SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Klientami biur rachunkowych są firmy z przeróżnych branż, dlatego bardzo wiele zmian prawnych może mieć wpływ na ich pracę.
Zobacz, co ostatnio wydarzyło się w kwestii podatków:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PodatkiZmiany
2016-12-08, 13:18
google+
Musisz ręcznie wprowadzać wiele pozycji z faktur do swojego programu księgowego lub magazynowego? Już nie! Mamy dla Ciebie pomoc w postaci Odczytywanie pozycji faktur SaldeoSMART, które jest dostępne w ramach Pakietów Odczytywanie Dokumentów oraz Obieg Dokumentów. To idealne rozwiązanie dla firm, które prowadzą zaawansowaną analitykę swoich kosztów i wydatków.
Dowiedz się więcej na naszej stronie >>> http://www.saldeosmart.pl/firma/odczytywanie-pozycji-fakturOdczytywanie pozycji faktur i JPK w SaldeoSMARTOdczytywanie pozycji towarowych faktur | Pobieranie dokumentów do pliku JPK
2016-12-07, 16:08
google+
Skuteczne pozyskiwanie nowych kontrahentów odbywa się na wielu płaszczyznach. Oczywiście bardzo duże znaczenie mają dostarczane usługi lub towary, jednak warto wziąć także pod uwagę współpracę w zakresie doradztwa, czyli wszystko to, co klient dostaje w pakiecie. Odpowiedz na pytanie jak wybrać najlepszego dostawcę i jakimi kryteriami się sugerować, a dowiesz się jednocześnie, nad czym należy pracować, aby takim dostawcą się stać. Może Ci w tym pomóc nurt Open Innovation. Dowiedz się więcej na ten temat na Blogu SaldeoSMART >>>
http://www.saldeosmart.pl/blog/najlepszy-dostawca-jak-go-wybracNajlepszy dostawca – jak go wybrać spośród wielu?Jakie kryteria stosować podczas wyboru dostawców? Podpowiadamy też jak Open Innovation pomaga w pozyskiwaniu nowych kontrahentów.
2016-12-07, 16:03
facebook
Jakiś czas temu przygotowaliśmy dla naszych klientów, biur rachunkowych, biuletyn! :)

Skupiliśmy się w nim na zestawieniu najważniejszych nowości, przykładach wdrożeń oraz opisach dostępnych modułów SaldeoSMART. To wszystko po to, żeby ułatwić poznanie funkcji naszej platformy!
2016-12-07, 11:45
facebook
Prowadzisz niewielką firmę i wydaje Ci się, że nie stać Cię na system do obiegu dokumentów? Elektroniczny obieg to rozwiązanie, z którego mogą korzystać podmioty zatrudniające nawet kilka osób. W dodatku jest ono w zasięgu finansowym każdej firmy :)

Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ObiegDokumentowWzasieguReki
2016-12-02, 09:12
google+
Jak szybko i sprawnie wysłać klientom biura rozliczenie księgowe? Czy przesyłanie informacji o wyniku firmy przez księgowego można wykonać bez konieczności ręcznego pisania wielu maili? Oczywiście TAK! Wystarczy zapoznać z funkcjonalnością Pakietu Komunikacja z Klientem, którego możliwości rozwiązuję wiele problemów biura rachunkowego. Czytajcie więcej na naszym Blogu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/rozliczenia-ksiegowe-w-saldeosmartRozliczenia księgowe w SaldeoSMARTRozliczenia księgowe, dostępne w Pakiecie Komunikacja z Klientem, są jednym z głównych modułów aplikacji SaldeoSMART. Wysyłaj je z SaldeoSMART.
2016-11-30, 14:48
facebook
Nie trzeba sięgać po papierowe faktury – ich podgląd jest widoczny na monitorze ;)
2016-11-30, 11:11
facebook
Przesyłanie rozliczeń przez księgowych z biura rachunkowego należy do najważniejszych elementów obsługi księgowej firm ;) Jak ułatwiamy rozsyłanie rozliczeń do klientów? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_RozliczeniaKsiegowe
2016-11-28, 14:53
facebook
Prowadząc działalność często jesteśmy raz dostawcą usług lub towarów, a raz kupującym. Znajomość obu punktów widzenia jest niezwykle przydatna i w praktyce przekłada się na lepszą współpracę między firmami :)

Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_NajlepszyDostawca
2016-11-25, 15:20
facebook
Obieg dokumentów SaldeoSMART jest konfigurowany dla Firmy indywidualnie, dlatego uwzględnia potrzeby każdego Klienta :)

Więcej zalet pakietu znajdziesz tutaj:
➡ http://www.saldeosmart.pl/biuro/obieg-dokumentow
2016-11-23, 10:07
google+
Odpowiedzialność, ergonomia, ekologia – po tym poznasz firmę, której nie jest wszystko jedno. Czy wiecie, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu (corporate social responsibility, w skrócie CSR)? To określenie kojarzy się z językiem korporacji, ale coraz więcej firm MŚP, a nawet mikro, wprowadza działania, które zaliczają je do firm odpowiedzialnych społecznie. Na naszym blogu kilka podpowiedzi, co można zrobić, aby i Wasza firma dołączyła do tego grona.
http://www.saldeosmart.pl/blog/odpowiedzialny-biznesOdpowiedzialność, ergonomia, ekologia – po tym poznasz firmę, której nie jest wszystko jednoCzym jest społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)? Kryje się pod tym cała filozofia działania, dążąca do zrównoważonego funkcjonowania firmy.
2016-11-22, 16:17
facebook
A co Was najbardziej mobilizuje do pracy? ;)
2016-11-21, 13:19
facebook
Czym jest odpowiedzialny biznes i po czym poznać firmę, której nie jest wszystko jedno? Sprawdź na naszym blogu! :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_OdpowiedzialnyBiznes
2016-11-18, 14:57
google+
Księgowy ze zmianami ma do czynienia na co dzień. Są to nie tylko zmiany w prawie podatkowym i przepisach, ale także nowości technologiczne, które wpływają na jego codzienną pracę - programy dla księgowych, aplikacje ułatwiające pracę, digitalizacja dokumentów czy też obieg dokumentów księgowych. W tym roku taka duża zmiana dotyczyła wprowadzenia Jednolitego Pliku Kontrolnego. To nie wszystko. Dowiedz się, co się zmienia w życiu zawodowym księgowego.
http://www.saldeosmart.pl/blog/nieznajomosc-prawa-szkodzi-nadazaj-za-zmianami/Nieznajomość prawa szkodzi. Nadążaj za zmianamiRosnące potrzeby przedsiębiorców i zmiany w prawie sprawiły, że księgowi musieli wyposażyć się w niezawodne rozwiązania informatyczne.
2016-11-17, 15:35
facebook
Na dodatek, dzięki liście niezapłaconych faktur od razu wiadomo, który kontrahent jeszcze nie zapłacił faktury.
2016-11-17, 12:28
facebook
Już w tę środę zapraszamy do udziału w wydarzeniu 2+1 Akademia Przedsiębiorczości! :) Pojawimy się na nim z prelekcją: „SaldeoSMART – o zarządzaniu dokumentami w firmie i sprawnej komunikacji z księgowością”, podczas której opowiemy, jak można sprawnie i efektywnie zorganizować w firmie obieg dokumentów i współpracować z księgowością.

Więcej szczegółów o wydarzeniu poniżej:
2016-11-14, 14:01
facebook
Nie chcesz, aby umknęły Ci istotne informacje? Doskonale to rozumiemy! :) Sprawdź, jakiego rodzaju powiadomienia oferuje SaldeoSMART:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PowiadomieniaAplikacji
2016-11-11, 10:14
facebook
Nasza platforma pozwoli Ci na przyspieszenie i usprawnienie procesu wprowadzania faktur kosztowych :)
2016-11-10, 11:51
facebook
Nasz zespół nie tylko aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych, ale również przez cały czas pracuje nad rozwojem programu SaldeoSMART. Poznaj funkcje które zostały dodane wraz z najnowszą aktualizacją! :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AktualizacjaListopad16
2016-11-09, 14:46
facebook
Już wkrótce, w dniach 14-20 listopada, rusza tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Włączamy się w to wydarzenie w ramach 2+1 Akademii Przedsiębiorczości, która odbędzie się 16 listopada w Gdyni! :) Zapraszamy!

Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_AkademiaPrzedsiebiorczosci
2016-11-04, 14:14
google+
Nadchodzi tegoroczna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od 14 do 20 listopada w całej Polsce będą odbywać się wydarzenia, których celem jest aktywizacja i edukacja przedsiębiorców i osób związanych z biznesem. SaldeoSMART jest Patronem Strategicznym 2+1 Akademii Przedsiębiorczości, która pod hasłem "Jak skutecznie zarządzać firmą" zgromadzi pomorskich przedsiębiorców już 16 listopada w Gdyni. Serdecznie polecamy i mamy nadzieję - do zobaczenia.
http://www.saldeosmart.pl/blog/21-akademia-przedsiebiorczosci-z-saldeosmart2+1 Akademia Przedsiębiorczości z SaldeoSMARTOd 14.11.2016 rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. SaldeoSMART włącza się w to wydarzenie w ramach 2+1 Akademii Przedsiębiorczości.
2016-11-03, 11:56
facebook
Dzisiaj obchodzimy Dzień Oszczędzania. To doskonały pretekst do zapoznania się ze sposobami obniżania wydatków w firmie. Jak zredukować niepotrzebne koszty? Przeczytaj na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_TechnologiaAOszczedzanieWFirmie
2016-10-31, 15:22
Wiosenna Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Twórcy aplikacji SaldeoSMART zapraszają na konferencję dla specjalistów zajmujących się sprzedażą oprogramowania dla księgowości i obsługą informatyczną firm. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się w marcu 2017 roku, nie zabraknie tematyki najbardziej aktualnych trendów w rozwiązaniach informatycznych dedykowanych branży finansowo-księgowej.
Aktualności Firmowe
2016-10-27, 15:29
google+
Wiemy jak ważne jest dla księgowych i przedsiębiorców bycie na bieżąco. Dlatego też w SaldeoSMART mamy rozbudowany system powiadomień, którymi w prosty sposób można zarządzać. Tak, aby dostawać najważniejsze dla firmy informacje.
http://www.saldeosmart.pl/blog/zarzadzanie-powiadomieniami-w-saldeosmartZarządzanie powiadomieniami w SaldeoSMARTZarządzanie powiadomieniami w SaldeoSMART. Zadbaj, aby nie umknęły Ci ważne informacje na temat aktywności w aplikacji lub istotnych dat.
2016-10-27, 12:12
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies