SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Wdrażanie Jednolitego Pliku Kontrolnego w firmach trwa. My zadaliśmy sobie pytanie, jak wprowadzenie JPK wpłynie na pracę księgowych, jakie zmiany czekają biura rachunkowe. Jeśli jeszcze nie wiem, co wiążę się z obsługą JPK - koniecznie przeczytaj nasz tekst.
http://www.saldeosmart.pl/blog/ksiegowi-kontra-jpk-jakie-zmiany-czekaja-biura-rachunkowe/Księgowi kontra JPK. Jakie zmiany czekają biura rachunkowe?Jakie zmiany dla biur przyniesie wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego? Jak nowe przepisy wpłyną na pracę księgowych?
2016-09-22, 13:13
facebook
Podstawą sukcesu firmy często są relacje biznesowe z jej kontrahentami. Jakie informacje o kontrahentach dostarcza SaldeoSMART i co mówią raporty analityczne? Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Kontrahenci
2016-09-22, 09:58
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-09-19, 15:09
google+
Zastanawiasz się jaki kierunek studiów wybrać? Jeśli lubisz liczby, potrafisz myśleć analitycznie i chcesz pracować w biurze, to warto pomyśleć o perspektywach jakie dają finanse i rachunkowość. Te studia otwierają drogę do wielu ciekawych zawodów: księgowego, biegłego rewidenta czy audytora. Dowiedz się jak zostać księgowym, postaw na karierę w rachunkowości :)
http://www.saldeosmart.pl/blog/zawod-ksiegowy-czy-warto-postawic-na-kariere-w-rachunkowosciZawód: księgowy. Czy warto postawić na karierę w rachunkowości?Sweter, okulary i wielka księga albo w najlepszym przypadku skomplikowane tabelki w Excelu? Wcale nie! Dowiedz się jak zostać księgowym?
2016-09-19, 11:27
facebook
Księgowy, podobnie jak bibliotekarz czy urzędnik, to zawody w dalszym ciągu postrzegane w bardzo stereotypowy sposób. Czy w takim razie warto postawić na karierę w rachunkowości? ;) Przeczytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ZawodKsiegowy
2016-09-19, 10:21
google+
Temat wprowadzenia JPK nadal na topie. Nic dziwnego, już dawno było takiej rewolucji w zakresie przekazywania informacji do urzędów. Jednolity Plik Kontrolny ciągle jest jednak niezrozumiały dla wielu firm. Wiele z nich zastanawia się, czy JPK utrudni działalność firm czy jednak ją ułatwi. Na odpowiedź na to pytanie na pewno musimy jeszcze poczekać, ale już teraz warto zapoznać się z informacjami, co oznacza wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) dla polskich przedsiębiorstw.
http://www.saldeosmart.pl/blog/czy-jpk-utrudni-dzialalnosc-duzych-firm/Czy JPK utrudni działalność dużych firm?Nowa ustawa o JPK a obowiązki firm. Co oznacza wprowadzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego dla polskich przedsiębiorstw?
2016-09-15, 11:00
facebook
Funkcja wystawiania faktur cyklicznych to ułatwienie dla tych, którzy mają stałych odbiorców lub usługi abonamentowe. Korzysta z niej 10% firm wystawiających faktury w SaldeoSMART :)

Dowiedz się więcej o fakturach cyklicznych:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_FakturyCykliczne
2016-09-14, 12:30
Nowy wizerunek aplikacji SaldeoSMART
Wraz z nadejściem jesieni internetowa platforma księgowa SaldeoSMART zaczęła posługiwać się nowym, odświeżonym logotypem. W swojej identyfikacji wizualnej firma postawiła na prostotę formy i przyjemne dla oka, nasycone kolory.
Aktualności Firmowe
2016-09-13, 16:11
google+
Wśród wystawców na największych targach informatyczno-technologicznych w Polsce, IT Future Expo 2016, nie mogło zabraknąć SaldeoSMART. Spotkanie z liderami rynku IT, networking oraz konkurs Liderzy IT to główne punkty wydarzenia, które po raz IV zgromadziło na Stadionie Narodowym w Warszawie kilkadziesiąt firm, które wyznaczają trendy w nowych technologiach. W Centrum Konferencyjne na Stadionie PGE Narodowym było obecne także SaldeoSMART. Poznajcie krótką relację z tego wydarzenia.
http://www.saldeosmart.pl/blog/saldeosmart-na-targach-it-future-expo-2016SaldeoSMART na Targach IT Future Expo 2016Wśród wystawców na największych targach informatyczno-technologicznych w Polsce, IT Future Expo 2016, nie mogło zabraknąć SaldeoSMART
2016-09-12, 16:27
facebook
Kontrolowanie płatności w firmie to duże wyzwanie, ale są przecież narzędzia, które mogą nam w tym pomóc :) Jakie? Czytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PlatnosciWfirmie
2016-09-12, 13:19
google+
Zbuduj wizerunek swojej firmy wśród kontrahentów. Jednym z narzędzi są Twoje faktury - zadbaj aby wystawiane faktury miały logo firmy oraz inne informacje, które ułatwią jej identyfikację wśród kontrahentów. SaldeoSMART podpowiada, jak spersonalizować wystawiane faktury.
http://www.saldeosmart.pl/blog/personalizacja-faktury-jako-element-prPersonalizacja faktury jako element PRPersonalizacja faktury pomoże Ci w budowaniu wizerunku marki i jej rozpoznawalności. Sprawdź jak to zrobić z SaldeoSMART.
2016-09-12, 10:13
facebook
Mamy rozwiązanie na gubiące się dokumenty! ;)
2016-09-09, 14:29
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-09-07, 14:08
google+
Czas na zmianę. SaldeoSMART z nowym logo, które zostało znacznie przeprojektowane. Zmieniła się kolorystyka i uproszczono formę graficzną. Nowe logo SaldeoSMART lepiej oddaje najważniejsze cechy programu - innowacyjność i nowoczesność.
http://www.saldeosmart.pl/blog/nowy-wizerunek-saldeosmart/Nowy wizerunek SaldeoSMARTNowy wizerunek SaldeoSMART. Od 1 września posługujemy się odświeżonym logo, które lepiej oddaje cechy aplikacji - nowoczesność i innowacyjność.
2016-09-06, 15:14
google+
Co musisz wiedzieć o kapitale zapasowym? Składa się na niego część kapitału własnego przedsiębiorstwa wydzielona na pokrycie potencjalnych strat finansowych. Stanowi on dodatkowe źródło finansowania i pewną rezerwę, która zabezpiecza funkcjonowanie danego podmiotu. Kiedy i na jakich zasadach tworzy się kapitał zapasowy?  Jakie firmy muszą posiadać kapitał zapasowy? Tego dowiesz się z naszego wpisu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/kapital-zapasowy-co-musisz-o-nim-wiedziec/Kapitał zapasowy – co musisz o nim wiedzieć?Czym jest oraz kiedy i na jakich zasadach tworzy się kapitał zapasowy? Dowiedz się wszystkiego z najnowszego wpisu na blogu SaldeoSMART.
2016-09-06, 15:11
facebook
Idzie jesień, idzie nowe! Od 1 września posługujemy się nowym, odświeżonym logo :) Jak Wam się podoba?

Więcej o tych zmianach przeczytacie tutaj:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_NowyWizerunek
2016-09-05, 12:04
facebook
Już w przyszłym tygodniu odbędą się targi It Future Expo, w których bierzemy udział! :) Spotkanie dotyczy trendów oraz innowacji informatyczno-technologicznych.
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj:
➡ http://warszawa.itfuture.pl
2016-09-02, 13:46
google+
Na czym polega amortyzacja sprzętu komputerowego. Czy kupiony komputer lub drukarkę lepiej wrzucić w koszty czy amortyzować? Jaką metodę amortyzacji najlepiej wybrać? To są pytanie ważne dla przedsiębiorców. Na pewno wiele wątpliwości rozwiej rozmowa z zaufanym księgowym, który doradzi najlepsze wyjście, ale dobrze jest też samodzielnie dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat amortyzacji środków trwałych.
http://www.saldeosmart.pl/blog/amortyzacja-sprzetu-komputerowego/Amortyzacja sprzętu komputerowegoJeśli planujemy zakup np. komputerów, musimy pamiętać, że jest to środek trwały, czyli obowiązuje nas amortyzacja sprzętu komputerowego.
2016-09-01, 14:15
google+
Zastanawiasz się jak wystawić fakturę dla swojego kontrahenta? Z aplikacją do fakturowania SaldeoSMART zrobisz to łatwo i szybko. Nie wiesz co to jest faktura? Wyjaśnimy kto i kiedy powinien ją stosować.
Przygotowaliśmy krótki przewodnik, w którym czekają na Państwa informacje o fakturowaniu w SaldeoSMART, a także kilka podpowiedzi jak sprawne wystawianie faktur może pomóc w prowadzeniu firmy.
http://www.saldeosmart.pl/blog/wystawianie-faktur-w-saldeosmartWystawianie faktur w SaldeoSMARTJak wystawić fakturę w SaldeoSMART i co powinno się na niej znaleźć? Wyjaśniamy także jakie informacje powinny znaleźć się na fakturze.
2016-09-01, 14:10
facebook
SaldeoSMART to aplikacja, która łączy inteligentny obieg dokumentów z programem do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl
2016-09-01, 10:01
google+
Szkolimy Sieć Partnerską SaldeoSMART.
2016-08-31, 12:42
google+
Zastanawiasz się jak wybrać dobry program do skanowania faktur? Na co szczególnie zwrócić uwagę, decydując się na program do odczytywania skanowanych dokumentów? Podpowiemy. Ważnym elementem jest oferowane wsparcie techniczne i support, na który może liczyć użytkownik takiego programu do skanowania faktur. Więcej wskazówek znajdziesz na stronie http://www.saldeosmart.pl/blog/jak-wybrac-dobry-program-do-odczytywania-skanowanych-faktur-trzy-wazne-elementy/Jak wybrać dobry program do odczytywania skanowanych faktur? Trzy ważne elementyZastanawiasz się, wg jakiego klucza wybrać najlepszy program do skanowania faktur? Poszukaj podpowiedzi w artykule SaldeoSMART.
2016-08-31, 12:41
google+
Czy w biurze rachunkowym można pracować zdalnie? Jak wygląda home office w księgowości? Z tym tematem zmierzyliśmy się na naszym Blogu. Podpowiadamy jakie oprogramowanie jest niezbędne w zdalnej pracy w księgowości, a także jakie są zalety takiej formy współpracy księgowego i biura rachunkowego. Czytaj koniecznie:
http://www.saldeosmart.pl/blog/ksiegowosc-home-office-mozliwa-dzieki-odczytywaniu-dokumentow-saldeosmart/Księgowość home office możliwa dzięki odczytywaniu dokumentów SaldeoSMARTJeszcze kilkanaście lat temu praca z domu kojarzyła się jedynie z nisko opłacanym chałupnictwem. Dziś decyduje się na to coraz więcej osób z różnych branż – IT, marketingu, sprzedaży. Zdalnie można pracować również w biurze rachunkowym – wystarczy zadbać o odpowiednie oprogramowanie. Jakie konkretnie?
2016-08-31, 12:26
facebook
W SaldeoSMART dbamy o rozwój naszych partnerów, dlatego co jakiś czas organizujemy szkolenia handlowe - przykładem wczorajsze spotkanie poświęcone Odczytywaniu Dokumentów :)
2016-08-31, 12:03
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies