Integracja SaldeoSMART z programem KPR firmy „bc” Bogdan Chudzikiewicz
BrainSHARE IT, producent internetowej platformy SaldeoSMART, wzbogacił swoją ofertę o eksport danych do cenionego na północy Polski systemu księgowego. Firma zorganizowała specjalną konferencję dla klientów i użytkowników programu KPR „bc”, podczas której zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązanie. Nowa integracja to kolejny krok SaldeoSMART w stronę rozwoju sieci klientów w regionie północnym.
2018-07-16, 10:58

28 czerwca firma BrainSHARE IT zorganizowała konferencję dedykowaną użytkownikom i klientom programu firmy „bc” Bogdan Chudzikiewicz, będącego jednym z najbardziej popularnych w północnym regionie Polski. Podczas wydarzenia zaprezentowano nową integrację SaldeoSMART, która umożliwia eksport i import danych do tego systemu.

Konferencja odbyła się w Sopocie i zgromadziła ponad 70 osób - klientów i użytkowników programu księgowego KPR “bc”. Zaprezentowana integracja oraz tematy poruszone w trakcie konferencji wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczestników wydarzenia i były wstępem do dyskusji, kontynuowanych także po zakończeniu części oficjalnej.

- Konferencja miała na celu nie tylko zaprezentowanie nowej integracji SadeoSMART z programem KPR „bc”, ale też uświadomienie klientom trudności, jakie w dobie cyfryzacji pojawiają się w księgowości i obsłudze klienta. Dlatego też współpraca z aplikacją, która wspiera rozwój nowoczesnej księgowości i dba o prawidłową komunikację na linii klient-księgowy, jest obecnie niezbędna. Część moich klientów nie miała pojęcia, czego spodziewać się po tym spotkaniu, a teraz pytają zniecierpliwieni, kiedy zorganizujemy następne wydarzenie. To głód wiedzy i dostosowanych do potrzeb biznesu, nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym użytkownicy mojego programu będą mogli oferować swoim klientom naprawdę kompleksowe usługi – mówi Bogdan Chudzikiewicz, właściciel firmy „bc” Bogdan Chudzikiewicz.

- Bardzo się cieszę, że mogliśmy wzbogacić SaldeoSMART o integrację, która umożliwi nam dotarcie do nowych klientów. Zainteresowanie konferencją przerosło nasze oczekiwania, a miejsc zabrakło już po kilku dniach od otwarcia rejestracji. Mamy nadzieję, że dzięki nowej integracji system SaldeoSMART zyska kolejnych zadowolonych użytkowników – podsumowuje Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy w BrainSHARE IT.

Integracja aplikacji SaldeoSMART z systemem KPR firmy „bc” to przede wszystkim otwarcie się na nową grupę klientów - użytkowników programu księgowego, który odgrywa znaczącą rolę w rejonie północnym. To także ważny krok w rozbudowie oferty SaldeoSMART i dołączeniu do niej integracji, która powstała w bezpośredniej współpracy z producentem programu.

O firmie

SaldeoSMART to system dla biur księgowych, a także dla firm, które mają własny dział księgowości. Oprogramowanie jest aktualizowane w miarę zmian zachodzących w prawie oraz rozwijane o nowe funkcjonalności na podstawie informacji zwrotnych od użytkowników. Za stworzenie i rozwój systemu odpowiada krakowska spółka BrainSHARE IT, która łączy wiedzę o nowoczesnej księgowości z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania.

KONTAKT / AUTOR
Barbara Marcisz
Specjalistka ds. marketingu
BrainSHARE IT sp. z o.o.
691550376
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy