SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-08-08, 09:16
facebook
SaldeoSMART to innowacyjny program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów :) Skanowane faktury są przetwarzane i eksportowane do pliku dostosowanego do programu księgowego lub systemu ERP. Posiadamy ponad 30 takich integracji, a ich pełna lista jest dostępna tutaj:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Integracje_Lista
2016-08-05, 12:24
google+
Interesuje Cię skanowanie i odczytywanie papierowych i elektronicznych faktur? Koniecznie zobacz film SaldeoSMART.
SaldeoSMART to prawdopodobnie najlepszy program do odczytywania skanowanych faktur, prosty w użyciu i z bardzo wysoką skutecznością.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.
2016-08-03, 10:26
google+
Zastanawiasz się jak zachęcić swoich klientów do skanowania faktur? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi i wskazówek. Wspólne archiwum dokumentów online to korzyści nie tylko dla biura rachunkowego, ale przede wszystkim dla jego klientów. Dlatego warto zachęcić firmy do skanowania dokumentów?
Przeczytaj wpis na Blogu SaldeoSMART i się dowiedz >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/obsluga-archiwum-onlineJak pomóc klientom w obsłudze archiwum online?Dostęp do archiwum online to znaczne ułatwienie i oszczędność czasu dla każdej firmy. Jak przekonać do tego klienta? Sprawdź na blogu SaldeoSMART.
2016-08-01, 12:46
facebook
Nowa funkcja w naszej aplikacji! :) Jest to automatyczne odczytywanie pozycji towarowych z faktur oraz eksport dokumentów do formatu JPK, co jest związane z wprowadzonymi niedawno w Polsce zmianami w kontakcie z jednostkami podatkowymi.

Dowiedz się więcej o tej funkcji:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_OdczytywaniePozycjiTowarowych
2016-08-01, 09:13
facebook
Fotorelacja z udziału w konferencji EOIF dotyczącej narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem :)
Zobacz zdjęcia!
2016-07-28, 13:01
google+
Już jutro - 27 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkają się uczestnicy i wystawcy EOIF GigaCon Summit. Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to temat, który interesuje coraz większą liczbę firm. Świadomość korzyści wynikających z wdrożenia obiegu dokumentów w firmie jest coraz wyższa. SaldeoSMART zaprasza na prezentację w czwartek 28.07.2016 o godz. 12:20 na temat "Jak w elektronicznym obiegu dokumentów wyeliminować ręczne wprowadzanie danych".SaldeoSMART na konferencji EOIF GigaCon Summit27 i 28 lipca 2016r. SaldeoSMART będzie obecne na organizowanej na Stadionie Narodowym w Warszawie konferencji EOIF GigaCon Summit.
2016-07-26, 13:48
facebook
Już jutro startuje dwudniowa konferencja EOIF, w której bierzemy udział :) Wydarzenie dotyczy nowoczesnych rozwiązań informatycznych, m.in. elektronicznego obiegu informacji w firmie.

Dowiedz się więcej:
➡ http://gigacon.org/event/eoif_warszawa_2016
2016-07-26, 10:23
facebook
Co więcej, do wartości początkowej sprzętu należy zaliczyć także każde ulepszenie bądź modernizację środka trwałego.

Dowiedz się więcej o amortyzacji sprzętu komputerowego:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AmortyzacjaSprzetuKomputerowego
2016-07-25, 14:39
facebook
U nas zawsze możecie liczyć na szybkie działanie i wysoką jakość usług! :)
2016-07-22, 14:54
facebook
Jak wiemy, przedsiębiorca jest zobowiązany wystawić paragon z tytułu sprzedaży. Są jednak sytuacje, w których na potwierdzenie dokonanej transakcji nabywca może zażądać faktury. Jak prawidłowo wystawić ten dokument sprzedażowy dla osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej? Sprawdź na naszym blogu:

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_FakturaDlaOsobyPrywatnej
2016-07-20, 15:04
google+
Na tę funkcję czekało wiele firm. Teraz program SaldeoSMART umożliwia odczytywanie pozycji towarowych na fakturach, co jest ważne pod kątem wdrożenia JPK w firmach. SaldeoSMART odczytuje pozycje z faktur wraz z informacjami o kodzie producenta (jeśli występuje), nazwie towaru, ilości, jednostce, cenie jednostkowej, stawce VAT, wartości netto i brutto. Docelowo odczytywanie pozycji będzie połączone z integracjami z popularnymi programami magazynowymi, a już teraz z pozyskanych tą drogą danych można korzystać w integracjach z wykorzystaniem API lub Webservice.
http://www.saldeosmart.pl/blog/odczytywanie-pozycji-towarowych-w-saldeosmartOdczytywanie pozycji towarowych w SaldeoSMARTLipcowa aktualizacja SaldeoSMART uruchomiła nową funkcję, na którą czekało wiele firm. Jest to odczytywanie pozycji towarowych z faktur.
2016-07-20, 11:58
facebook
Zazwyczaj wzięcie samochodu do bezpłatnego użytkowania pociąga za sobą konsekwencje w postaci powstania przychodu z tytułu skorzystania z nieodpłatnego świadczenia. Jednak nie zawsze umowa użyczenia skutkuje powstaniem przychodu. Kiedy nie zapłacimy wyższego podatku? Sprawdźcie na naszym blogu:

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_UzyczeniePojazdu
2016-07-18, 12:11
facebook
Dostęp do uporządkowanego i przejrzystego elektronicznego archiwum dokumentów oznacza szybsze odnajdywanie potrzebnych informacji :)
2016-07-12, 10:05
google+
Zastanawiasz się jak wybrać dobry program do skanowania faktur? Na co szczególnie zwrócić uwagę, decydując się na program do odczytywania skanowanych dokumentów? Podpowiemy, że ważnym elementem jest oferowane wsparcie techniczne i support, na który może liczyć użytkownik takiego programu do skanowania faktur. Więcej wskazówek na stronie http://www.saldeosmart.pl/blog/jak-wybrac-dobry-program-do-odczytywania-skanowanych-faktur-trzy-wazne-elementy/Jak wybrać dobry program do odczytywania skanowanych faktur? Trzy ważne elementyZastanawiasz się, wg jakiego klucza wybrać najlepszy program do skanowania faktur? Poszukaj podpowiedzi w artykule SaldeoSMART.
2016-07-11, 16:08
facebook
Otrzymaliśmy referencje od ING Usługi dla Biznesu S.A.! :) A w nich m.in.:
"Dobrze oceniamy wdrożenie aplikacji SaldeoSMART jak również funkcje i możliwości jakie oferuje system. Jesteśmy zadowoleni z działania i stabilności programu podczas pracy na co dzień."
2016-07-08, 12:40
facebook
Kapitał zapasowy stanowi dodatkowe źródło finansowania i pewną rezerwę, która zabezpiecza funkcjonowanie danego podmiotu. Kiedy i na jakich zasadach się go tworzy? Odpowiedź znajdziesz na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_KapitalZapasowy
2016-07-07, 10:01
google+
Już wkrótce SaldeoSMART umożliwi odczytywanie pozycji towarowych z faktur. Nowa funkcja ma bezpośredni związek z wprowadzeniem w Polsce Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), który od 1 lipca jest obowiązkowy dla dużych firm. Wiąże się to dla wielu firm z koniecznością wprowadzenia zmian w prowadzeniu ksiąg czy sposobach dokumentowania transakcji handlowych - tu będą potrzebne właśnie pozycje z faktur. Jednolity Plik Kontrolny będzie w przyszłości obowiązywał wszystkie firmy, dlatego juz teraz warto pomyśleć o dostosowaniu się do wymogów. SaldeoSMART wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.
http://www.saldeosmart.pl/blog/jednolity-plik-kontrolny-i-odczytywanie-pozycji-faktur-w-saldeosmartJednolity plik kontrolny i odczytywanie pozycji faktur w SaldeoSMARTOd 1 lipca obowiązuje Jednolity Plik Kontrolny, który zmienia prowadzenie księgowości. W odpowiedzi SaldeoSMART będzie odczytywał pozycje towarowe na fakturach.
2016-07-06, 12:11
facebook
Usprawnienie tego procesu pozwala na kompleksowe kontrolowanie rezultatów pracy firmy, co przekłada się na jej dalszy zysk :)

Czytaj więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ObiegDokumentowKsiegowych
2016-07-05, 10:01
facebook
A to wszystko dzięki wbudowanemu systemowi do odczytywania danych z dokumentów (faktur, wyciągów bankowych, innych typów) :)
2016-07-04, 12:47
google+
Refaktura to dokument, który służy przeniesieniu kosztów z nabywcy na faktycznego użytkownika danej usługi lub towaru. Kiedy wystawić refakturę i jakie dane muszą się znaleźć na refakturze? To częste pytania wśród przedsiębiorców, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy stykają się z tym dokumentem. Przeczytaj tekst i dowiedz się, co należy wiedzieć o refakturze.
http://www.saldeosmart.pl/blog/refaktura-co-warto-o-niej-wiedziec/Refaktura – co warto o niej wiedzieć?Co w przypadku, gdy kupujemy usługę dla osoby trzeciej? Kiedy wystawić refakturę i o czym należy pamiętać przy jej stosowaniu?
2016-07-04, 09:37
facebook
Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz wsparcia na inwestycje? Dowiedz się więcej o programach Funduszy Europejskich :)
2016-06-29, 11:57
facebook
Dzięki sztucznej inteligencji i szybkiej kategoryzacji system SaldeoSMART automatyzuje proces księgowania :)
2016-06-27, 11:08
facebook
Skanując dokument i widząc jego cyfrową formę na monitorze, nie zastanawiamy się nad tym, jak działa OCR i skąd wzięła się ta technologia ;) Tymczasem historia oprogramowania wykorzystującego OCR to fascynujące ponad 100 lat prób i doświadczeń!

➡ Chcesz wiedzieć nieco więcej? Wejdź na naszego bloga:
http://bit.ly/SaldeoSMART_OCR
2016-06-24, 10:20
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies