SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
google+
II edycja Konferencji dla Klientów SaldeoSMART już wkrótce. Porozmawiamy o zmianach, nowościach i planowanych na najbliższy czas funkcjach. Tym razem spotkamy się w 3 miastach - Krakowie (02.10.2018), Warszawie (09.10.2018) i Gdańsku (26.10.2018).
Szczegóły na stronie
https://www.saldeosmart.pl/konferencja
2018-09-17, 17:46
facebook
Model grupowego podejmowania decyzji bywa bardzo efektywny, jednak nieuważne i rutynowe praktykowanie go może prowadzić do wystąpienia syndromu myślenia grupowego. Sprawdź, na czym to polega i jak temu przeciwdziałać ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/podejmowanie-decyzji-jak-uniknac-syndromu-myslenia-grupowego
2018-09-17, 10:00
facebook
Określenie celu działań to podstawa w biznesie
2018-09-14, 10:00
facebook
W ramach dostępu do Bazy kontrahentów wydzieliliśmy możliwość nadania 3 uprawnień: dodawania, edycji i usuwania kontrahenta.

Dowiedz się więcej o najnowszej aktualizacji ⤵️⤵️⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/aktualizacja-saldeosmart-zaawansowane-uprawnienia-do-bazy-kontrahentow
2018-09-13, 10:53
google+
W październiku odbędzie się we Wrocławiu kolejna Konferencja z cyklu "Podatki bez granic". Hasłem przewodnik wydarzenia jest "Oszustwa podatkowe - fakty i mity", jako SaldeoSMART jesteśmy Patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału, informacje można znaleźć u nas na blogu.
https://blog.saldeosmart.pl/konferencja-podatki-bez-granic/VIII Konferencja z cyklu “Podatki bez granic” w październiku we WrocławiuSaldeoSMART jest Patronem medialnym VIII Międzynarodowej Konferencji "Podatki bez granic", która odbędzie się 12-13 października we Wrocławiu.
2018-09-12, 11:38
google+
System poleceń pracowniczych to metoda pozyskiwania wartościowych pracowników nie tylko dla dużych firm. W ten sposób coraz częściej rekrutują pracowników także mniejsze firmy, które kładą nacisk na zgrany, dopasowany zespół. Przeczytaj czy warto wdrożyć program poleceń pracowniczych i jak go stworzyć.
https://blog.saldeosmart.pl/system-polecen-pracowniczych-dlaczego-warto-go-wdrozyc/System poleceń pracowniczych w Twojej firmie – dlaczego warto go wdrożyć?Programy poleceń pracowniczych nabierają znaczenia w pozyskiwaniu pracowników. Jak efektywnie wdrożyć w firmie system poleceń pracowniczych?
2018-09-11, 10:58
facebook
Już za miesiąc, w dniach 12-13 października we Wrocławiu odbędzie się VIII Międzynarodowa Konferencja z cyklu “Podatki bez granic”, której SaldeoSMART jest Patronem medialnym
2018-09-11, 10:13
facebook
Na skorzystanie z programu poleceń pracowniczych decyduje się coraz więcej firm
2018-09-10, 10:31
facebook
Już na początku października odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL. Z radością informujemy, że jesteśmy jednym z partnerów tego wydarzenia
2018-09-07, 10:21
google+
W nowościach SaldeoSMART m.in. zaawansowane uprawnienia do działań w bazie kontrahentów, czyli dodawania, edycji i usuwania kontrahentów z listy. W związku ze split payment wydzieliliśmy także profil Alior Bank w generowaniu elektronicznych płatności. Szczegółowy opis zmian w aktualizacji na Blogu
https://blog.saldeosmart.pl/aktualizacja-saldeosmart-zaawansowane-uprawnienia-do-bazy-kontrahentow/Aktualizacja SaldeoSMART – zaawansowane uprawnienia do bazy kontrahentówNajważniejszą zmianą w nowej aktualizacji jest funkcja, pozwalająca nadawać Użytkownikom uprawnienia do działań w ramach bazy kontrahentów.
2018-09-06, 16:52
facebook
Rynek kryptowalut kwitnie z dnia na dzień, a o obrocie wirtualnymi pieniędzmi ochoczo dyskutują zarówno specjaliści od prawa podatkowego, jak i sami przedsiębiorcy.

Jak prawnie w naszym kraju uregulowany jest obrót elektroniczną walutą oraz jakie zmiany szykuje rząd? Dowiesz się na naszym blogu ⤵️⤵️⤵️
2018-09-05, 13:33
facebook
Często zdarza się, że dla przyszłego przedsiębiorcy to księgowy jest przewodnikiem w gąszczu biurokracji.

Dowiedz się więcej o nowej roli księgowego ⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/wspolczesny-ksiegowy-jak-zmienia-sie-praca-w-ksiegowosci
2018-09-03, 10:00
google+
Podejmowanie decyzji w grupie to dość newralgiczny moment. W firmie, bardzo często, jeśli nie zawsze wiele od takich decyzji zależy, więc w interesie wszystkich jest podjęcie jak najlepszej decyzji. Tymczasem jest coś takiego jak syndrom myślenia grupowego, który wcale nie pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji. Wręcz przeciwnie, ma działanie negatywne. Jak uniknąć syndromu myślenia grupowego - przeczytacie na Blogu.
https://blog.saldeosmart.pl/podejmowanie-decyzji-jak-uniknac-syndromu-myslenia-grupowego/Podejmowanie decyzji – jak uniknąć syndromu myślenia grupowegoModel grupowego podejmowania decyzji nie zawsze może okazać się tym najefektywniejszym. Czym jest myślenie grupowe i jak mu przeciwdziałać?
2018-08-31, 16:16
facebook
Pod koniec kwietnia zaczęła obowiązywać tzw. Ulga na start dla nowych przedsiębiorców. Dowiedz się, jakie są jej korzyści i kiedy warto się na nią zdecydować ⤵️⤵️⤵️
2018-08-31, 10:00
google+
4 października spotkamy się z Państwem w Hali Stulecia we Wrocławiu podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców. - KONEL. SaldeoSMART jest jednym z Partnerów tego wydarzenia, będziemy także uczestniczyć w jednym z paneli dyskusyjnych - na temat kierunku, w którym zmierzają biura rachunkowe.
https://blog.saldeosmart.pl/saldeosmart-partnerem-konferencji-biur-rachunkowych-i-przedsiebiorcow-konel/SaldeoSMART partnerem Konferencji Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONELSaldeoSMART jest Partnerem I Ogólnopolskiej Konferencji Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL, która odbędzie się 4.10.2018 we Wrocławiu.
2018-08-29, 10:43
facebook
Dobrze jest już teraz przyzwyczaić się do nowego modelu rozliczania podatku VAT.

Dowiedz się więcej o split payment ⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/system-podzielonej-platnosci-czesc-2-jakie-sa-wady-split-payment
2018-08-29, 10:00
google+
Osoby, które decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej mogą skorzystać z tzw. ulgi na start. Są to konkretne finansowe oszczędności, jednak czy na pewno warto się na nie zdecydować. Ulga na start to rezygnacja z opłacania składek społecznych, co ma dość istotne konsekwencje. Sprawdźcie jakie ⤵️
https://blog.saldeosmart.pl/ulga-na-start-czy-warto-skorzystac/Ulga na start – czy warto skorzystać?Od 30 kwietnia 2018 obowiązuje tzw. Ulga na start dla nowych przedsiębiorców. Czy te oszczędności równoważą minusy ulgi na start?
2018-08-27, 10:32
facebook
Import wyciągów bankowych do programów księgowych pozwala na przyspieszenie rozliczania transakcji przez firmę i znaczną oszczędność czasu
2018-08-27, 10:00
facebook
Praca współczesnego księgowego coraz częściej wychodzi poza sztywne ramy prowadzenia firmowej dokumentacji. Zobaczcie, jak zmienił się ten zawód ⤵️⤵️⤵️
2018-08-24, 10:00
google+
Nowa aktualizacja SaldeoSMART jest już dostępna. W niej m.in. funkcja filtrowania Listy Firm po zadanych parametrach, np. Pakiecie lub wybranym module. Jest to zmiana, która ma ułatwić zarządzanie listą firm obsługiwanych w SaldeoSMART. Wśród nowości także podgląd dokumentów od danego kontrahenta na etapie edycji dokumentów - szybko i łatwo można podejrzeć wcześniejsze księgowania.
https://blog.saldeosmart.pl/aktualizacja-saldeosmart-filtrowanie-listy-firm/Aktualizacja SaldeoSMART – filtrowanie Listy FirmFiltrowanie Listy Firm oraz rozbudowa raportu Rozrachunki z Kontrahentami to główne zmiany drugiej z wakacyjnych aktualizacji SaldeoSMART.
2018-08-23, 11:54
facebook
Co jeszcze, Waszym zdaniem, jest niezbędne w prowadzeniu własnego biznesu?
2018-08-23, 10:00
Kiedy biznes spotyka się z księgowością - SaldeoSMART partnerem I Ogólnopolskiej Konferencji Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców
Omówienie tajników udanej kooperacji między obszarami biznesu i księgowości oraz analiza zaawansowanych rozwiązań ułatwiających efektywną współpracę - te i inne zagadnienia będą poruszane już niebawem podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL. Wydarzenie odbędzie się 4 października we Wrocławiu, a jednym z jej partnerów będzie BrainSHARE IT, firma produkująca oprogramowanie SaldeoSMART, służące do wspierania nowoczesnej księgowości.
Aktualności Firmowe
2018-08-22, 11:42
google+
Analiza potencjalnych kosztów to jeden z elementów, które należy uwzględnić w planie biznesu. Oczywiste są koszty stałe, które występują najczęściej, ale to nie wszystko. Bardzo często w firmie pojawią się nietypowe lub inaczej mówiąc niestandardowe koszty, które także warto perspektywicznie uwzględnić w planie wydatków. Co się do nich zalicza?
https://blog.saldeosmart.pl/nietypowe-koszty-w-firmie/Nietypowe koszty w firmie – sprawdź, jakie wydatki możesz do nich zaliczyć!Nietypowe koszty w firmie mogą przyczynić się do obniżenia podatku dochodowego przedsiębiorcy. Sprawdź, jakie wydatki można do nich zaliczyć!
2018-08-22, 10:30
facebook
A dzięki temu oszczędzasz czas!
2018-08-21, 10:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies