpływ na ich pracę.
Zobacz, co ostatnio wydarzyło się w kwestii podatków:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PodatkiZmiany
2016-12-08, 13:18
google+
Musisz ręcznie wprowadzać wiele pozycji z faktur do swojego programu księgowego lub magazynowego? Już nie! Mamy dla Ciebie pomoc w postaci Odczytywanie pozycji faktur SaldeoSMART, które jest dostępne w ramach Pakietów Odczytywanie Dokumentów oraz Obieg Dokumentów. To idealne rozwiązanie dla firm, które prowadzą zaawansowaną analitykę swoich kosztów i wydatków.
Dowiedz się więcej na naszej stronie >>> http://www.saldeosmart.pl/firma/odczytywanie-pozycji-fakturOdczytywanie pozycji faktur i JPK w SaldeoSMARTOdczytywanie pozycji towarowych faktur | Pobieranie dokumentów do pliku JPK
2016-12-07, 16:08
google+
Skuteczne pozyskiwanie nowych kontrahentów odbywa się na wielu płaszczyznach. Oczywiście bardzo duże znaczenie mają dostarczane usługi lub towary, jednak warto wziąć także pod uwagę współpracę w zakresie doradztwa, czyli wszystko to, co klient dostaje w pakiecie. Odpowiedz na pytanie jak wybrać najlepszego dostawcę i jakimi kryteriami się sugerować, a dowiesz się jednocześnie, nad czym należy pracować, aby takim dostawcą się stać. Może Ci w tym pomóc nurt Open Innovation. Dowiedz się więcej na ten temat na Blogu SaldeoSMART >>>
http://www.saldeosmart.pl/blog/najlepszy-dostawca-jak-go-wybracNajlepszy dostawca – jak go wybrać spośród wielu?Jakie kryteria stosować podczas wyboru dostawców? Podpowiadamy też jak Open Innovation pomaga w pozyskiwaniu nowych kontrahentów.
2016-12-07, 16:03
facebook
Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla naszych klientów, biur rachunkowych, biuletyn! :)

Skupiliśmy się w nim na zestawieniu najważniejszych nowości, przykładach wdrożeń oraz opisach dostępnych modułów SaldeoSMART. To wszystko po to, żeby ułatwić poznanie funkcji naszej platformy!
2016-12-07, 11:45
facebook
Prowadzisz niewielką firmę i wydaje Ci się, że nie stać Cię na system do obiegu dokumentów? Elektroniczny obieg to rozwiązanie, z którego mogą korzystać podmioty zatrudniające nawet kilka osób. W dodatku jest ono w zasięgu finansowym każdej firmy :)

Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ObiegDokumentowWzasieguReki
2016-12-02, 09:12
google+
Jak szybko i sprawnie wysłać klientom biura rozliczenie księgowe? Czy przesyłanie informacji o wyniku firmy przez księgowego można wykonać bez konieczności ręcznego pisania wielu maili? Oczywiście TAK! Wystarczy zapoznać z funkcjonalnością Pakietu Komunikacja z Klientem, którego możliwości rozwiązuję wiele problemów biura rachunkowego. Czytajcie więcej na naszym Blogu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/rozliczenia-ksiegowe-w-saldeosmartRozliczenia księgowe w SaldeoSMARTRozliczenia księgowe, dostępne w Pakiecie Komunikacja z Klientem, są jednym z głównych modułów aplikacji SaldeoSMART. Wysyłaj je z SaldeoSMART.
2016-11-30, 14:48
facebook
Nie trzeba sięgać po papierowe faktury – ich podgląd jest widoczny na monitorze ;)
2016-11-30, 11:11
facebook
Przesyłanie rozliczeń przez księgowych z biura rachunkowego należy do najważniejszych elementów obsługi księgowej firm ;) Jak ułatwiamy rozsyłanie rozliczeń do klientów? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_RozliczeniaKsiegowe
2016-11-28, 14:53
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies