SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
Kalendarz świat nietypowych w Polsce wzbogacił się o nowe święto. Na 21 czerwca zaplanowano świętowanie Dnia Przedsiębiorcy. O co chodzi? Dzień Przedsiębiorcy to inicjatywa, która ma integrować środowiska przedsiębiorców oraz wspierać wzrost świadomości społecznej w zakresie roli przedsiębiorców w rozwoju biznesu. Brzmi bardzo ambitnie - my zaś podpowiadamy, jak w bardziej praktyczny sposób uczcić ten dzień. Jesteście ciekawi jak? Zapraszamy na Blog SaldeoSMART >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/3-pomysly-na-swietowanie-dnia-przedsiebiorcy/3 pomysły na świętowanie Dnia PrzedsiębiorcyNa 21. czerwca zaplanowano wprowadzenia do kalendarza nowego święta. Będzie to Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy.
2016-06-23, 10:49
facebook
Każdy przedsiębiorca, stojąc przed koniecznością wydatków, analizuje korzyści, przelicza zyski i zastanawia się, czy dana zmiana jest niezbędna. Kiedy oprogramowanie do odczytywania dokumentów będzie najbardziej potrzebne?

Dowiedz się z naszego bloga:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SkanowanieFaktu
2016-06-23, 10:32
facebook
Poznaj naszą nową funkcję, czyli Odczytywanie Wyciągów Bankowych! To automatyczne rozliczanie przychodzących i wychodzących transakcji firmy, z bardzo prostym mechanizmem działania :)

➡ Dowiedz się więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_OdczytywanieWyciagowBankowych
2016-06-22, 12:59
google+
Czym jest obieg dokumentów księgowych? Odpowiadamy - podstawą w zarządzaniu rachunkowością firmy i jej dokumentami księgowymi. Od tego, jak jest zorganizowany obieg dokumentów księgowych bardzo dużo zależy, choćby to, jak szybko i sprawnie przepływają dokumenty, jak wygląda proces ich akceptacji u poszczególnych osób czy jak łatwo jest obecny status każdego dokumentu. Jednym słowem, jeśli chcesz sprawnie zarządzać dokumentami w dziale księgowym czy biurze rachunkowych (Tak, biura rachunkowe coraz częściej wdrażają u siebie obieg i usprawniają w ten sposób swoją pracę) - pomyśl o obiegu dokumentów księgowych dla siebie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/obieg-dokumentow-ksiegowych/Obieg dokumentów księgowychObieg dokumentów księgowych to jeden z najistotniejszych elementów zarządzania rachunkowością współczesnego przedsiębiorstwa.
2016-06-22, 12:05
facebook
Szukasz kompleksowego rozwiązania wspierającego działy zakupowe i finansowe? Sprawdź ofertę Marketplanet :)
2016-06-20, 13:41
facebook
SaldeoSMART pracuje dla Ciebie przez całą dobę - Ty w tym czasie możesz kibicować naszej reprezentacji ;)
2016-06-16, 11:51
google+
Tym razem zmierzyliśmy się na naszym blogu z tematem start-upów. Odpowiadamy na pytania co to jest start-up i jak rozpocząć swoją własną działalność w tym zakresie.
Czas na start-up? Czytajcie >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/czas-na-start-up/Czas na start-upJeśli i Ty chcesz wypróbować swój pomysł na biznes i stworzyć własny start-up, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.
2016-06-14, 10:58
facebook
Z okazji Dnia Księgowego życzymy wszystkim księgowym solidnych i terminowych klientów, dokumentów dostarczanych na czas (a nawet przed czasem!), zawsze poprawnych rozliczeń oraz rzadkich kontroli ;)
A po pracy dużo czasu dla najbliższych oraz pozytywnej energii do działania!

Na naszym blogu znajdziesz ciekawostki związane z Dniem Księgowego:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_DzienKsiegowego
2016-06-09, 09:10
facebook
Start-upy to młode przedsiębiorstwa poszukujące własnego modelu biznesowego i nowych rynków zbytu, które nie boją się podejmować ryzyka, będąc przede wszystkim nastawione na rozwój i zysk. Jeśli myślisz o własnym biznesie, sprawdź nasze wskazówki :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_StartUp
2016-06-06, 10:56
facebook
Onet Biznes opublikował nasz artykuł na temat nowoczesnych technologii w księgowości :) Chcesz wiedzieć, dlaczego IT to nieodłączne narzędzie pracy współczesnych finansistów? Zapraszamy do lektury!
2016-06-01, 12:17
facebook
Aż 51% przedsiębiorstw przebadanych podczas marcowej konferencji Marketplanet OnePlace potwierdziło, że faktury odbiera w wersji papierowej. Z czego wynika tak niski współczynnik wykorzystania e-faktur? Dowiesz się z naszego bloga:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_TrendyE-faktury
2016-05-31, 10:36
facebook
Pakiet SaldeoSMART Odczytywanie Dokumentów posiada wiele funkcji, warto więc z nich skorzystać i przekazać swojemu klientowi dostęp do programu :) Jak to zrobić? Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PanelDlaKlienta
2016-05-26, 10:10
google+
Na co zwracają uwagę firmy, szukając biura rachunkowego? Ważną rolę pełni doradztwo w zakresie finansów, doradztwo podatkowe czy gospodarcze. Dla przedsiębiorcy ważne jest wsparcie ze strony księgowego. Więcej na temat doradztwa w biurach rachunkowych znajdziecie na naszym blogu:
http://www.saldeosmart.pl/blog/doradztwo-w-biurach-rachunkowych/Doradztwo w Biurach rachunkowychNie tylko aktualna wiedza księgowa i sprawne rozliczenia stanowią o konkurencyjnej przewadze biura rachunkowego.
2016-05-25, 17:10
facebook
Najbardziej narażone na kłopoty związane z zachowaniem płynności finansowej są przedsiębiorstwa z sektora MŚP. Mają one jednak do dyspozycji wiele środków mogących zmniejszyć ryzyko utraty zdolności płatniczej.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_PlynnoscFinansowa
2016-05-24, 09:01
facebook
Aby stać się skutecznym negocjatorem, należy wykształcić u siebie pewien bagaż cech. Czym charakteryzuje się dobry negocjator i jak nim zostać? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SkuteczneNegocjacje
2016-05-20, 11:15
google+
Jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesie? Czy można nauczyć się negocjowania? Zdecydowanie tak. Wystarczy odpowiednia wiedza i przygotowanie, aby bez trudu opanować umiejętność prowadzenia biznesowych rozmów. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się jakie są cechy dobrego negocjatora i od czego zacząć, przystępując do negocjacji w firmie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/negocjacje-na-miare-firmy-jak-prowadzic-skuteczne-negocjacje-w-biznesie/Negocjacje na miarę firmy – jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesieMając odpowiednią wiedzę i przygotowanie, możemy bez trudu opanować skuteczne negocjacje. Dowiedz się więcej o cechach dobrego negocjatora.
2016-05-19, 17:36
facebook
Nawet najlepszy system zabezpieczający nie wystarczy, jeśli pracownicy będą niefrasobliwie korzystać z narzędzi i aplikacji internetowych.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_LokalnePrzechowywanieDanych
2016-05-16, 13:23
facebook
Franczyza to podjęcie współpracy, której celem jest osiągnięcie większych zysków ;) Polega ona na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej pod szyldem obcej marki. Jak rozkręcić biznes na zasadzie franczyzy i o czym wtedy warto pamiętać? Sprawdźcie na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_Franczyza
2016-05-12, 10:03
facebook
Jedną z wyróżniających cech SaldeoSMART jest liczba integracji z programami księgowymi oraz systemami ERP - jest ich ponad 30! :) Co więcej, dostępność API oraz Webservice umożliwia dostosowanie do indywidualnych programów wykorzystywanych w firmie.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_Integracje
2016-05-11, 10:52
google+
Z SaldeoSMART pracuje się lepiej – ponad 30 integracji z programami księgowymi to jedna z cech wyróżniających SaldeoSMART na rynku. Wysoki poziom integracji SaldeoSMART jest wynikiem kilkuletniego doświadczenia i wielu godzin pracy spędzonych nad ich rozwojem. Integracje przygotowane przez SaldeoSMART umożliwiają nie tylko przenoszenie danych do programów księgowych, co znacząco przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu podczas wprowadzania faktur, ale przede wszystkim pozwalają na kompletne przenoszenie już zadekretowanych dokumentów.
http://www.saldeosmart.pl/blog/z-saldeosmart-pracuje-sie-lepiej-ponad-30-integracji-z-programami-ksiegowymi/
2016-05-10, 12:41
facebook
W połowie marca rząd przyjął projekt tzw. małej noweli Prawa zamówień publicznych. Po wejściu w życie nowe przepisy uproszczą i uelastycznią procedury oraz zwiększą rolę komunikacji elektronicznej w procesie przetargowym.

➡ Czytaj więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_ZamowieniaPubliczneMSP
2016-05-09, 10:22
facebook
W SaldeoSMART dbamy o rozwój naszej Sieci Partnerskiej, dlatego pod koniec kwietnia zorganizowaliśmy szkolenie z Pakietu Obieg Dokumentów :)

Zobacz więcej o tym produkcie:
➡ http://www.saldeosmart.pl/firma/obieg-dokumentow
2016-05-05, 10:23
google+
Wiesz jak działa pomoc de minimis i czy możesz z niej skorzystać? To ciekawa forma pomocy finansowej ze strony państwa skierowana do firm, które chcą się rozwijać. Bardzo ważne - podstawowym założeniem pomocy de minimis jest pomoc w lepszym funkcjonowaniu firmy, a nie ochrona firmy przed upadkiem. Z jej udziałem można uzyskać nawet zwolnienia podatkowe bądź umorzenia składek ZUS-owskich.
Dowiedz się więcej na >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/pomoc-de-minimis-kiedy-i-po-co/Pomoc de minimis – kiedy i po co?Z jej udziałem można uzyskać nawet zwolnienia podatkowe bądź umorzenia składek ZUS-owskich.
2016-05-04, 14:42
facebook
Pomoc de minimis to ciekawa forma wsparcia finansowego ze strony państwa dla firm, które chcą się rozwijać. Na czym dokładnie polega i kiedy się o nią starać? Sprawdźcie na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PomocDeMinimis
2016-05-02, 13:38
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies