SaldeoSMART
Witamy w Biurze Prasowym SaldeoSMART - innowacyjnej platformy dla księgowości i firm
facebook
Zazwyczaj wzięcie samochodu do bezpłatnego użytkowania pociąga za sobą konsekwencje w postaci powstania przychodu z tytułu skorzystania z nieodpłatnego świadczenia. Jednak nie zawsze umowa użyczenia skutkuje powstaniem przychodu. Kiedy nie zapłacimy wyższego podatku? Sprawdźcie na naszym blogu:

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_UzyczeniePojazdu
2016-07-18, 12:11
facebook
Dostęp do uporządkowanego i przejrzystego elektronicznego archiwum dokumentów oznacza szybsze odnajdywanie potrzebnych informacji :)
2016-07-12, 10:05
google+
Zastanawiasz się jak wybrać dobry program do skanowania faktur? Na co szczególnie zwrócić uwagę, decydując się na program do odczytywania skanowanych dokumentów? Podpowiemy, że ważnym elementem jest oferowane wsparcie techniczne i support, na który może liczyć użytkownik takiego programu do skanowania faktur. Więcej wskazówek na stronie http://www.saldeosmart.pl/blog/jak-wybrac-dobry-program-do-odczytywania-skanowanych-faktur-trzy-wazne-elementy/Jak wybrać dobry program do odczytywania skanowanych faktur? Trzy ważne elementyZastanawiasz się, wg jakiego klucza wybrać najlepszy program do skanowania faktur? Poszukaj podpowiedzi w artykule SaldeoSMART.
2016-07-11, 16:08
facebook
Otrzymaliśmy referencje od ING Usługi dla Biznesu S.A.! :) A w nich m.in.:
"Dobrze oceniamy wdrożenie aplikacji SaldeoSMART jak również funkcje i możliwości jakie oferuje system. Jesteśmy zadowoleni z działania i stabilności programu podczas pracy na co dzień."
2016-07-08, 12:40
facebook
Kapitał zapasowy stanowi dodatkowe źródło finansowania i pewną rezerwę, która zabezpiecza funkcjonowanie danego podmiotu. Kiedy i na jakich zasadach się go tworzy? Odpowiedź znajdziesz na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_KapitalZapasowy
2016-07-07, 10:01
google+
Już wkrótce SaldeoSMART umożliwi odczytywanie pozycji towarowych z faktur. Nowa funkcja ma bezpośredni związek z wprowadzeniem w Polsce Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), który od 1 lipca jest obowiązkowy dla dużych firm. Wiąże się to dla wielu firm z koniecznością wprowadzenia zmian w prowadzeniu ksiąg czy sposobach dokumentowania transakcji handlowych - tu będą potrzebne właśnie pozycje z faktur. Jednolity Plik Kontrolny będzie w przyszłości obowiązywał wszystkie firmy, dlatego juz teraz warto pomyśleć o dostosowaniu się do wymogów. SaldeoSMART wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.
http://www.saldeosmart.pl/blog/jednolity-plik-kontrolny-i-odczytywanie-pozycji-faktur-w-saldeosmartJednolity plik kontrolny i odczytywanie pozycji faktur w SaldeoSMARTOd 1 lipca obowiązuje Jednolity Plik Kontrolny, który zmienia prowadzenie księgowości. W odpowiedzi SaldeoSMART będzie odczytywał pozycje towarowe na fakturach.
2016-07-06, 12:11
facebook
Usprawnienie tego procesu pozwala na kompleksowe kontrolowanie rezultatów pracy firmy, co przekłada się na jej dalszy zysk :)

Czytaj więcej:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_ObiegDokumentowKsiegowych
2016-07-05, 10:01
facebook
A to wszystko dzięki wbudowanemu systemowi do odczytywania danych z dokumentów (faktur, wyciągów bankowych, innych typów) :)
2016-07-04, 12:47
google+
Refaktura to dokument, który służy przeniesieniu kosztów z nabywcy na faktycznego użytkownika danej usługi lub towaru. Kiedy wystawić refakturę i jakie dane muszą się znaleźć na refakturze? To częste pytania wśród przedsiębiorców, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy stykają się z tym dokumentem. Przeczytaj tekst i dowiedz się, co należy wiedzieć o refakturze.
http://www.saldeosmart.pl/blog/refaktura-co-warto-o-niej-wiedziec/Refaktura – co warto o niej wiedzieć?Co w przypadku, gdy kupujemy usługę dla osoby trzeciej? Kiedy wystawić refakturę i o czym należy pamiętać przy jej stosowaniu?
2016-07-04, 09:37
facebook
Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz wsparcia na inwestycje? Dowiedz się więcej o programach Funduszy Europejskich :)
2016-06-29, 11:57
facebook
Dzięki sztucznej inteligencji i szybkiej kategoryzacji system SaldeoSMART automatyzuje proces księgowania :)
2016-06-27, 11:08
facebook
Skanując dokument i widząc jego cyfrową formę na monitorze, nie zastanawiamy się nad tym, jak działa OCR i skąd wzięła się ta technologia ;) Tymczasem historia oprogramowania wykorzystującego OCR to fascynujące ponad 100 lat prób i doświadczeń!

➡ Chcesz wiedzieć nieco więcej? Wejdź na naszego bloga:
http://bit.ly/SaldeoSMART_OCR
2016-06-24, 10:20
google+
Kalendarz świat nietypowych w Polsce wzbogacił się o nowe święto. Na 21 czerwca zaplanowano świętowanie Dnia Przedsiębiorcy. O co chodzi? Dzień Przedsiębiorcy to inicjatywa, która ma integrować środowiska przedsiębiorców oraz wspierać wzrost świadomości społecznej w zakresie roli przedsiębiorców w rozwoju biznesu. Brzmi bardzo ambitnie - my zaś podpowiadamy, jak w bardziej praktyczny sposób uczcić ten dzień. Jesteście ciekawi jak? Zapraszamy na Blog SaldeoSMART >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/3-pomysly-na-swietowanie-dnia-przedsiebiorcy/3 pomysły na świętowanie Dnia PrzedsiębiorcyNa 21. czerwca zaplanowano wprowadzenia do kalendarza nowego święta. Będzie to Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy.
2016-06-23, 10:49
facebook
Każdy przedsiębiorca, stojąc przed koniecznością wydatków, analizuje korzyści, przelicza zyski i zastanawia się, czy dana zmiana jest niezbędna. Kiedy oprogramowanie do odczytywania dokumentów będzie najbardziej potrzebne?

Dowiedz się z naszego bloga:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_SkanowanieFaktu
2016-06-23, 10:32
facebook
Poznaj naszą nową funkcję, czyli Odczytywanie Wyciągów Bankowych! To automatyczne rozliczanie przychodzących i wychodzących transakcji firmy, z bardzo prostym mechanizmem działania :)

➡ Dowiedz się więcej:
http://bit.ly/SaldeoSMART_OdczytywanieWyciagowBankowych
2016-06-22, 12:59
google+
Czym jest obieg dokumentów księgowych? Odpowiadamy - podstawą w zarządzaniu rachunkowością firmy i jej dokumentami księgowymi. Od tego, jak jest zorganizowany obieg dokumentów księgowych bardzo dużo zależy, choćby to, jak szybko i sprawnie przepływają dokumenty, jak wygląda proces ich akceptacji u poszczególnych osób czy jak łatwo jest obecny status każdego dokumentu. Jednym słowem, jeśli chcesz sprawnie zarządzać dokumentami w dziale księgowym czy biurze rachunkowych (Tak, biura rachunkowe coraz częściej wdrażają u siebie obieg i usprawniają w ten sposób swoją pracę) - pomyśl o obiegu dokumentów księgowych dla siebie.
http://www.saldeosmart.pl/blog/obieg-dokumentow-ksiegowych/Obieg dokumentów księgowychObieg dokumentów księgowych to jeden z najistotniejszych elementów zarządzania rachunkowością współczesnego przedsiębiorstwa.
2016-06-22, 12:05
facebook
Szukasz kompleksowego rozwiązania wspierającego działy zakupowe i finansowe? Sprawdź ofertę Marketplanet :)
2016-06-20, 13:41
facebook
SaldeoSMART pracuje dla Ciebie przez całą dobę - Ty w tym czasie możesz kibicować naszej reprezentacji ;)
2016-06-16, 11:51
google+
Tym razem zmierzyliśmy się na naszym blogu z tematem start-upów. Odpowiadamy na pytania co to jest start-up i jak rozpocząć swoją własną działalność w tym zakresie.
Czas na start-up? Czytajcie >>> http://www.saldeosmart.pl/blog/czas-na-start-up/Czas na start-upJeśli i Ty chcesz wypróbować swój pomysł na biznes i stworzyć własny start-up, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.
2016-06-14, 10:58
facebook
Z okazji Dnia Księgowego życzymy wszystkim księgowym solidnych i terminowych klientów, dokumentów dostarczanych na czas (a nawet przed czasem!), zawsze poprawnych rozliczeń oraz rzadkich kontroli ;)
A po pracy dużo czasu dla najbliższych oraz pozytywnej energii do działania!

Na naszym blogu znajdziesz ciekawostki związane z Dniem Księgowego:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_DzienKsiegowego
2016-06-09, 09:10
facebook
Start-upy to młode przedsiębiorstwa poszukujące własnego modelu biznesowego i nowych rynków zbytu, które nie boją się podejmować ryzyka, będąc przede wszystkim nastawione na rozwój i zysk. Jeśli myślisz o własnym biznesie, sprawdź nasze wskazówki :)

➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_StartUp
2016-06-06, 10:56
facebook
Onet Biznes opublikował nasz artykuł na temat nowoczesnych technologii w księgowości :) Chcesz wiedzieć, dlaczego IT to nieodłączne narzędzie pracy współczesnych finansistów? Zapraszamy do lektury!
2016-06-01, 12:17
facebook
Aż 51% przedsiębiorstw przebadanych podczas marcowej konferencji Marketplanet OnePlace potwierdziło, że faktury odbiera w wersji papierowej. Z czego wynika tak niski współczynnik wykorzystania e-faktur? Dowiesz się z naszego bloga:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_TrendyE-faktury
2016-05-31, 10:36
facebook
Pakiet SaldeoSMART Odczytywanie Dokumentów posiada wiele funkcji, warto więc z nich skorzystać i przekazać swojemu klientowi dostęp do programu :) Jak to zrobić? Sprawdź na naszym blogu:
➡ http://bit.ly/SaldeoSMART_PanelDlaKlienta
2016-05-26, 10:10
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies