SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Prowadząc działalność często jesteśmy raz dostawcą usług lub towarów, a raz kupującym. Znajomość obu punktów widzenia jest niezwykle przydatna i w praktyce przekłada się na lepszą współpracę między firmami :)

Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_NajlepszyDostawca
2016-11-25, 15:20
facebook
Obieg dokumentów SaldeoSMART jest konfigurowany dla Firmy indywidualnie, dlatego uwzględnia potrzeby każdego Klienta :)

Więcej zalet pakietu znajdziesz tutaj:
➡ http://www.saldeosmart.pl/biuro/obieg-dokumentow
2016-11-23, 10:07
google+
Odpowiedzialność, ergonomia, ekologia – po tym poznasz firmę, której nie jest wszystko jedno. Czy wiecie, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility, w skrócie CSR)? To określenie kojarzy się z językiem korporacji, ale coraz więcej firm MŚP, a nawet mikro, wprowadza działania, które zaliczają je do firm odpowiedzialnych społecznie. Na naszym blogu kilka podpowiedzi, co można zrobić, aby i Wasza firma dołączyła do tego grona.
http://www.saldeosmart.pl/blog/odpowiedzialny-biznesOdpowiedzialność, ergonomia, ekologia – po tym poznasz firmę, której nie jest wszystko jednoCzym jest społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)? Kryje się pod tym cała filozofia działania, dążąca do zrównoważonego funkcjonowania firmy.
2016-11-22, 16:17
facebook
A co Was najbardziej mobilizuje do pracy? ;)
2016-11-21, 13:19
facebook
Czym jest odpowiedzialny biznes i po czym poznać firmę, której nie jest wszystko jedno? Sprawdź na naszym blogu! :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_OdpowiedzialnyBiznes
2016-11-18, 14:57
google+
Księgowy ze zmianami ma do czynienia na co dzień. Są to nie tylko zmiany w prawie podatkowym i przepisach, ale także nowości technologiczne, które wpływają na jego codzienną pracę - programy dla księgowych, aplikacje ułatwiające pracę, digitalizacja dokumentów czy też obieg dokumentów księgowych. W tym roku taka duża zmiana dotyczyła wprowadzenia Jednolitego Pliku Kontrolnego. To nie wszystko. Dowiedz się, co się zmienia w życiu zawodowym księgowego.
http://www.saldeosmart.pl/blog/nieznajomosc-prawa-szkodzi-nadazaj-za-zmianami/Nieznajomość prawa szkodzi. Nadążaj za zmianamiRosnące potrzeby przedsiębiorców i zmiany w prawie sprawiły, że księgowi musieli wyposażyć się w niezawodne rozwiązania informatyczne.
2016-11-17, 15:35
facebook
Na dodatek, dzięki liście niezapłaconych faktur od razu wiadomo, który kontrahent jeszcze nie zapłacił faktury.
2016-11-17, 12:28
facebook
Już w tę środę zapraszamy do udziału w wydarzeniu 2+1 Akademia Przedsiębiorczości! :) Pojawimy się na nim z prelekcją: „SaldeoSMART – o zarządzaniu dokumentami w firmie i sprawnej komunikacji z księgowością”, podczas której opowiemy, jak można sprawnie i efektywnie zorganizować w firmie obieg dokumentów i współpracować z księgowością.

Więcej szczegółów o wydarzeniu poniżej:
2016-11-14, 14:01
facebook
Nie chcesz, aby umknęły Ci istotne informacje? Doskonale to rozumiemy! :) Sprawdź, jakiego rodzaju powiadomienia oferuje SaldeoSMART:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PowiadomieniaAplikacji
2016-11-11, 10:14
facebook
Nasza platforma pozwoli Ci na przyspieszenie i usprawnienie procesu wprowadzania faktur kosztowych :)
2016-11-10, 11:51
facebook
Nasz zespół nie tylko aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych, ale również przez cały czas pracuje nad rozwojem programu SaldeoSMART. Poznaj funkcje które zostały dodane wraz z najnowszą aktualizacją! :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AktualizacjaListopad16
2016-11-09, 14:46
facebook
Już wkrótce, w dniach 14-20 listopada, rusza tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Włączamy się w to wydarzenie w ramach 2+1 Akademii Przedsiębiorczości, która odbędzie się 16 listopada w Gdyni! :) Zapraszamy!

Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AkademiaPrzedsiebiorczosci
2016-11-04, 14:14
google+
Nadchodzi tegoroczna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od 14 do 20 listopada w całej Polsce będą odbywać się wydarzenia, których celem jest aktywizacja i edukacja przedsiębiorców i osób związanych z biznesem. SaldeoSMART jest Patronem Strategicznym 2+1 Akademii Przedsiębiorczości, która pod hasłem "Jak skutecznie zarządzać firmą" zgromadzi pomorskich przedsiębiorców już 16 listopada w Gdyni. Serdecznie polecamy i mamy nadzieję - do zobaczenia.
http://www.saldeosmart.pl/blog/21-akademia-przedsiebiorczosci-z-saldeosmart2+1 Akademia Przedsiębiorczości z SaldeoSMARTOd 14.11.2016 rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. SaldeoSMART włącza się w to wydarzenie w ramach 2+1 Akademii Przedsiębiorczości.
2016-11-03, 11:56
facebook
Dzisiaj obchodzimy Dzień Oszczędzania. To doskonały pretekst do zapoznania się ze sposobami obniżania wydatków w firmie. Jak zredukować niepotrzebne koszty? Przeczytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_TechnologiaAOszczedzanieWFirmie
2016-10-31, 15:22
google+
Wiemy jak ważne jest dla księgowych i przedsiębiorców bycie na bieżąco. Dlatego też w SaldeoSMART mamy rozbudowany system powiadomień, którymi w prosty sposób można zarządzać. Tak, aby dostawać najważniejsze dla firmy informacje.
http://www.saldeosmart.pl/blog/zarzadzanie-powiadomieniami-w-saldeosmartZarządzanie powiadomieniami w SaldeoSMARTZarządzanie powiadomieniami w SaldeoSMART. Zadbaj, aby nie umknęły Ci ważne informacje na temat aktywności w aplikacji lub istotnych dat.
2016-10-27, 12:12
facebook
SaldeoSMART to aplikacja o ogromnych możliwościach! :) Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać jej potencjał:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PotencjalAplikacji
2016-10-25, 12:32
facebook
SaldeoSMART to aplikacja o ogromnych możliwościach! :) Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać jej potencjał:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PotencjalAplikacji
2016-10-25, 09:32
google+
Ważnym elementem współpracy księgowych i firmy jest wspólne korzystanie z możliwości SaldeoSMART. Aplikacja jest projektowana tak, aby każda funkcja była przydatna dla obu stron. Misją SaldeoSMART jest optymalizacja pracy, uporządkowanie procesów w firmie a także ułatwienie codziennej pracy pracowników biura rachunkowego oraz firmy. Różnorodna i atrakcyjna oferta biura rachunkowego jest wspierana możliwościami SaldeoSMART, które pozwalają na usługi online biura rachunkowego. Firma zyskuje elektroniczne archiwum dokumentów księgowych a także stały dostęp do informacji. SaldeoSMART łączy księgowych i przedsiębiorców. http://www.saldeosmart.pl/blog/twoi-klienci-tez-pokochaja-saldeosmartTwoi klienci też pokochają SaldeoSMART!Klient biura rachunkowego też może korzystać z możliwości SaldeoSMART. Nasze narzędzie nieustanie ewoluuje, aby odpowiadać na jego potrzeby.
2016-10-24, 12:29
facebook
Zmiany, nie tylko w prawie podatkowym i przepisach, ale także nowości technologiczne, które wpływają na codzienną pracę, są wpisane w zawód księgowego. Jak za nimi nadążać? Czytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_NieznajomoscPrawaSzkodzi
2016-10-24, 10:47
facebook
Mamy nowe biuro!
Jakiś czas temu zmieniliśmy siedzibę. Zobaczcie kilka zdjęć z przeprowadzki ;)
2016-10-21, 10:17
google+
Czy Twoja firma musi wprowadzać liczne wyciągi bankowe? Mamy na to rozwiązanie - SaldeoSMART umożliwia import wyciągów bankowych do programu księgowego. Importujemy wyciągi do programów Comarch Optima, Sage Symfonia, enova i Wapro WF-FaKir. Czytaj więcej na stronie >>> http://www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-wyciagow-bankowychOdczytywanie wyciągów bankowych SaldeoSMARTOdczytywanie wyciągów bankowych SaldeoSMART | Zintegrowane z programami księgowymi
2016-10-20, 15:35
facebook
SaldoSMART, w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe, na bieżąco prezentuje Klientowi szacunkowy wynik jego firmy w danym miesiącu :)
2016-10-19, 14:30
google+
Jak zdobyć nowych klientów? To pytanie jest znane niemal każdemu przedsiębiorcy, także właścicielom i zarządzającym biurami rachunkowymi. Oczywiście bez reklamy ani rusz. Dowiedz się jak promować biuro rachunkowe w sieci oraz jaka reklama dla biura rachunkowego jest najlepsza.
http://www.saldeosmart.pl/blog/poradnik-jak-zdobyc-nowych-klientow-biura-rachunkowego/PORADNIK: Jak zdobyć nowych klientów biura rachunkowego?Jak zdobyć nowych klientów biura rachunkowego? W niniejszym poradniku prezentujemy kilka nieoczywistych pomysłów.
2016-10-17, 10:55
facebook
W naszej jesiennej aktualizacji programu znajdziesz przydatne funkcje dla każdego z Pakietów SaldeoSMART. Spora część wprowadzonych funkcji powstała z inicjatywy naszych Klientów, którzy chętnie dzielą się swoimi wnioskami :)
Zobacz więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_JesiennaAktualizacja
2016-10-14, 09:51
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies