SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Brak otrzymania należności od kontrahenta w terminie może poważnie zdestabilizować przepływy finansowe firmy, a nawet sprawić, że utraci ona płynność finansową.
Jak sprawdzić wiarygodność kontrahenta? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_WiarygodnyKontrahent
2017-03-27, 11:28
facebook
Dzięki SaldeoSMART możesz zebrać dokumenty w jednym miejscu! :)
2017-03-24, 10:08
google+
Nieopłacone w terminie faktury są zmorą przedsiębiorców. Czy opłaca się przeprowadzić windykację we własnym zakresie? A może lepiej dochodzenie należności zlecić wyspecjalizowanej firmie? Sama windykacja ma dwie odsłony - miękką, czyli polubowne załatwianie sprawy i ustalanie warunków spłaty z dłużnikiem oraz twardą - skierowanie sprawy do sądu. Jeżeli Twoja firma ma problem z odzyskaniem należności, to nie należy zwlekać z podjęciem dalszych kroków. Dowiedz się więcej na temat windykacji, a będziesz mógł zdecydować czy przeprowadzać ją samodzielnie, czy zlecić zewnętrznej firmie windykacyjnej.
http://www.saldeosmart.pl/blog/windykacja-jak-ja-przeprowadzic-sprawnieW jak windykacja. Jak ją przeprowadzić sprawnie?Windykacja - czy opłaca się przeprowadzić ją we własnym zakresie? A może lepiej dochodzenie należności zlecić wyspecjalizowanej firmie?
2017-03-22, 14:18
facebook
Zobacz fotorelację z I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART! :)
2017-03-20, 12:04
facebook
Posiadanie elektronicznego archiwum to również możliwość prowadzenia bardziej sprawnej rekrutacji i tworzenia bazy kandydatów. Jak wykorzystać elektroniczne archiwum SaldeoSMART do rekrutacji? Dowiedz się na naszym blogu! :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ElektroniczneArchiwumRekrutacja
2017-03-20, 10:06
facebook
W zbliżającym się 2018 roku rząd zapowiada wielką reformę podatkową. Ma ona ułatwić obywatelom rozliczanie się oraz zwiększyć ściągalność podatków od przedsiębiorców oraz osób prywatnych.
Co wiemy o nadchodzących zmianach? Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ReformaPodatkowa
2017-03-10, 12:05
facebook
Moduł Zaliczki przeznaczony jest przede wszystkim dla firm, które mają wielu pracowników pobierających zaliczki lub których pracownicy pracują zdalnie.
2017-03-08, 09:04
google+
Zwalniasz? Dowiedz się, jak prawidłowo wystawić świadectwo pracy w 2017 r. Nowy rok przyniósł zmiany w prawie pracy, które dotyczą m.in. zasad wystawiania świadectwa pracy w przypadku zakończenia umowy i jednoczesnego podpisana kolejnej. Zajrzyj na nasz Blog i sprawdź, co powinieneś wiedzieć na temat wystawiania świadectwa pracy dla pracowników.
http://www.saldeosmart.pl/blog/jak-prawidlowo-wystawic-swiadectwo-pracy-w-2017-rZwalniasz? Dowiedz się, jak prawidłowo wystawić świadectwo pracy w 2017 r.Zmiany w prawie pracy w 2017r. Dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wystawić pracownikowi świadectwo pracy w sytuacji zakończenia umowy.
2017-03-07, 11:52
facebook
W lutowej aktualizacji pojawiła się nowość - Moduł KASA, który umożliwia obsługę transakcji gotówkowych i prowadzenie w aplikacji Kasy. Jak korzystać z tej funkcji? Zobacz krótką instrukcję:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ModulKasa
2017-03-03, 08:47
facebook
Każdy księgowy wie, jak ważne jest prawidłowe przechowywanie firmowej dokumentacji. Ale czy wiesz, że istnieje rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko ułatwisz sobie pracę, ale też zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy?
Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_DokumentacjaKsiegowa
2017-03-02, 10:06
facebook
Jeżeli wciąż nie wiesz, komu podarować 1% swojego podatku, możesz skorzystać z rekomendacji zespołu SaldeoSMART i wesprzeć Krakowską Fundację Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy :)

Dowiedz się więcej o przekazywaniu 1% podatku:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_1ProcentPodatku
2017-03-01, 12:28
facebook
Podwyżka minimalnego wynagrodzenia na rok 2017 to dobra wiadomość dla tych, którzy pracują na podstawie umowy o pracę. Jednak osoby, które w tym roku planują założyć własną firmę, powinny posiadać informację o zwyżkach kosztów związanych ze składkami ZUS.
Dowiedzcie się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SkladkiZUS
2017-02-24, 10:57
google+
Lutowa aktualizacja SaldeoSMART wprowadza nowość w Pakiecie Komunikacja z Klientem - moduł KASA z funkcjami wystawianie dokumentów KP, KW oraz generowanie Raportów Kasowych. Ta funkcja została wskazana w noworocznej ankiecie wśród Użytkowników jako jedna z istotniejszych i bardziej oczekiwanych. To jednak nie wszystko, także w Pakietach Odczytywanie i Obieg Dokumentów Użytkownicy znajdą przydatne nowości.
Zapraszamy >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-luty-2016-nowy-modul-kasaAktualizacja luty 2016 – nowy moduł KASALutowa aktualizacja wprowadza nowość – moduł KASA z funkcjami wystawiania dokumentów KP, KW oraz generowania Raportów Kasowych.
2017-02-22, 11:41
google+
Ważne informacje dla księgowych i przyszłych przedsiębiorców. Sprawdź koniecznie co się zmieniło oraz ile wynoszą składki ZUS dla nowych firm.
http://www.saldeosmart.pl/blog/nowa-dzialalnosc-gospodarcza-ile-beda-wynosic-skladki-zus-dla-firmNowa działalność gospodarcza - ile będą wynosić składki ZUS dla firm?Przedsiębiorco, zakładasz działalność gospodarczą? Sprawdź koniecznie ile będą wynosić składki ZUS dla nowych firm w 2017 roku.
2017-02-21, 09:47
Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART 16-17 marca 2017
Zespół SaldeoSMART zaprasza Partnerów na I edycję Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Spotkanie odbędzie się w dniach 16-17 marca w Warszawie. W programie znajdują się podsumowanie sprzedaży 2016, plany rozwojowe, Case Study wdrożeń SaldeoSMART a także prezentacje techniczne dotyczące integracji oraz wybranych funkcji aplikacji.
Aktualności Firmowe
2017-02-17, 14:50
facebook
Nieopłacone w terminie faktury są zmorą przedsiębiorców. Czy opłaca się przeprowadzić windykację we własnym zakresie? A może lepiej dochodzenie należności zlecić wyspecjalizowanej firmie? Odpowiedzi szukaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Windykacja
2017-02-17, 12:12
google+
Planujesz pracownika i zastanawiasz się, jaką umowę zaproponować? W naszym wpisie poznasz plusy i minusy umowy zlecenia oraz umowy o pracę. Warto znać to porównanie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/zlecenie-czy-etat-plusy-i-minusy-z-perspektywy-firmyZlecenie czy etat? Plusy i minusy z perspektywy firmyUmowa-zlecenie, a umowa o pracę. Jak wprowadzone zmiany w kodeksie pracy wpływają na życie statystycznego przedsiębiorcy?
2017-02-17, 10:29
facebook
Bez konieczności ręcznego przepisywania dokumentów i bez wersji papierowej - aplikacja SaldeoSMART pozwala na pracę przy dużym rozproszeniu zespołu :)
2017-02-16, 14:38
facebook
Technologia cloud computing ma wielu zwolenników i przeciwników, jednak faktem jest, że rośnie jej popularność wśród przedsiębiorstw.
Przeczytaj, co o tym systemie pracy mówi Krzysztof Wojtas, prezes BrainSHARE it systems i architekt SaldeoSMART :)
2017-02-14, 12:23
facebook
Jedną z regulacji nowelizacji ustawy o VAT jest ustawa o podatku od towarów i usług, która określa m.in. nowe warunki dla podmiotów gospodarczych, które będą chciały skorzystać z ulgi podatkowej w ramach zwolnienia podmiotowego VAT. Kto najbardziej zyska na nowej reformie? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ZwolnieniePodmiotoweVAT
2017-02-13, 13:54
google+
Wielu pracowników korzysta na co dzień z samochodów służbowych. Dlatego warto wiedzieć, co zrobić w sytuacji, gdy jadąc samochodem służbowym będą mieli wypadek.
W przypadku udziału samochodu firmowego w kolizji drogowej powinniśmy zawsze wzywać policję na miejsce zdarzenia. W innym przypadku firma ubezpieczeniowa może zakwestionować wypłatę odszkodowania, co oczywiście mogłoby mieć dalsze konsekwencje. Co jeszcze należy wiedzieć o kolizjach z udziałem samochodów służbowych?
Czytajcie na Blogu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/wypadek-drogowy-jadac-samochodem-sluzbowymCo się stanie, gdy będziesz miał wypadek drogowy, jadąc samochodem służbowym?Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem każdego posiadacza samochodu. A co jeśli masz wypadek drogowy jadąc samochodem służbowym a nie prywatnym?
2017-02-09, 15:00
facebook
Już w marcu organizujemy I edycję Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART! :) To wydarzenie pozwoli nam i naszym Partnerom Handlowym na wymianę doświadczeń, wiedzy i poznanie trendów wdrożeń naszej platformy.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl/konferencja
2017-02-06, 11:40
facebook
Ubezpieczenie oraz wypłata odszkodowania z polisy auta firmowego lub służbowego jest bardziej skomplikowane niż w przypadku pojazdu prywatnego.
Sprawdź, co powinieneś wiedzieć na ten temat:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SamochodSluzbowy
2017-02-01, 08:57
google+
Już niebawem wydarzenie, na które czeka wielu naszych Partnerów Handlowych. W marcu odbędzie się I edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Konferencji dla dystrybutorów SaldeoSMART, programów księgowych i ERP, firm informatycznych oraz zajmujących się obsługą IT.
Więcej szczegółów już wkrótce.
http://www.saldeosmart.pl/konferencja
2017-01-31, 16:52
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies