SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Na czym polega amortyzacja sprzętu komputerowego. Czy kupiony komputer lub drukarkę lepiej wrzucić w koszty czy amortyzować? Jaką metodę amortyzacji najlepiej wybrać? To są pytanie ważne dla przedsiębiorców. Na pewno wiele wątpliwości rozwiej rozmowa z zaufanym księgowym, który doradzi najlepsze wyjście, ale dobrze jest też samodzielnie dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat amortyzacji środków trwałych.
http://www.saldeosmart.pl/blog/amortyzacja-sprzetu-komputerowego/Amortyzacja sprzętu komputerowegoJeśli planujemy zakup np. komputerów, musimy pamiętać, że jest to środek trwały, czyli obowiązuje nas amortyzacja sprzętu komputerowego.
2016-09-01, 14:15
google+
Zastanawiasz się jak wystawić fakturę dla swojego kontrahenta? Z aplikacją do fakturowania SaldeoSMART zrobisz to łatwo i szybko. Nie wiesz co to jest faktura? Wyjaśnimy kto i kiedy powinien ją stosować.
Przygotowaliśmy krótki przewodnik, w którym czekają na Państwa informacje o fakturowaniu w SaldeoSMART, a także kilka podpowiedzi jak sprawne wystawianie faktur może pomóc w prowadzeniu firmy.
http://www.saldeosmart.pl/blog/wystawianie-faktur-w-saldeosmartWystawianie faktur w SaldeoSMARTJak wystawić fakturę w SaldeoSMART i co powinno się na niej znaleźć? Wyjaśniamy także jakie informacje powinny znaleźć się na fakturze.
2016-09-01, 14:10
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-09-01, 10:01
google+
Szkolimy Sieć Partnerską SaldeoSMART.
2016-08-31, 12:42
google+
Zastanawiasz się jak wybrać dobry program do skanowania faktur? Na co szczególnie zwrócić uwagę, decydując się na program do odczytywania skanowanych dokumentów? Podpowiemy. Ważnym elementem jest oferowane wsparcie techniczne i support, na który może liczyć użytkownik takiego programu do skanowania faktur. Więcej wskazówek znajdziesz na stronie http://www.saldeosmart.pl/blog/jak-wybrac-dobry-program-do-odczytywania-skanowanych-faktur-trzy-wazne-elementy/Jak wybrać dobry program do odczytywania skanowanych faktur? Trzy ważne elementyZastanawiasz się, wg jakiego klucza wybrać najlepszy program do skanowania faktur? Poszukaj podpowiedzi w artykule SaldeoSMART.
2016-08-31, 12:41
google+
Czy w biurze rachunkowym można pracować zdalnie? Jak wygląda home office w księgowości? Z tym tematem zmierzyliśmy się na naszym Blogu. Podpowiadamy jakie oprogramowanie jest niezbędne w zdalnej pracy w księgowości, a także jakie są zalety takiej formy współpracy księgowego i biura rachunkowego. Czytaj koniecznie:
http://www.saldeosmart.pl/blog/ksiegowosc-home-office-mozliwa-dzieki-odczytywaniu-dokumentow-saldeosmart/Księgowość home office możliwa dzięki odczytywaniu dokumentów SaldeoSMARTJeszcze kilkanaście lat temu praca z domu kojarzyła się jedynie z nisko opłacanym chałupnictwem. Dziś decyduje się na to coraz więcej osób z różnych branż – IT, marketingu, sprzedaży. Zdalnie można pracować również w biurze rachunkowym – wystarczy zadbać o odpowiednie oprogramowanie. Jakie konkretnie?
2016-08-31, 12:26
facebook
W SaldeoSMART dbamy o rozwój naszych partnerów, dlatego co jakiś czas organizujemy szkolenia handlowe - przykładem wczorajsze spotkanie poświęcone Odczytywaniu Dokumentów :)
2016-08-31, 12:03
google+
Refaktura to dokument, który służy przeniesieniu kosztów z nabywcy na faktycznego użytkownika danej usługi lub towaru. Kiedy wystawić refakturę i jakie dane muszą się znaleźć na refakturze? To częste pytania wśród przedsiębiorców, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy stykają się z tym dokumentem. Przeczytaj tekst i dowiedz się, co należy wiedzieć o refakturze.
http://www.saldeosmart.pl/blog/refaktura-co-warto-o-niej-wiedziec/Refaktura – co warto o niej wiedzieć?Co w przypadku, gdy kupujemy usługę dla osoby trzeciej? Kiedy wystawić refakturę i o czym należy pamiętać przy jej stosowaniu?
2016-08-30, 11:31
google+
SaldeoSMART się rozwija. W najnowszej, sierpniowej aktualizacji na Użytkowników czekają nowości w integracjach z programami księgowymi, a także przydatne funkcje związane z listą dokumentów oraz odczytywaniem wyciągów bankowych.
http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-saldeosmart-nowosci-w-integracjach/Aktualizacja SaldeoSMART – nowości w integracjachW sierpniowej aktualizacji SaldeoSMART wprowadzono nowości w integracjach m.in. dla Comarch Optima, Sage Symfonia, WF-KaPeR czy WF-FaKir.
2016-08-29, 15:58
google+
Na co zwracają uwagę firmy, szukając biura rachunkowego? Ważną rolę pełni doradztwo w zakresie finansów, doradztwo podatkowe czy gospodarcze. Dla przedsiębiorcy ważne jest wsparcie ze strony księgowego. Więcej na temat doradztwa w biurach rachunkowych znajdziecie na naszym blogu:
http://www.saldeosmart.pl/blog/doradztwo-w-biurach-rachunkowych/Doradztwo w Biurach rachunkowychNie tylko aktualna wiedza księgowa i sprawne rozliczenia stanowią o konkurencyjnej przewadze biura rachunkowego.
2016-08-29, 11:53
google+
Z SaldeoSMART pracuje się lepiej – ponad 30 integracji z programami księgowymi to jedna z cech wyróżniających SaldeoSMART na rynku. Wysoki poziom integracji SaldeoSMART jest wynikiem kilkuletniego doświadczenia i wielu godzin pracy spędzonych nad ich rozwojem. Integracje przygotowane przez SaldeoSMART umożliwiają nie tylko przenoszenie danych do programów księgowych, co znacząco przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu podczas wprowadzania faktur, ale przede wszystkim pozwalają na kompletne przenoszenie już zadekretowanych dokumentów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/z-saldeosmart-pracuje-sie-lepiej-ponad-30-integracji-z-programami-ksiegowymi/
2016-08-29, 11:51
facebook
Analiza danych firmowych to trend, który staje się coraz popularniejszy wśród polskich przedsiębiorców. Jak mają się do tego dane z faktur i czego możemy dowiedzieć się na podstawie zakupów firmowych? Czytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AnalizaDanych
2016-08-29, 10:56
google+
Tym razem zmierzyliśmy się na naszym blogu z tematem start-upów. Odpowiadamy na pytania co to jest start-up i jak rozpocząć swoją własną działalność w tym zakresie. Jeśli masz pomysł na biznes i chcesz zacząć własną działalność gospodarczą - nie czekaj. To czas na start-up.
Czas na start-up? Czytajcie >>>http://www.saldeosmart.pl/blog/czas-na-start-up/Czas na start-upJeśli i Ty chcesz wypróbować swój pomysł na biznes i stworzyć własny start-up, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.
2016-08-26, 16:44
google+
Jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesie? Czy można nauczyć się negocjowania? Zdecydowanie tak. Wystarczy odpowiednia wiedza i przygotowanie, aby bez trudu opanować umiejętność prowadzenia biznesowych rozmów. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się jakie są cechy dobrego negocjatora i od czego zacząć, przystępując do negocjacji w firmie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/negocjacje-na-miare-firmy-jak-prowadzic-skuteczne-negocjacje-w-biznesie/Negocjacje na miarę firmy – jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesieMając odpowiednią wiedzę i przygotowanie, możemy bez trudu opanować skuteczne negocjacje. Dowiedz się więcej o cechach dobrego negocjatora.
2016-08-26, 16:40
google+
Zapraszamy na nowy profil firmy SaldeoSMART w Google+.
https://plus.google.com/+SaldeoSMARTplSaldeoSMART – Google+SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja, która odczytuje skanowane dokumenty i automatycznie uzupełnia informacje z faktury. Pozwala to na wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym, jakiego używasz w swojej firmie.
2016-08-26, 16:39
facebook
Jeśli co miesiąc wystawiasz te same faktury, dowiedz się więcej o fakturach cyklicznych w SaldeoSMART:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_FakturyCykliczne
2016-08-26, 13:19
facebook
Portal Infor.pl opublikował nasz artykuł dotyczący mechanizmu OCR :) Polecamy!
2016-08-23, 11:30
facebook
Zobacz klucz do tworzenia innowacyjnych pomysłów według wiceprezesa LinkedIn ;)
2016-08-22, 10:26
facebook
Bierzemy udział w konkursie Liderzy IT, który towarzyszy nadchodzącym targom It Future Expo. Zachęcamy do oddania głosu! :)

➡ na SaldeoSMART zagłosujesz w kategorii Industry Dedicated IT Solution - informatyczne rozwiązania branżowe:
http://liderzyit.pl/konkurs/#Industry%20Dedicated%20IT%20Solutions

➡ na Marketplanet zagłosujesz w kategorii E-commerce Innovations:
http://liderzyit.pl/konkurs/#E-commerce%20Innovation
2016-08-19, 12:13
facebook
Czy wiesz, że za pomocą wysyłanych do klientów faktur możesz dbać o wizerunek marki? :) Sprawdź proste sposoby na personalizację dkoumentów:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PersonalizacjaFaktury
2016-08-18, 10:58
google+
Dowiedz się więcej na temat użyczenia pojazdu w działalności gospodarczej. Praktyczne informacje czekają na Blogu SaldeoSMART.
http://www.saldeosmart.pl/blog/uzyczenie-pojazduUżyczenie pojazdu w działalności gospodarczejNa czym polega umowa o użyczenie pojazdu w działalności gospodarczej i jakie skutki podatkowe za sobą niesie? Sprawdź na blogu SaldeoSMART!
2016-08-17, 14:57
facebook
Od początku roku Klienci Biur Rachunkowych wystawili w SaldeoSMART już blisko 100 tys. faktur! :)
2016-08-16, 13:36
facebook
Udział w platformach zakupowych (systemach e-procurement) ma gwarantować obu stronom transakcji wiele korzyści. Jakie profity z e-procurement mogą zadecydować o tym, że warto być częścią tego rodzaju platformy?
Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_E-procurement
2016-08-11, 09:31
facebook
Mandat skarbowy jest rodzajem kary dla przedsiębiorcy za popełnione wykroczenie. Co zrobić w sytuacji, gdy fiskus nałoży na nas grzywnę?

➡ Sprawdź na naszym blogu:
http://bit.ly/SaldeoSMART_MandatSkarbowy
2016-08-09, 10:25
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies