Z radością przedstawiamy kolejnego partnera III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej saldeoSMART! Historia marki Kodak Alaris jest związana z fotografią, na przestrzeni lat firma przekształciła się w globalną markę specjalizującą się w technologii digita
Z radością przedstawiamy kolejnego partnera III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej saldeoSMART! Historia marki Kodak Alaris jest związana z fotografią, na przestrzeni lat firma przekształciła się w globalną markę specjalizującą się w technologii digitalizacji oraz automatyzacji procesów skanowania. Dewizą jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie digitalizacji (zarówno dużym jak i małym firmom), aby wspierać je w zwiększeniu biznesowej rentowności i efektywności. O sukcesie marki decyduje podejście do realizowanych zadań - otwarcie na technologie, dlatego nieustannie dąży ona do udoskonalania serii produktowych, a tym samym dostarczania partnerom biznesowym rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Skanery Kodak Alaris doskonale sprawdzają się zarówno w regularnej pracy biurowej, jak i podczas skanowania niewyraźnych lub bardzo zniszczonych dokumentów.
2019-05-07, 11:00
Z radością przedstawiamy kolejnego partnera III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej saldeoSMART! Historia marki Kodak Alaris jest związana z fotografią, na przestrzeni lat firma przekształciła się w globalną markę specjalizującą się w technologii digitalizacji oraz automatyzacji procesów skanowania. Dewizą jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie digitalizacji (zarówno dużym jak i małym firmom), aby wspierać je w zwiększeniu biznesowej rentowności i efektywności.
O sukcesie marki decyduje podejście do realizowanych zadań - otwarcie na technologie, dlatego nieustannie dąży ona do udoskonalania serii produktowych, a tym samym dostarczania partnerom biznesowym rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Skanery Kodak Alaris doskonale sprawdzają się zarówno w regularnej pracy biurowej, jak i podczas skanowania niewyraźnych lub bardzo zniszczonych dokumentów.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy