SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesie? Czy można nauczyć się negocjowania? Zdecydowanie tak. Wystarczy odpowiednia wiedza i przygotowanie, aby bez trudu opanować umiejętność prowadzenia biznesowych rozmów. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się jakie są cechy dobrego negocjatora i od czego zacząć, przystępując do negocjacji w firmie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/negocjacje-na-miare-firmy-jak-prowadzic-skuteczne-negocjacje-w-biznesie/Negocjacje na miarę firmy – jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesieMając odpowiednią wiedzę i przygotowanie, możemy bez trudu opanować skuteczne negocjacje. Dowiedz się więcej o cechach dobrego negocjatora.
2016-08-26, 16:40
google+
Zapraszamy na nowy profil firmy SaldeoSMART w Google+.
https://plus.google.com/+SaldeoSMARTplSaldeoSMART – Google+SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja, która odczytuje skanowane dokumenty i automatycznie uzupełnia informacje z faktury. Pozwala to na wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym, jakiego używasz w swojej firmie.
2016-08-26, 16:39
facebook
Jeśli co miesiąc wystawiasz te same faktury, dowiedz się więcej o fakturach cyklicznych w SaldeoSMART:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_FakturyCykliczne
2016-08-26, 13:19
facebook
Portal Infor.pl opublikował nasz artykuł dotyczący mechanizmu OCR :) Polecamy!
2016-08-23, 11:30
facebook
Zobacz klucz do tworzenia innowacyjnych pomysłów według wiceprezesa LinkedIn ;)
2016-08-22, 10:26
facebook
Bierzemy udział w konkursie Liderzy IT, który towarzyszy nadchodzącym targom It Future Expo. Zachęcamy do oddania głosu! :)

➡ na SaldeoSMART zagłosujesz w kategorii Industry Dedicated IT Solution - informatyczne rozwiązania branżowe:
http://liderzyit.pl/konkurs/#Industry%20Dedicated%20IT%20Solutions

➡ na Marketplanet zagłosujesz w kategorii E-commerce Innovations:
http://liderzyit.pl/konkurs/#E-commerce%20Innovation
2016-08-19, 12:13
facebook
Czy wiesz, że za pomocą wysyłanych do klientów faktur możesz dbać o wizerunek marki? :) Sprawdź proste sposoby na personalizację dkoumentów:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PersonalizacjaFaktury
2016-08-18, 10:58
google+
Dowiedz się więcej na temat użyczenia pojazdu w działalności gospodarczej. Praktyczne informacje czekają na Blogu SaldeoSMART.
http://www.saldeosmart.pl/blog/uzyczenie-pojazduUżyczenie pojazdu w działalności gospodarczejNa czym polega umowa o użyczenie pojazdu w działalności gospodarczej i jakie skutki podatkowe za sobą niesie? Sprawdź na blogu SaldeoSMART!
2016-08-17, 14:57
facebook
Od początku roku Klienci Biur Rachunkowych wystawili w SaldeoSMART już blisko 100 tys. faktur! :)
2016-08-16, 13:36
facebook
Udział w platformach zakupowych (systemach e-procurement) ma gwarantować obu stronom transakcji wiele korzyści. Jakie profity z e-procurement mogą zadecydować o tym, że warto być częścią tego rodzaju platformy?
Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_E-procurement
2016-08-11, 09:31
facebook
Mandat skarbowy jest rodzajem kary dla przedsiębiorcy za popełnione wykroczenie. Co zrobić w sytuacji, gdy fiskus nałoży na nas grzywnę?

➡ Sprawdź na naszym blogu:
http://bit.ly/SaldeoSMART_MandatSkarbowy
2016-08-09, 10:25
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-08-08, 09:16
facebook
SaldeoSMART to innowacyjny program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów :) Skanowane faktury są przetwarzane i eksportowane do pliku dostosowanego do programu księgowego lub systemu ERP. Posiadamy ponad 30 takich integracji, a ich pełna lista jest dostępna tutaj:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Integracje_Lista
2016-08-05, 12:24
google+
Interesuje Cię skanowanie i odczytywanie papierowych i elektronicznych faktur? Koniecznie zobacz film SaldeoSMART.
SaldeoSMART to prawdopodobnie najlepszy program do odczytywania skanowanych faktur, prosty w użyciu i z bardzo wysoką skutecznością.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.
2016-08-03, 10:26
google+
Zastanawiasz się jak zachęcić swoich klientów do skanowania faktur? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi i wskazówek. Wspólne archiwum dokumentów online to korzyści nie tylko dla biura rachunkowego, ale przede wszystkim dla jego klientów. Dlatego warto zachęcić firmy do skanowania dokumentów?
Przeczytaj wpis na Blogu SaldeoSMART i się dowiedz >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/obsluga-archiwum-onlineJak pomóc klientom w obsłudze archiwum online?Dostęp do archiwum online to znaczne ułatwienie i oszczędność czasu dla każdej firmy. Jak przekonać do tego klienta? Sprawdź na blogu SaldeoSMART.
2016-08-01, 12:46
facebook
Nowa funkcja w naszej aplikacji! :) Jest to automatyczne odczytywanie pozycji towarowych z faktur oraz eksport dokumentów do formatu JPK, co jest związane z wprowadzonymi niedawno w Polsce zmianami w kontakcie z jednostkami podatkowymi.

Dowiedz się więcej o tej funkcji:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_OdczytywaniePozycjiTowarowych
2016-08-01, 09:13
facebook
Fotorelacja z udziału w konferencji EOIF dotyczącej narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem :)
Zobacz zdjęcia!
2016-07-28, 13:01
google+
Już jutro - 27 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkają się uczestnicy i wystawcy EOIF GigaCon Summit. Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to temat, który interesuje coraz większą liczbę firm. Świadomość korzyści wynikających z wdrożenia obiegu dokumentów w firmie jest coraz wyższa. SaldeoSMART zaprasza na prezentację w czwartek 28.07.2016 o godz. 12:20 na temat "Jak w elektronicznym obiegu dokumentów wyeliminować ręczne wprowadzanie danych".SaldeoSMART na konferencji EOIF GigaCon Summit27 i 28 lipca 2016r. SaldeoSMART będzie obecne na organizowanej na Stadionie Narodowym w Warszawie konferencji EOIF GigaCon Summit.
2016-07-26, 13:48
facebook
Już jutro startuje dwudniowa konferencja EOIF, w której bierzemy udział :) Wydarzenie dotyczy nowoczesnych rozwiązań informatycznych, m.in. elektronicznego obiegu informacji w firmie.

Dowiedz się więcej:
➡ http://gigacon.org/event/eoif_warszawa_2016
2016-07-26, 10:23
facebook
Co więcej, do wartości początkowej sprzętu należy zaliczyć także każde ulepszenie bądź modernizację środka trwałego.

Dowiedz się więcej o amortyzacji sprzętu komputerowego:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AmortyzacjaSprzetuKomputerowego
2016-07-25, 14:39
facebook
U nas zawsze możecie liczyć na szybkie działanie i wysoką jakość usług! :)
2016-07-22, 14:54
facebook
Jak wiemy, przedsiębiorca jest zobowiązany wystawić paragon z tytułu sprzedaży. Są jednak sytuacje, w których na potwierdzenie dokonanej transakcji nabywca może zażądać faktury. Jak prawidłowo wystawić ten dokument sprzedażowy dla osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej? Sprawdź na naszym blogu:

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_FakturaDlaOsobyPrywatnej
2016-07-20, 15:04
google+
Na tę funkcję czekało wiele firm. Teraz program SaldeoSMART umożliwia odczytywanie pozycji towarowych na fakturach, co jest ważne pod kątem wdrożenia JPK w firmach. SaldeoSMART odczytuje pozycje z faktur wraz z informacjami o kodzie producenta (jeśli występuje), nazwie towaru, ilości, jednostce, cenie jednostkowej, stawce VAT, wartości netto i brutto. Docelowo odczytywanie pozycji będzie połączone z integracjami z popularnymi programami magazynowymi, a już teraz z pozyskanych tą drogą danych można korzystać w integracjach z wykorzystaniem API lub Webservice.
http://www.saldeosmart.pl/blog/odczytywanie-pozycji-towarowych-w-saldeosmartOdczytywanie pozycji towarowych w SaldeoSMARTLipcowa aktualizacja SaldeoSMART uruchomiła nową funkcję, na którą czekało wiele firm. Jest to odczytywanie pozycji towarowych z faktur.
2016-07-20, 11:58
facebook
Zazwyczaj wzięcie samochodu do bezpłatnego użytkowania pociąga za sobą konsekwencje w postaci powstania przychodu z tytułu skorzystania z nieodpłatnego świadczenia. Jednak nie zawsze umowa użyczenia skutkuje powstaniem przychodu. Kiedy nie zapłacimy wyższego podatku? Sprawdźcie na naszym blogu:

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_UzyczeniePojazdu
2016-07-18, 12:11
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies