SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Inwestycja w nowoczesne technologie jest opłacalna i coraz więcej firm dostrzega realne korzyści wynikające z zastosowania IT w biznesie. Potwierdza to badanie „Nowoczesne IT w MŚP” zrealizowane dla Microsoftu. Aż 40% badanych wskazało, że szczególnie dostrzegają korzyści w wykorzystaniu IT w komunikacji z klientem, co tylko potwierdza nasze własne obserwacje trendów na rynku i wzrost zainteresowania SaldeoSMART wśród firm.
Zachęcamy do zapoznania się z całością >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/nowoczesne-it-i-biznes-realne-korzysci/Nowoczesne IT i biznes – realne korzyściCzy do sprawnego funkcjonowania firmy w obecnych czasach potrzebne są nowoczesne technologie? Czy przedsiębiorstwo, które z nich nie korzysta, może przetrwać na rynku? W czym i jak technologie IT realnie pomagają firmom? Jakie korzyści – zdaniem biznesmenów – daje im IT i jego zdobycze?
2016-04-21, 14:37
facebook
W tym roku przetworzyliśmy w naszym systemie już 1 000 000 dokumentów! SaldeoSMART pracuje dla Was całą dobę! :)
2016-04-20, 10:41
facebook
Sprawne zarządzanie dokumentami w biurze to podstawa produktywnej pracy ;) Jak zapobiec bałaganowi i co powinno znaleźć się w nazwie pliku, by łatwo można było zorientować się, czym jest dany dokument? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_JakTytulowacDokumenty
2016-04-14, 14:45
google+
SaldeoSMART rośnie w siłę i zyskuje inwestora – firmę Marketplanet. To wydarzenie wprowadza polskie zakupy i księgowość w nową erę.
Pozyskanie silnego partnera, jakim jest Marketplanet, to dla SaldeoSMART nowy etap rozwoju i możliwość nie tylko świadczenia wyższej jakości usług i szybszego rozwoju aplikacji dla naszych dotychczasowych klientów, ale również wyjście na nowy rynek jakim są największe firmy w Polsce, które w ten sposób będą mogły korzystać z innowacyjnego rozwiązania w zakresie obsługi dokumentów papierowych. Więcej na:
http://www.saldeosmart.pl/blog/saldeosmart-rosnie-w-sile-i-zyskuje-inwestora-firme-marketplanet/SaldeoSMART rośnie w siłę i zyskuje inwestora – firmę MarketplanetMarketplanet i SaldeoSMART wprowadzają polskie zakupy i księgowość w nową erę. Od teraz firmy mogą wykorzystać potencjał automatyzacji procesów zakupowych i księgowych w nowym wymiarze oraz odkrywać potencjał internetu w kontaktach z dostawcami.
2016-04-13, 14:11
facebook
SaldeoSMART i Marketplanet łączą siły i wprowadzają polskie zakupy i księgowość w nową erę.
2016-04-12, 16:35
facebook
Dzięki ulgom podatkowym i finansowym przedsiębiorca w okresie zawieszenia działalności ma większe szanse na to, że będzie mógł z sukcesem prowadzić firmę w przyszłości.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_ZawieszenieDzialalnosciGospodarczej
2016-04-12, 11:22
google+
Zastanawiasz się jak można usprawnić pracę w biurze rachunkowym lub kancelarii księgowej. Mamy kilka rad co zrobić, żeby lepiej zorganizować pracę księgowych. Oczywiście najlepiej zacząć od podstaw, czyli zadbać o odpowiednią komunikację z klientami, podział obowiązków między pracownikami oraz odpowiednie narzędzia informatyczne, które nie tylko są podstawą pracy księgowych, jak programy księgowe, ale także mogą skutecznie ułatwiać organizację pracy biura.
Więcej wskazówek jak usprawnić pracę księgowych znajdziesz na naszym blogu:
http://www.saldeosmart.pl/blog/praca-w-biurze-rachunkowym-jak-ja-usprawnic/Praca w biurze rachunkowym – jak ją usprawnić?Jeśli wymagania klientów wciąż rosną, a Ty nie masz pomysłu, jak poradzić sobie z organizacją pracy w Twoim biurze, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.
2016-04-12, 09:34
facebook
Pakiet Obieg Dokumentów dla biur rachunkowych to efektywna obsługa firm, także tych z hierarchią pracowników o różnych uprawnieniach :)
2016-04-11, 14:02
facebook
Podatek od sprzedaży detalicznej to na razie projekt, który z początkiem lutego opublikował resort finansów. Kto zostanie nim objęty i jakie mogą być jego skutki? Przeczytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PodatekSklepyWielkopowierzchniowe
2016-04-08, 11:10
google+
W SaldeoSMART jest już dostępna nowa, od dawna wyczekiwana funkcja - odczytywanie wyciągów bankowych.
http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-odczytywanie-wyciagow-bankowych-w-saldeosmart/Aktualizacja – odczytywanie wyciągów bankowych w SaldeoSMARTKwietniowa aktualizacja SaldeoSMART wprowadza od dawna wyczekiwaną funkcję – odczytywanie wyciągów bankowych. Nowa funkcjonalność jest dostępna dla pakietów Odczytywanie Dokumentów i Obieg Dokumentów i została przygotowana dla integracji z programami Comarch ERP Optima i Sage Symfonia.
2016-04-08, 10:42
google+
Czy wiecie, że nieefektywny obieg dokumentów w firmie to straty wydajności na poziomie 20%? Im większa ilość danych firmowych, tym mogą być większe. Wdrożenie obiegu dokumentów w firmie to rozwiązanie, które pozwala zwiększyć wydajność pracowników a tym samym poprawić efektywność działania firmy. Obieg dokumentów dla małych i średnich firm jest polecany ze względu na poprawę i usprawnienie procesu wymiany informacji w firmie. Chcesz, aby Twoja firma się rozwijała - wybierz odpowiedni obieg dokumentów dla swojej firmy.
http://www.saldeosmart.pl/blog/nieefektywny-obieg-dokumentow-to-20-straty-wydajnosci/Nieefektywny obieg dokumentów to 20% straty wydajnościZ czego wynikają straty wydajności związane ze złym obiegiem dokumentów i jak sobie z nimi poradzić?
2016-04-05, 11:12
facebook
Twarde dane i analizy biznesowe mówią, że straty związane z niewłaściwym obiegiem dokumentów mogą sięgać nawet setek tysięcy złotych! Dlatego tak ważne w firmie jest sprawny i efektywny obieg dokumentów.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_EfektywnyObiegDokumentow
2016-04-04, 09:23
google+
Współpraca z kontrahentami zagranicznymi może kryć w sobie księgowe pułapki. Sprawdź, o czym musisz pamiętać jeśli Twoimi dostawcami lub odbiorcami Twoich usług bądź towarów są firmy z zagranicy. W naszym artykule dowiesz się jak wygląda współpraca z kontrahentami spoza Unii Europejskiej oraz jakie zasady obowiązują dla faktury WDT, czyli wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/wspolpraca-z-kontrahentami-zagranicznymi-sprawdz-o-czym-musisz-pamietac/Współpraca z kontrahentami zagranicznymi – sprawdź, o czym musisz pamiętaćJeśli chcesz nawiązać współpracę z przedsiębiorcą z zagranicy, mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek.
2016-04-01, 09:53
facebook
Polecamy najnowszy numer magazynu FIRMER! Znajdziecie w nim m.in. nasz artykuł o 5 sposobach na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi informatycznych z zakresu księgowości :)

➡ http://www.firmy.net/firmer.html#01-2016
2016-03-31, 10:46
google+
Czego od biura rachunkowego oczekuje freelancer? Jakie są jego potrzeby? Postanowiliśmy znaleźć odpowiedzi na te pytania. W tekście na Blogu SaldeoSMART analizujemy jakie cechy biura rachunkowego są najważniejsze dla wolnych strzelców i na jakie usługi najczęściej zwracają uwagę.
Chcesz pozyskać nowych klientów biura rachunkowego? - przeczytaj nasz artykuł: http://www.saldeosmart.pl/blog/czego-od-biura-rachunkowego-oczekuje-freelancer/Czego od biura rachunkowego oczekuje freelancer?Łatwy i szybki kontakt, mobilność, porządek w dokumentacji - czego oczekuje freelancer?
2016-03-30, 10:59
google+
Działalność gospodarcza bez konta bankowego? To chyba niemożliwe. Przed wyborem konta bankowego dobrze jest zastanowić się w pierwszej kolejności, czy należy wybrać konto firmowe czy może jednak konto prywatne. Jakie są zalety a jakie wady obu opcji podpowiadamy na Blogu SaldeoSMART. Nie wiesz jakie konto bankowe wybrać? - przeczytaj najpierw nasz tekst.
http://www.saldeosmart.pl/blog/konto-firmowe-czy-prywatne/Konto firmowe czy prywatne?Prowadzenie działalności gospodarczej bez konta w banku wydaje się być w obecnych czasach niemożliwe. Podpowiadamy, kiedy lepiej zdecydować się na konto firmowe, a kiedy pozostać przy osobistym.
2016-03-23, 09:53
facebook
Zakładasz firmę i nie wiesz, jaki rodzaj rachunku bankowego wybrać: prywatny czy firmowy? Sprawdź nasze podpowiedzi:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_KontoFirmoweCzyPrywatne
2016-03-22, 09:35
google+
Jak zdobyć nowych klientów biura rachunkowego? Na Blogu SaldeoSMART czeka na Państwa krótki poradnik jak dotrzeć do nowych klientów. Nie wiesz jak pozyskać nowych klientów? - przeczytaj o reklamie biura rachunkowego i tym, co przyciągnie do Ciebie nowe firmy i potencjalnych klientów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/prowadzisz-biuro-rachunkowe-poznaj-4-sposoby-na-to-jak-zdobyc-nowych-klientow-2/Prowadzisz biuro rachunkowe? Poznaj 4 sposoby na to, jak zdobyć nowych klientówRynek biur rachunkowych stale się rozwija, a księgowość staje się dziedziną coraz bardziej nowoczesną. Jeśli wciąż poszukujesz niezawodnego sposobu na to, aby stać się liderem w rachunkowości i pokonać konkurencję, mamy dla Ciebie cztery sposoby na to, jak pozyskać nowych i utrzymać obecnych klientó
2016-03-21, 12:41
google+
O tym jak ważny jest zoptymalizowany obieg dokumentów w firmie nie musimy pisać. O tym, że jest to szczególnie ważne dla firm o rozproszonej strukturze - także. Jednak postanowiliśmy podzielić się wiedzą o 4 najważniejszych zaletach obiegu dokumentów w firmach wielooddziałowych, z siedzibami w kilku miejscach. Przeczytaj ekspercki artykuł i przekonaj się, ile korzyści zyskuje firma, która wdraża obieg dokumentów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/firma-o-rozproszonej-strukturze-4-zalety-elektronicznego-obiegu-dokumentow/Firma o rozproszonej strukturze – 4 zalety elektronicznego obiegu dokumentówJakie zalety daje wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów w firmie o rozproszonej strukturze?
2016-03-17, 09:40
google+
Już jutro SaldeoSMART będzie na konferencji Marketplanet OnePlace w Sopocie. W pierwszym dniu tego wyjątkowego wydarzenia prezentację "Komfort dostawcy i spokój dyrektora finansowego. Elektroniczne przetwarzanie faktur" przedstawi Edyta Wojtas - Wiceprezes BrainSHARE IT. Innowacyjne rozwiązania to nasza specjalność, więc nie mogło nas tam zabraknąć.
Do zobaczenia!
http://konferencja.marketplanet.pl/Konferencja Marketplanet OnePlace 2016 w SopocieKonferencja Marketplanet OnePlace skupia kadrę menadżerską z działów zakupów, finansów i IT strategicznych firm w Polsce.
2016-03-09, 11:19
google+
Zastanawiasz się nad czymś ekstra w swoim biurze rachunkowym? Pomyśl o udostępnieniu swoim klientom platformy z dostępem do historii rozliczeń księgowych online. Korzyść dla klienta, ale także dla księgowych w biurze, ponieważ taka platforma umożliwia automatyczne przesyłanie rozliczeń do klientów. Ułatw sobie pracę z Komunikacją z Klientem w SaldeoSMART.
http://www.saldeosmart.pl/blog/rozliczenia-ksiegowe-dla-klientow-online/Rozliczenia księgowe dla Klientów onlineW kontekście prowadzenia biznesu, planowania zmian, rozwoju czy analizy kondycji firmy warto mieć dostęp do historii rozliczeń księgowych – czyli informacji o wynikach przedsiębiorstwa osiągniętych w kolejnych miesiącach wraz z informacjami podatkowymi.
2016-03-04, 11:07
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies