SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Technologia cloud computing ma wielu zwolenników i przeciwników, jednak faktem jest, że rośnie jej popularność wśród przedsiębiorstw.
Przeczytaj, co o tym systemie pracy mówi Krzysztof Wojtas, prezes BrainSHARE it systems i architekt SaldeoSMART :)
2017-02-14, 12:23
facebook
Jedną z regulacji nowelizacji ustawy o VAT jest ustawa o podatku od towarów i usług, która określa m.in. nowe warunki dla podmiotów gospodarczych, które będą chciały skorzystać z ulgi podatkowej w ramach zwolnienia podmiotowego VAT. Kto najbardziej zyska na nowej reformie? Dowiesz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ZwolnieniePodmiotoweVAT
2017-02-13, 13:54
google+
Wielu pracowników korzysta na co dzień z samochodów służbowych. Dlatego warto wiedzieć, co zrobić w sytuacji, gdy jadąc samochodem służbowym będą mieli wypadek.
W przypadku udziału samochodu firmowego w kolizji drogowej powinniśmy zawsze wzywać policję na miejsce zdarzenia. W innym przypadku firma ubezpieczeniowa może zakwestionować wypłatę odszkodowania, co oczywiście mogłoby mieć dalsze konsekwencje. Co jeszcze należy wiedzieć o kolizjach z udziałem samochodów służbowych?
Czytajcie na Blogu >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/wypadek-drogowy-jadac-samochodem-sluzbowymCo się stanie, gdy będziesz miał wypadek drogowy, jadąc samochodem służbowym?Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem każdego posiadacza samochodu. A co jeśli masz wypadek drogowy jadąc samochodem służbowym a nie prywatnym?
2017-02-09, 15:00
facebook
Już w marcu organizujemy I edycję Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART! :) To wydarzenie pozwoli nam i naszym Partnerom Handlowym na wymianę doświadczeń, wiedzy i poznanie trendów wdrożeń naszej platformy.

Dowiedz się więcej:
➡ http://www.saldeosmart.pl/konferencja
2017-02-06, 11:40
facebook
Ubezpieczenie oraz wypłata odszkodowania z polisy auta firmowego lub służbowego jest bardziej skomplikowane niż w przypadku pojazdu prywatnego.
Sprawdź, co powinieneś wiedzieć na ten temat:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SamochodSluzbowy
2017-02-01, 08:57
google+
Już niebawem wydarzenie, na które czeka wielu naszych Partnerów Handlowych. W marcu odbędzie się I edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Konferencji dla dystrybutorów SaldeoSMART, programów księgowych i ERP, firm informatycznych oraz zajmujących się obsługą IT.
Więcej szczegółów już wkrótce.
http://www.saldeosmart.pl/konferencja
2017-01-31, 16:52
facebook
Zastanawialiście się kiedyś, skąd tak dobrze znamy wszystkie prawne bolączki polskich przedsiębiorców? Odpowiedź jest prosta: my też należymy do sektora MŚP i tworzymy rozwiązania, których sami używamy!
Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SektorMSP
2017-01-30, 09:37
facebook
Z dumą informujemy, że Krzysztof Wojtas, prezes BrainSHARE it systems, otrzymał nominację w konkursie Gazety Krakowskiej Osobowość Roku 2016 w kategorii "Biznes"! :)

➡ Zachęcamy do głosowania: wyślij SMS o treści OKB.220 na nr 72355.
Koszt SMS-a to 2,46 zł.

Plebiscyt trwa do piątku 10 lutego, do godz. 21. Będziemy wdzięczni za Wasze głosy!
2017-01-27, 13:03
google+
Poznaj sprawdzony sposób jak rozliczać zaliczki w firmie. Porządek, czytelne informacje i eliminacja wątpliwości - z nowym modułem Zaliczki rozliczanie zaliczek pracowniczych staje się tak proste jak nigdy.
http://www.saldeosmart.pl/blog/zaliczki-pracownicze-w-firmie-jak-je-sprawnie-zorganizowacZaliczki pracownicze w firmie – Jak je sprawnie zorganizować?Zaliczki pracownicze to codzienność wielu firm, często sprawiająca kłopoty. Jak uniknąć trudności z kontrolą wydawania i rozliczania zaliczek?
2017-01-25, 12:29
google+
Nie od dziś wiemy, że jednym z kluczowych elementów w ocenie współpracy z biurem rachunkowym jest sprawna komunikacja z jego klientami. Jak ułożyć pracę w biurze rachunkowym, aby współpraca z klientami była najbardziej satysfakcjonująca? Jakimi kryteriami oceniać biuro rachunkowe, aby nie zapomnieć o roli komunikacji?
http://www.saldeosmart.pl/blog/waskie-gardlo-jak-udroznic-przeplyw-informacji-miedzy-firma-a-biurem-rachunkowymWąskie gardło – jak udrożnić przepływ informacji między firmą a biurem rachunkowym?Koniec miesiąca to najbardziej pracowity moment w działalności każdego biura rachunkowego. Podpowiadamy, jak zapobiec tworzeniu się tzw. „wąskiego gardła” i tym samym usprawnić organizację pracy w biurze.
2017-01-23, 14:01
facebook
Polecamy artykuł o startupach i naszej firmie BrainSHARE it systems na portalu Mam Startup :)

➡ http://bit.ly/BrainSHARE_IT_Startup
2017-01-20, 13:53
facebook
Nowy rok przyniósł kilka aktualizacji w kodeksie pracy, a także zmianę, która najbardziej wpłynie na życie statystycznego przedsiębiorcy – stawkę minimalną za umowę-zlecenie.
Poznaj plusy i minusy zlecenia i etatu z perspektywy przedsiębiorcy:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ZlecenieCzyEtat
2017-01-19, 11:01
facebook
Publikacja SaldeoSMART w dodatku Gazety Finansowej! :)
W raporcie "Twoja Firma" znajdziecie nasz artykuł dotyczący ustawy o Jednolitym Pliku Kontrolnym.
Zachęcamy do lektury:
➡ http://gf24.pl/analizy/item/442-twoja-firma
2017-01-17, 11:25
facebook
Nowelizacja ustawy o VAT może budzić pewne wątpliwości. Jak wystawić fakturę na odwrotnym obciążeniu zgodnie z obowiązującym prawem? Dowiedz się na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_MechanizmOdwrotnegoObciazenia
2017-01-16, 15:11
google+
Rok 2017 to rok dużych zmian w prawie podatkowym. W życie weszła nowelizacja ustawy o podatku VAT, a w niem m.in. spore zmiany związane z mechanizmem odwrotnego obciążenie. Od tego roku faktury z odwrotnym obciążeniem można wystawiać w znacznie większej liczbie przypadków niż do tej pory.
Czytaj więcej >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/mechanizm-odwrotnego-obciazenia-co-warto-o-nim-wiedziecMechanizm odwrotnego obciążenia – co warto o nim wiedzieć?1 stycznia weszła w życie "duża" nowelizacja ustawy o podatku VAT, a w niej budzący kontrowersje mechanizm odwrotnego obciążenia.
2017-01-16, 10:48
google+
Zakładasz firmę i zastanawiasz się, jak zorganizować dokumentację? Zdecydowanie polecamy zlecenie prowadzenia księgowości do biura rachunkowego. Księgowy doradzi, pomoże w zrozumieniu przepisów i w profesjonalny sposób zajmie się obsługą dokumentacji finansowej. Nie wiesz jak wybrać dobre biuro rachunkowe - przeczytaj nasze porady.
http://www.saldeosmart.pl/blog/najwyzszy-czas-na-biuro-rachunkoweNajwyższy czas na biuro rachunkowe!Jak założyć firmę i nie zwariować? Przede wszystkim skupić się na prowadzeniu biznesu. Rozwiązaniem jest nowoczesne biuro rachunkowe.
2017-01-13, 13:28
facebook
Poznaj nasz Pakiet Odczytywanie Dokumentów! :)
Jest to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów firmy z opcją importu faktur do programu księgowego lub systemu ERP i elektronicznym archiwum dokumentów

Dowiedz się więcej:
➡ dla biur rachunkowych: http://www.saldeosmart.pl/biuro/odczytywanie-dokumentow
➡ dla firm: http://www.saldeosmart.pl/firma/odczytywanie-dokumentow
2017-01-12, 09:14
facebook
Weekend 6.01. - 8.01. spędziliśmy na szkoleniu KIDP jako sponsor :) Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!
2017-01-10, 10:04
facebook
Dziś Dzień Sprzątania Biurka! ;) Jak wygląda Twoje?
Niezależnie od tego czy jesteś pracownikiem czy szefem, powinieneś zadbać o czyste biurko. Podpowiemy Ci jak:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_DzienSprzataniaBiurka
2017-01-09, 13:24
facebook
Dlatego w SaldeoSMART zawsze szukamy nowych, jeszcze lepszych rozwiązań ;)
2017-01-06, 10:07
facebook
Czasami bardzo trudno jest o sprawny przepływ informacji czy satysfakcjonującą komunikację na linii klient – księgowy. Na naszym blogu podpowiadamy, jak zapobiec tworzeniu się tzw. „wąskiego gardła” i tym samym usprawnić organizację pracy w biurze ;)
Dowiedz się więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PrzeplywInformacji
2017-01-04, 11:31
google+
Otwierasz firmę? Masz swoją działalność? Koniecznie wybierz program do wystawiania faktur. Fakturowanie online z SaldeoSMART to proste i wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy. Program do fakturowanie to nie tylko wystawianie faktur, ale także kontrola należności i sprawne wysyłanie faktur dla kontrahentów.
Dowiedz się więcej na http://www.saldeosmart.pl/firma/fakturowaniePakiet SaldeoSMART dla firm FakturowanieWystawianie faktur dla firm z SaldeoSMART | Prosty i wygodny w obsłudze program do wystawiania faktur
2017-01-03, 13:25
facebook
Żeby nadchodzący Nowy Rok 2017 przyniósł Wam zadowolenie z podejmowanych wyzwań oraz sukcesy w realizacji planów! :)
2016-12-30, 10:05
google+
Nowości w SaldeoSMART. W grudniowej aktualizacji przygotowaliśmy m.in. wystawianie faktur z odwrotnym obciążeniem, co jest związane ze zmianami podatkowymi wchodzącymi od 2017 roku. To jednak nie wszystko, na Użytkowników Obiegu Dokumentów czekają etykiety dla dokumentów, a Odczytywania Dokumentów - łączenie generowanych przelewów. Czytajcie więcej >>>
http://www.saldeosmart.pl/blog/aktualizacja-grudzien-2016Aktualizacja grudzień 2016 – łączenie generowanych przelewów, etykiety dokumentów i faktury z odwrotnym obciążeniemZakończenie roku podsumowujemy aktualizacją, która wprowadza trzy duże nowości, w tym m.in. wystawianie faktur z odwrotnym obciążeniem.
2016-12-28, 16:32
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies