SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Jak zdobyć nowych klientów biura rachunkowego? Na Blogu SaldeoSMART czeka na Państwa krótki poradnik jak dotrzeć do nowych klientów. Nie wiesz jak pozyskać nowych klientów? - przeczytaj o reklamie biura rachunkowego i tym, co przyciągnie do Ciebie nowe firmy i potencjalnych klientów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/prowadzisz-biuro-rachunkowe-poznaj-4-sposoby-na-to-jak-zdobyc-nowych-klientow-2/Prowadzisz biuro rachunkowe? Poznaj 4 sposoby na to, jak zdobyć nowych klientówRynek biur rachunkowych stale się rozwija, a księgowość staje się dziedziną coraz bardziej nowoczesną. Jeśli wciąż poszukujesz niezawodnego sposobu na to, aby stać się liderem w rachunkowości i pokonać konkurencję, mamy dla Ciebie cztery sposoby na to, jak pozyskać nowych i utrzymać obecnych klientó
2016-03-21, 12:41
google+
O tym jak ważny jest zoptymalizowany obieg dokumentów w firmie nie musimy pisać. O tym, że jest to szczególnie ważne dla firm o rozproszonej strukturze - także. Jednak postanowiliśmy podzielić się wiedzą o 4 najważniejszych zaletach obiegu dokumentów w firmach wielooddziałowych, z siedzibami w kilku miejscach. Przeczytaj ekspercki artykuł i przekonaj się, ile korzyści zyskuje firma, która wdraża obieg dokumentów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/firma-o-rozproszonej-strukturze-4-zalety-elektronicznego-obiegu-dokumentow/Firma o rozproszonej strukturze – 4 zalety elektronicznego obiegu dokumentówJakie zalety daje wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów w firmie o rozproszonej strukturze?
2016-03-17, 09:40
google+
Już jutro SaldeoSMART będzie na konferencji Marketplanet OnePlace w Sopocie. W pierwszym dniu tego wyjątkowego wydarzenia prezentację "Komfort dostawcy i spokój dyrektora finansowego. Elektroniczne przetwarzanie faktur" przedstawi Edyta Wojtas - Wiceprezes BrainSHARE IT. Innowacyjne rozwiązania to nasza specjalność, więc nie mogło nas tam zabraknąć.
Do zobaczenia!
http://konferencja.marketplanet.pl/Konferencja Marketplanet OnePlace 2016 w SopocieKonferencja Marketplanet OnePlace skupia kadrę menadżerską z działów zakupów, finansów i IT strategicznych firm w Polsce.
2016-03-09, 11:19
google+
Zastanawiasz się nad czymś ekstra w swoim biurze rachunkowym? Pomyśl o udostępnieniu swoim klientom platformy z dostępem do historii rozliczeń księgowych online. Korzyść dla klienta, ale także dla księgowych w biurze, ponieważ taka platforma umożliwia automatyczne przesyłanie rozliczeń do klientów. Ułatw sobie pracę z Komunikacją z Klientem w SaldeoSMART.
http://www.saldeosmart.pl/blog/rozliczenia-ksiegowe-dla-klientow-online/Rozliczenia księgowe dla Klientów onlineW kontekście prowadzenia biznesu, planowania zmian, rozwoju czy analizy kondycji firmy warto mieć dostęp do historii rozliczeń księgowych – czyli informacji o wynikach przedsiębiorstwa osiągniętych w kolejnych miesiącach wraz z informacjami podatkowymi.
2016-03-04, 11:07
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies